יועץ משכנתאות פרטי

ריבית משכנתאות – המשא ומתן מול הבנק


צחי גרוסמן – יועץ משכנתאות בכיר, מסביר בסרטון בין 2 דקות כיצד הבנק רואה אותנו, ומדוע אסור לנו לחשוש ממשא ומתן מול הבנק.

ריבית משכנתאות תשפיע על גובה ההחזרים החודשיים

לקחת משכנתא זה אחד מהצעדים המשמעותיים ביותר בחייו של אדם, והסיבה לכך היא שמדובר על הלוואה גדולה שצריך יהיה להחזיר לאורך שנים רבות. לכן, אם גם אתם עומדים לקחת היום משכנתא כדאי שתדעו למה אתם נכנסים וכדאי שתעיינו במאמר שלפניכם כדי להבין קצת יותר את נושא ריביות המשכנתא.

מעונינים בייעוץ משכנתא מקצועי? צרו קשר ישיר עם צחי גרוסמן

תוכן ההודעה

ריבית משכנתאות ומסלולים אפשריים

כשמדברים על ריבית משכנתאות לפני הכול צריך להבין שמדברים למעשה על מסלולים רבים של משכנתאות. לא לכל אחד יוכל להתאים אותו המסלול כי לא כל אחד קונה דירה שעולה אותו סכום ולא כל אחד מאיתנו מכניס בחודש את אותם הסכומים. כמו כן, לכל אחד מאיתנו יש גם הון התחלתי שונה, ולכן זה ברור שיש אנשים שיתאים להם מסלול משכנתא הרבה יותר קצר ומשתלם לעומת אנשים אחרים. באופן כללי אתם יכולים להיות בטוחים שריבית המשכנתא תהייה גדולה יותר ככל שתפרסו את ההחזרים על פני יותר שנים, וזו הסיבה העיקרית לכך שאנשים ממחזרים משכנתא לא פעם.

באיזו ריבית עדיף לבחור?

בתחום של ריבית משכנתאות ניתן לראות אופציות שונות אפשרויות, כי יש מקרים שבהם הריבית צמודה למדד ומקרים אחרים שבהם זה לא כך. לכל מסלול יש ריבית אחרת, יש ריביות משתנות ויש ריביות קבועות, ולכן זה ברור שצריך להתעמק בנושא על מנת שאפשר יהיה לבחור את המסלול הכי משתלם שיש. כדאי גם לדעת שקיימת לעיתים אפשרות לעבור בין מסלולים שונים, ולא אחת שווה לבדוק את האפשרות הזאת לעומק אם אפשר בצורה כזאת לחסוך לא מעט כסף. אתם לא באמת צריכים לשלם ריביות מוגזמות רק בגלל שאתם זקוקים להלוואה מהבנק לצורך קניית הדירה וחשוב ביותר להכיר כמה שיותר אפשרויות לפני שאתם חותמים על משכנתא לשנים.

ייעוץ שיחסוך לכם כסף

ייעוץ בתחום של ריבית משכנתאות זה אחד מהדברים שלא כדאי לוותר עליהם, כי ייעוץ כזה אומנם יעלה לכם כסף אך הוא גם יעזור לכם לחסוך. הרבה פעמים אנשים עומדים לחתום על מסלול משכנתא מסוים שבו הריבית לא מתאימה ליכולות שלהם וכשהם מתחילים לקבל ייעוץ בתחום הם מגלים שהם כמעט עשו טעות שהייתה עולה להם לא מעט. ייעוץ בתחום המשכנתאות זה עניין כלכלי שכדאי להשקיע בו כי בסופו של דבר זה יאפשר לכם לחסוך אחוזים ניכרים על כל העניין ולכן כדאי לבדוק את האופציה הזאת. מה שכן, מומלץ ביותר לשים לב למי אתם פונים כדי לקבל ייעוץ בנושא הזה כי אתם צריכים להיות בטוחים שאתם בידיים טובות. יועצי המשכנתאות שלכם צריכים להיות אנשים נמרצים וכאלה שתמיד נשארים בקיאים בעניין, כי תחום המשכנתאות הוא תחום שקורים בו שינויים על בסיס קבוע. חשוב להיות ערים לכל השינויים כדי שניתן יהיה לבחור את המסלול הכי טוב ומתאים שיש.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים