יועץ משכנתאות פרטי

תמהיל משכנתא מומלץ בשבילך


משכנתא היא הלוואה שהבנק נותן לאדם שמעוניין לרכוש דירה. מטבע הדברים, עם שנים חלים שינויים בתנאים שמציעים הבנקים וכל האלמנטים המרכיבים את ההלוואה. תמהיל משכנתא מומלץ כולל גורמים שונים שמשפיעים על גובה המשכנתא, גובה ההחזר החודשי ועוד. לכן כדאי לקבל ייעוץ מקצועי לפני חתימה על חוזה דירה והמשכנתא הנדרשת.

מהו תמהיל משכנתא מומלץ

תמהיל משכנתא מומלץ כולל היבטים שונים המשפיעים על המשכנתא. כמובן שההלוואות בשנת 2017 לא דומות למשכנתאות שנתנו הבנקים בשנה החולפת, אף כי ריבת בנק ישראל נשארה זהה והיא נמוכה.

ריבית בנק ישראל הייתה בשפל וכך גם הריביות על המשכנתאות. רמת הריבית הנמוכה עודדה את הרוכשים לרכוש דירות חדשות או לשדרג את הקיימות. עם זאת, הבנקים הקשיחו את התנאים שלהם לתת משכנתא, במיוחד בפרויקטים חדשים כגון פרויקט למשתכן. ההתייקרות במשכנתאות נובעת מהתערבות משרד האוצר בשוק הנדל”ן החופשי לצד חשש מהתפוצצות בועת הנדל”ן בישראל ומחירי הדירות הגבוהים. לטובת הלווים קיימים כמה תמהילי משכנתא ועל כל אחד להחליט מהו תמהיל משכנתא מומלץ עבורו:

  • מסלול פריים, 30% מסך ההלוואה – מסלול נמוך שמאפשר פירעון מוקדם ללא קנסות. הוא אינו צמוד למדד, ניתן למחזר ללא קנס או לפרוע ללא עלות והריבית שלו נמוכה. עם זאת אם הפריים יעלה גם ההחזר החודשי יעלה.
  • מסלול קל”צ, 30% מסך ההלוואה – מסלול זה פחות אטרקטיבי כי הוא התייקר. ההחזר שלו קבוע, הוא אינו צמוד למדד, יש סיכוי לשלם קנס בעת פירעון או מחזור והריבית שלו גבוהה.
  • מסלול בריבית קבועה צמודת מדד, 20% מסך ההלוואה – זהו מסלול צמוד למדד, הריבית שלו זולה יחסית, ההחזר שלו עולה במתינות עם השנים אך יש סיכוי לשלם קנס בעת פירעון או מחזור.
  • משתנה לא צמודת מדד, 20% מסך ההלוואה – השנה עלה המחיר שלו אך היתרון שלו הוא שאינו צמוד מדד ויש לו נקודת יציאה בכל חמש שנים.

בכל אחד ממסלולים אלה הריבית משתנה, אולם קשה לחשב טווח ריביות צפוי, כי הריביות עולות.

ייעוץ לתמהיל משכנתא מומלץ

משום שהמסלולים שונים זה מזה כדאי לקבל ייעוץ מקצועי מטעם יועץ משכנתאות מוסמך. הוא יבדוק את מסלולי המשכנתא השונים ויסייע לכם לחשב איזה מסלול משתלם עבורכם יותר. לעתים פרט קטן במסלול המוצע יכול להשפיע במשך שנים על גובה ההחזר החודשי, ולכן בחירת התמהיל הנכון הוא קריטי. צחי גרוסמן הוא יועץ משכנתאות מנוסה ויסייע לכם בכל הקשור לבחירת משכנתא מתאימה. נשמח לענות לכם דרך האתר או טלפונית בכל עת.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19