יועץ משכנתאות פרטי

ייעוץ משכנתא ברכישת נכס להשקעה

שירותי ייעוץ משכנתא לרכישת נכס חדש משרתים ברוב המקרים את הרצון והצורך לגיוס אשראי לטובת השקעה.

מהי משכנתא למשקיעים?

משכנתא למשקיעים מיועדת למשקיעים הרוכשים דירה להשקעה וזקוקים למשכנתא עבור רכישה זו. נהלי קבלת משכנתא עבור דירה שניה שונים מזו של רכישת דירה ראשונה.

יש לבדוק כל הצעה של גורם פיננסי זה או אחר לעומקה, לבצע השוואות ורק לאחר מכן לקבל החלטה מושכלת לגבי עסקת ההלוואה הזולה והמשתלמת ביותר.

מה אני מציע תחת שירותי גיוס משכנתא לטובת השקעה?

 • ייעוץ פיננסי לטובת מינוף עצמי
 • ייעוץ פיננסי לטובת רכישת נכס מניב
 • ליווי מקצה לקצה עד לגיוס האשראי

למה צריך יועץ משכנתא לגיוס אשראי?

יועץ משכנתאות המכיר את ההתנהלות בכל אחד מהבנקים יוכל לסייע במקרה זה כדי שלא יהיו הפתעות כספיות לא צפויות לגבי תשלומים לא מתוכננים הצפויים לקראת קבלת ההלוואה או במהלך תשלומי ההחזרים החודשיים.

משכנתא למשקיעים מתאימה ללקוחות אשר מעוניינים לרכוש דירה נוספת מעבר לדירת המגורים שלהם שתשמש מקור להכנסה חודשית קבועה ונוספת משכר הדירה שיתקבל משוכרים. רבים מהמשקיעים רוכשים כמה דירות וכך יש להם הכנסה פסיבית מכלל הדירות. במקביל, ערך הנכס ברוב המקרים עולה כך שזו הכנסה כדאית יותר מהשקעות פיננסיות אחרות. במקרה הצורך, את רוב הנכסים אפשר לממש באופן די מהיר אם המשקיע יזדקק לכספים.

לחילופין, יש אנשים שמעוניינים לרכוש דירה ולהרוויח כסף ממכירת הנכס עקב מגמת עליית מחירי הדירות בשוק המקומי. בדרך כלל מדובר בדירות הזקוקות לשיפוץ יסודי. הבעלים החדשים דואגים לשפץ את הדירה מהמסד עד הטפחות וכך להעלות בצורה משמעותית מאד את ערכה ואת סיכויי המכירה שלה. כלומר, עסקת הנדל”ן היא לרכוש את הדירה בעזרת משכנתא בתנאים פיננסיים טובים במחיר נמוך ותוך פרק זמן קצר למכור אותה במחיר גבוה הרבה יותר ולהרוויח את ההפרש הכספי. ברוב המקרים הפער הוא של כמה מאות אלפי ₪ גם אם נקזז את עלות שיפוץ הנכס.

כמה כסף ניתן לגייס לטובת השקעה?

הבנקים מאשרים ברוב המקרים משכנתא בשיעור של כ – % 50 , וכך אדם הרוכש דירה ממוצעת ויש לו את ההון הדרוש עבור התשלום הראשוני לבעל הנכס, יכול בעזרת המשכנתא למשקיעים לרכוש את הדירה וליהנות מהכנסה פאסיבית לשנים רבות או לחילופין ליהנות מעשיית רווח עבור מכירתה לאחר עבודות השיפוץ הנרחבות שיבוצעו בה.

במקרים רבים בזכות היכולות שלנו אל מול המערכת הבנקאית אני מצליח לגייס מעל ל70% מערך הנכס בריבית אטרקטיבית.

קבלת משכנתא מהבנק

רוב הבנקים מעניקים תנאי מימון טובים עבור רכישת נכס זה כיוון שהוא מהווה בטוחה עבור הבנק. אדם הרוכש דירה נוספת מבסס את מעמדו הכלכלי ואת חוסנו הפיננסי ולכן הבנק ניאות לאשר את המשכנתא בתנאים טובים יחסית.

השיקולים של הלווה אמורים להתחשב בכל העלויות שיחולו על הלווה לקראת קבלת המשכנתא:

 • פתיחת תיק משכנתא.
 • עלויות ריבית, דמי ניהול / שירות חודשיים.
 • עלות חוות דעת של שמאי המאושר על ידי הבנק שיכריע מהו ערך הנכס.
 • עלות שכר טרחה של עורך הדין.

עם כל הנתונים וההצעות, חשוב לפנות ליועץ משכנתאות בעל ידע וניסיון רב, כדי שיבדוק כל הצעה לגופה, יראה מהם היתרונות והחסרונות שלכל אחת מההצעות ויכוון את הלקוחות להצעה הטובה ביותר עבור כל עסקה.

במציאות הישראלית, התנאים משתנים מעת לעת ולכן חשוב לקבל החלטה בסמוך למועד הבדיקה. מי שהתמהמה כמה חודשים יצטרך לקבל שוב הצעות מחיר ולבקש בדיקה חוזרת כי קיימת סבירות שהיו שינויים בהצעות של הבנקים והגורמים הפיננסיים האחרים.

משכנתא לרכישת קרקע

להיכנס לנעליים של הקבלן

הבעיה היא שמרבית האנשים שבוחרים במסלול הזה לא תמיד מודעים לקשיים ולאתגרים הכרוכים בתהליך. הן מבחינה תכנונית רגולטורית, הן מבחינת ניהול הפרויקט והן מבחינת התכנון הפיננסי ונטילת המשכנתא. מי שבוחר לרכוש מגרש לבנייה עצמית, בעצם נכנס לנעליהם של יזם הנדל”ן והקבלן, ואם הוא מעולם לא עשה זאת מדובר באתגר לא פשוט. כשאתם רוכשים דירה או בית יד שנייה או מקבלן, אמנם אין לכם יכולת לשלוט על התכנון, אבל אתם מקבלים מוצר מוגמר ויודעים מראש כמה תשלמו עליו ומתי. כשאתם בוחרים במסלול של בנייה עצמית כל הסוגיות האלה הן לרוב בגדר נעלם.

כשאדם בוחר מגרש לבנייה עצמית הוא יודע מה מחיר המגרש ויש לו מידע חלקי לגבי זכויות הבנייה ונהלי התכנון. במילים אחרות, הוא צריך לקבל החלטה משמעותית לרכוש את הקרקע בלי שתמונת ההמשך ברורה לו. זה אולי נשמע טריוויאלי, אך למעשה מדובר בסיכון לא קטן. מרכיב של אי-ודאות הוא אף פעם לא דבר בריא, בוודאי כשמדובר ברכישת נדל”ן, שכמעט תמיד כרוכה בלקיחת מימון בנקאי (משכנתא או הלוואה אחרת). אי-ודאות זה עניין שעלול לייקר ולסבך קבלת מימון בנקאי.

לחכות לרשויות התכנון

בהמשך נחזור ונתעכב על סוגיית המשכנתא, לפני זה נציין שאחד הדברים שמסבכים את הסוגיה, זו העובדה הפשוטה שאי אפשר באמת לדעת כמה הבית יעלה לפני שמסיימים את הליכי התכנון וקבלת היתר הבנייה. אפשר להעריך, אבל מאחר שלעבודה מול האדריכל יש את הדינמיקה שלה קשה מאוד לדעת מה יהיו עלויות הבנייה לפני השלמת התכנית. לא תמיד זה מתאפשר, אבל אם יש לכם זמן להעמיד תכנית שאתם שלמים איתה לפני רכישת המגרש, יש סיכוי טוב שתוכלו לבצע הערכת עלויות מדויקת יותר. צריך לקחת בחשבון שהתכנית שהוגשה לוועדה המחוזית היא לא בהכרח התכנית הסופית ובהרבה מקרים רשויות התכנון ומהנדסי הערים ידרשו שינויים כאלה ואחרים.

גם אחרי שאושרו התכניות וקיבלתם היתר בנייה (התהליך הזה יכול לערוך חודשים ולפעמים שנים ובדרך אתם צפויים לאגרות והיטלים), אתם צריכים למצוא אנשי מקצוע טובים ואמינים שיעמדו בתקציב שלכם. אחרי הכול, בסוף היום אם תהיה חריגה אתם אלה שתאלצו לשלם עליה, וכמעט בכל תהליך בנייה יש ‘הפתעות’. לכן, גם כאשר אתם בטוחים שתמונת העלויות ברורה וסגורה תוסיפו לחשבון הכללי ‘מקדם היסטריה’ של לפחות עשרה אחוזים ואת המספר הזה תציגו לבנק כאשר אתם מבקשים הלוואת משכנתא.

מה ההבדל בין משכנתא רגילה למשכנתא לבנייה עצמית?

יש כמה הבדלים בין משכנתא ‘רגילה’ כשלוקחים בתמורה לדירה קיימת (או ‘על הנייר’ מקבלן שנותן ערבות בנקאית) לבין משכנתא שלוקחים עבור בית המיועד ל’בנייה עצמית’. ברמה הבסיסית ביותר מדובר, מבחינת הבנק ונוטל המשכנתא, כמעט תמיד בשתי הלוואות נפרדות. הראשונה למימון רכישת המגרש, השנייה למימון בניית הבית. הפיצול הזה כשלעצמו לא עושה חיים קלים לרוכשים שמוצאים את עצמם עגונים כלכלית למגרש לפני שהבטיחו השגת מימון לבנייה עצמה. בנוסף, למרות שמבחינת החוק אחוזי המימון למגרש דומים לאחוזי מימון במשכנתא רגילה, הבנקים לא ששים לממן רכישה של מגרשים בהלוואות הגבוהות מ-70%.

אחרי שהתגברנו על נושא המגרש בואו ניגש למשכנתא למימון הבנייה. כאן העניינים מסתבכים. בשונה ממשכנתא רגילה, בה הבנק מקבל חזקה משותפת עם הרוכש על הנכס (עד לפירעון ההלוואה) שמהווה עבורה בטוחה טובה, במשכנתא למימון הבנייה הנכס המובטח קיים רק באופן תיאורטי. מנקודת המבט של הבנק זה הופך את ההלוואה להלוואה בסיכון גבוה יותר, ויש לעניין הזה השלכות. בגלל המרכיב הזה של ‘הלוואה בסיכון’, במרבית המקרים הריביות שיציעו לכם בלקיחת משכנתא על בנייה יהיו גבוהות מאלה המוצעות על משכנתא רגילה.

תכנית השלבים במשכנתא

מלבד העובדה שמשכנתאות לבניה עצמית יקרות יותר, הבנקים מגדרים את עצמם בדרכים שונות שגם הן הופכות את המשכנתא לבניה עצמית לשונה מאוד מהמשכנתאות שרובנו מכירים.

זה מתחיל מהניירת הדרושה בתהליך אישור המשכנתא. הבנק לא יאשר לכם משכנתא לפני שתציגו היתר בנייה תקף החופף לתכניות שהצגתם לבנק. במרבית המקרים ירצה הבנק לראות הסכם חתום מול קבלן ומפקח בנייה והיקף המשכנתא עצמה יאושר בהתאם להערכת שמאי המקובל על הבנק. שימו לב שהערכת השמאי מתייחסת רק לעלות הבנייה עצמה ולא לשווי הנכס הסופי באספקט היזמי, וההבדל הזה משמעותי בהגבלת סכום המקסימום של ההלוואה.

אם כבר הזכרנו מקסימום, כדאי לציין שהבנקים לא אוהבים לתת משכנתאות למימון בנייה עצמית בשיעור העולה על 60% משווי הנכס. הנחת המוצא שלהם היא שתהיה חריגה (למרבה הצער הם הרבה פעמים צודקים), כך שההגבלה הזו יכולה לשחק לטובתכם כי היא משאירה לבנק פתח להגדיל לכם את ההלוואה אם ‘תיתקעו’.

כאן אנחנו מגיעים להבדל הגדול ביותר בין משכנתא למימון בנייה עצמית לבין משכנתא ‘רגילה’. במשכנתא ‘רגילה’ מרגע שאושרה לכם המשכנתא אתם מקבלים אותה בפעימה אחת. משכנתא לבנייה עצמית עובדת בעיקרון מדורג ומותנה שנועד להבטיח התנהלות מסודרת ואחראית של נוטל ההלוואה ולהוריד את הסיכון לבנק. ההלוואה ניתנת בפעימות בהתאם לקצב ההתקדמות של הבנייה ובהתאם לתחנות שהוגדרו מראש (למשל: יסודות, שלד, מבנה, גמר). רק כאשר שלב אחד הסתיים ועבר אישור ופיקוח, יעביר הבנק את הפעימה הכספית הבאה. הפעימות עצמן מתוכננות באופן יחסי לפי העלות המשוערת של כל שלב. בגלל שתקרת המימון עומדת על 60% זה גם יהיה הסכום המרבי שהבנק יעביר לכל שלב. למשל, אם עלות בניית השלד עומדת על 200,000 ש”ח, סכום המקסימום שהבנק יעביר יעמוד על 120,000 ש”ח.
בהקשר הזה כדאי לשים לב לפרט חשוב נוסף, הכסף מועבר אליכם רק בסיומו של כל שלב, כך שכדאי מראש לקחת את זה בחשבון בתכנון התזרים ובהבנות שמגבשים עם הקבלן.

צחי גרוסמן - יועץ משכנתאות
לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

  יצירת קשר

  לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
  058-4640101
  או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

   השירותים שלי

   לקוחות ממליצים

   כמי שעומדים בפני שיפוץ הבית שלצורך הרכישה שלו שכרנו את שירותיו של צחי, המפגש עם יועץ המשכנתא הוא מפגש עם אחד מבעלי המקצוע הרבים שנזדקק להם ונפגש עמם עד שנכנס לבית המשופץ כפי שאנו מייחלים.אנחנו שמחים שפגשנו את צחי בתחילת הדרך כי מתן השירות שלו הוא דוגמא ומופת למתן שירות ללקוח. הציב סטנדרט שנחפש אותו בכל יתר בעלי המקצוע שנפגוש וכנראה נמצא רק במעטים.מהרגע הראשון הכל היה מקצועי ומדוייק.התהליך הוסבר בצורה פשוטה ועזר לתיאום הציפיות (והן היו גבוהות מהרגע הראשון ונענו כולן).הזמינות שלו וההסברים המועילים סייעו לנו לחצות את התהליך המותח של אישור המשכנתא וצלחנו אותו בשיתוף פעולה ובהצלחה.צחי, תודה רבה, ללא ספק נמליץ עליך לחברינו וזאת תהיה המלצה בטוחה
   Danny Antonelli
   Danny Antonelli
   08:20 25 Oct 20
   צחי טיפל במשכנתא שלקחנו לצורך בניה הבית הפרטי שלנו.מי שמכיר, יודע שמדובר על תהליך מאוד מורכב ומלחיץ. צחי גילה רצינות ומקצועיות רבה!. הוא הוריד מאיתנו דאגות רבות ועומס כדי שנוכל להתרכז בבניה והוא דאג להביא הצעות מחיר מבנקים בריבית נמוך. אנחנו רק הגענו לבנק כדי לחתום, כל היתר הוא והצוות שלו טיפלו.צחי הוא בן אדם מאוד נעים, תמיד זמין וכיף לעבוד איתו.אני ממליצה על צחי מכל הלב!
   Deby Borosky
   Deby Borosky
   06:57 25 Oct 20
   צחי בחור נחמד, אמין, מקצועי וזמין. עזר לנו בכמה מצבים שונים בהקשר למשכנתא שלנו, היה קשוב לנו לצרכינו. מומלץ בחום!
   dana berger
   dana berger
   14:03 22 Oct 20
   Tzachi advised us about the mortgage we took out 5 years ago. He patiently and professionally explained to us all the possibilities and made the threatening process clear and convenient. He got us offers from several different banks and got us great interest rates. The experience and impression that Tzachi left were so good that 3 years later we used his services again in the mortgage cycle. We still turn to Tzachi occasionally with questions and he always answers us quickly and with a smile. highly recommend!!!
   Asaf Miron
   Asaf Miron
   12:52 22 Oct 20
   בזכות צחי הוצאנו משכנתא שמתאימה לנו והגענו לבית החלומותמקצוען אמיתי זמין ושירותיממליץ בחום!
   Raz Oliar
   Raz Oliar
   14:46 20 Oct 20
   צחי האלוף, מהשיחה הטלפונית הראשונה איתו הרגשתי שאני בידיים טובות .עזר לנו כזוג צעיר שרוכש דירה בפעם הראשונה, בהשגת תנאים מעולים ללקיחת המשכנתא ובריביות מצויינות. הסביר לנו מושגים שלא הכרנו וליווה אותנו לאורך כל הדרך בסבלנות, בשירות מקצועי , רציני ומותאם אלינו והכל עם חיוך ושליטה מדהימה במערכת הבנקאית.תודה על הכל צחי, אתה פשוט מדהים!!!
   Avi Lavy
   Avi Lavy
   05:06 20 Oct 20
   Tzachi and his winning team went hand in hand with us from the first moment and gave us excellent service, answering all questions, patience and caring. Thank you very much, I would highly recommend you!
   Sheli Laibel
   Sheli Laibel
   06:13 07 Oct 20
   ביצענו מחזור למשכנתא הקיימת שלנו אצל צחי והצוות שלו ובעזרתם המשכנתא שלנו מתאימה לנו בדיוק והריביות מעולות. ממליצים מאוד
   אחרי שנפגשנו עם מס' יועצים הגענו אל צחי והרגשנו שאנחנו בידיים טובות!צחי עזר לנו עם המשכנתא והיה מקצועי, סבלני וזמין לאורך כל התהליך
   Michal Gueta
   Michal Gueta
   10:13 24 Sep 20
   We reached Tzachi through a recommendation from friends. From the first meeting it was clear to us that he was professional and with extensive knowledge. With his help and the help of his staff - Sivan and Bat El we obtained an excellent mortgage. highly recommend!!
   dikla asulin
   dikla asulin
   18:47 23 Sep 20
   הגענו לצחי והצוות לצורך יעוץ לפני לקיחת משכנתא. מהפגישה הראשונה הבנו שאנחנו בידיים הנכונות. המקצועיות, האדיבות, הידע הרחב וההובלה יד ביד מהיעוץ, דרך צוות הבנות, בת אל וסיון, שהיו זמינות לכל שאלה בסבלנות רבה ועד לשלב לקיחת המשכנתא. ממליצה בחום וללא ספק ניפגש בהמשך.
   DANIEL KING
   DANIEL KING
   12:36 23 Sep 20
   I turned to Tzachi for advice. I received warm recommendations about him and said we would try and that he was operating in another dialing area of ​​my own. The guy is super professional! Knowledge to deplete the appropriate information and point in the direction most appropriate to the complex situation I have presented to him. If he was able to help with the complexity of financing in the case I brought before him, I have no doubt he can help any mortgage taker. Just recommended!
   Ben Kagan
   Ben Kagan
   06:25 01 Sep 20
   ממליץ בחום, צחי מאוד מקצועי.בחר לנו את המשכנתא עם התנאים הטובים ביותר.הוא היה איתנו בקשר רציף ונתן מענה לכל שאלה.נתן לנו שקט נפשי בלקיחת המשכנתא.ממליץ לכולם, זו הייתה החלטה נבונה.
   shay sapir
   shay sapir
   14:25 20 Aug 20
   Tzachi and his team Sivan and Bat El Cannons one by one.As a young couple buying their first apartment and not understanding the mortgage world at all we felt in good and safe hands. Tzachi has given us the right mix for our situation with excellent interest rates. Knowledge to give advice and guidance. Everyone was always available for questions and the attitude was just amazing!Highly recommend taking Tzachi's service without any hesitation!
   Avital Tsifanski
   Avital Tsifanski
   16:50 19 Aug 20
   Tzachi and his professional team gave us a sense of security from the first moment and supported us throughout the process. A professional, reliable team with a very high sense of service. The customer's needs are in front of their eyes. Let’s start with the fact that the mortgage issue is a discouraging, confusing and stressful process. From the first meeting with Tzachi, we received a lot of information that was conveyed calmly, accurately and clearly, which is easy to understand. The briefings and assignments he gave were always clear and if we needed further detail or explanation, Tzachi was always available for us.Therefore, we highly recommend ... On this occasion we would like to thank Tzachi and the team for a wonderful, fast and most importantly experience that the customers see us.Thank youYaron and Shani Hochman
   שני הוכמן
   שני הוכמן
   10:13 18 Aug 20
   צחי בחור מקצועי ביותר, יודע להתאים את עצמו לצרכים של הלקוח. מאד נהנתי מהשירות של צחי ושל הצוות שלו סיון ובת אל, שיחד נותנים מעטפת ללקוח מהיום הראשון של התהליך. תהליך שאמור להיות מסורבל עם הרבה כאבי ראש הפך להיות מהנה ומלמד מאד בזכותם. ממליצה בחום!
   Shira Forkosh
   Shira Forkosh
   06:47 18 Aug 20
   צחי השיג לנו עסקה מסובכת וגבולית כאשר הבנקים עבדו עם כח אדם מצוצמם בזמן הסגר.אני מאמין שאם היינו מנסים לעשות את התהליך לבד לא היינו מצליחים לקבל אישור ולעסקה.אני רוצה להוסיף מילה טובה לסיוון שהייתה מאוד שירותית וזמינה לאורך כל התהליך.
   Adi Gonen
   Adi Gonen
   05:38 13 Aug 20
   צחי יועץ משכנתאות שמדבר בגובה העיניים, מסביר מונחים מסובכים בצורה ברורה, רואה את טובת הלקוח לנגד העיניים ובעל היכרות מעמיקה עם עולם הבנקאות כדי להשיג את התנאים הטובים ללקיחת ההתחייבות החשובה הזאת, שמשפיעה על העתיד ועל כל ההתנהלות הכלכלית בחיים. התהליך היה מהיר ומקצועי וקיבלנו תמורה טובה למחיר ושירות מצוין. מומלץ!
   Adi Avital
   Adi Avital
   14:40 11 Aug 20
   הגענו לצחי בדקה ה 99 למשכנתא. צחי סיוון ןבת אל אתם מדהימים ומקצועיים עזרתם לי להתמודד עם השפה הכלכלית שהיתה סינית עבורי ולא בחלתם בשום אמצעי כדי לעזור. עד הסוף. תודה רבה לכם זה נתן לי שקט נפשי אנחנו בידיים מעולןת!
   מיה כהן
   מיה כהן
   11:41 07 Aug 20
   Tzachi and his team accompanied us through the process of obtaining a mortgage for the construction of a private home, a complex process that became even more complex during the Corona period. And despite the difficulty, Tzachi never gave up, made connections, and took care of the best interest rates. A first-rate professional, patient, available, attentive, hardworking and not in vain able to execute things on the best side for the client.Highly recommend!
   יוני בראל
   יוני בראל
   04:49 05 Aug 20
   לצחי האלוף, והצוות המנצח שלו, סיוון ובת אל,תודה רבה על כל העזרהבהשגת המשכנתא המיוחלת, שעזרה לנו להגשים את חלומנו. עשיתם עבודה מהירה ומעולה, והשגתם לנו תנאים חלומיים, תוך מתן שירות צמוד, אדיב ותומך. תודה רבה על הכל
   Nir Cohen
   Nir Cohen
   14:26 24 Jul 20
   אחרי שראינו מספר יועצים ואחרי שעשינו שיעורי בית לפני הבחירה ביועץ החלטנו שרק צחי הוא זה שצריך ללוות אותנו. מקצועי, דקדקן, פדנט, מהיר, בעל שליטה פנומנאלית בשוק המשכנתאות!! תמיד זמין, סבלני ומנומס. אם יש בעל מקצוע שאנחנו שמחים על כל שקל ששילמנו לו זה צחי גרוסמן. הבן אדם פשוט עילוי! קיבלנו את המשכנתא עם הריביות הכי טובות שיכולנו לקבל.
   נטלי בן
   נטלי בן
   13:50 15 Jul 20
   צחי והצוות שלו ליוו אותי בתהליך קבלת המשכנתא במקצועיות רבה.כל דבר שהייתי צריך ובכל שעה קבלתי מענה מהיר ומקצועי , ממליץ בחום!
   דניאל עובד
   דניאל עובד
   14:34 12 Jul 20
   על צחי שמעתי כשחיפשתי יועצי משכנתא בתקופת הקורונה כאשר אף בנק לא השיב לפניות שלי ללקיחת משכנתא ובנקים שכן חזרו אליי נתנו לי ריביות נוראיות. שיחה אחת עם צחי הספיקה. צחי עזר, הסביר, התמקח ובסופו של דבר סגר לנו ריביות מעולות שלא יכולנו לחלום עליהן. צחי והצוות תמיד זמינים לכל שאלה ועושים את הכל בגישה מצוינת. תודה רבה!
   Avi Zana
   Avi Zana
   18:16 29 Jun 20
   לעבוד עם צחי והצוות שלו הייתה חוויה נעימה ומקצועית. צחי חסך לנו הרבה כסף וטירחה. מומלץ מאוד
   Avner Valer
   Avner Valer
   16:54 28 Jun 20
   צחי והצוות שלו ליוו אותנו בתהליך קבלת משכנתא לבניה של בית פרטי . תהליך לא פשוט ביסודו שהפך להיות קשה יותר בעת שיא תקופת הקורונה. גם כאשר נסגרו מוסדות ובנקים, מקבלת קהל בשל המצב, והסתמן כי פשוט לא ניתן להוציא את זה לפועל, צחי מעולם לא הרים ידיים, לחץ היכן שהיה צריך, הפעיל קשרים, תוך שהוא לא מוותר על הריביות הטובות ביותר והפך את הבלתי אפשרי לאפשרי. איש מקצוע מהמעלה הראשונה, תמיד זמין, קשוב, חרוץ ונעים הליכות ולא בכדי מצליח להוציא את הדברים לפועל על הצד הטוב והמשתלם ביותר ללקוח. ממליצים על בפה מלא .
   Natalie Nae
   Natalie Nae
   19:10 12 Jun 20
   ממליץ בחום ובאהבה על צחי גרוסמן אדם מקצועי אמין ואיכותי שעזר לנו מאוד בתהליך קבלת המשכנתא במקצועיות רבה גם בתקופת הקורונה נתן את תחושת הביטחון והגענו למשכנתא מצויינת ובריביות אשש.
   משה קדוש
   משה קדוש
   06:45 11 Jun 20
   פניתי לצחי על מנת לקבל סיטע בארגון משכנתא לטובת קניית דירה, התהליך בוצע במהירות, בדייקנות, באיכות מעולה תוך שימת לב לפרטים הקטנים ביותר.קבלתי משכנתא בתנאים מצויינים ונדרשתי ללכת לבנק פעם אחת בלבד לצורך חתימה, ממליץ בחום!!
   Eran Fayer
   Eran Fayer
   11:23 17 May 20
   דווקא עכשיו - רק צחי גרוסמן!לפני כשנתיים וחצי בתקופה בה הריביות היו בשיא לקחנו משכנתא לבנייה בייעוץ של מישהו אחר. זמן קצר לפני החתימה בבנק שמענו על צחי דרך אתר "בונים בית", פניתי אליו (כי רציתי עוד חוות דעת) ובשיחה אחת קצרה וטיפ אחד חשוב שנתן לנו (מסלול הזכאות שבזמנו נתן ריבית שאז נחשבה טובה) הצליח לחסוך לנו סכום משמעותי. ואז עשיתי החלטה מנצחת לחזור אליו לייעוץ מחזור משכנתא לאחר סיום הבנייה.פנינו לצחי והגדרנו שאנחנו עושים ייעוץ טלפוני, מודה שבהתחלה חששתי אבל זה הוכיח את עצמו כשילוב מנצח. צחי ליווה אותי לאורך כל התהליך שכלל גם מחזור משכנתא וגם מעבר בנק. צחי היה זמין, מקצועי, נתן לי תשובה לכל שאלה שהייתה לי, דיבר בגובה העיניים, נתן הדרכה מצוינת על איך ומתי להגיד מה, מבחינתי זה היה סוג של קואוצ'ינג ודחיפה רצינית לכמה אנחנו יכולים להשיג מול המערכת הגדולה כשיש ליווי מקצועי נכון.1,2,3אלה הריביות שהשגנו דרכו. כן, כן. אתם קוראים/ות נכון - ריבית של 1% על מסלול אחד, 2% על מסלול שני ו3% במסלול השלישי (לא אלאה בכל הפרטים על תמהיל המסלולים).1,2,3ככה הצלחנו לחסוך קרוב לחצי מיליון ש"ח בחישוב לטווח של כלל המשכנתא.1,2,3ככה הצלחנו להוריד 700 ש"ח מהתשלום החודשי.אז דווקא היום בזמנים הקשים, הלא ברורים בהם הבנקים מנצלים את המצב להעלות ריביות תעשו את ההחלטה הנכונה ו- 1,2,3 - רוצו לצחי, תחסכו מעצמכם הרבה כאב ראש והרבה הרבה כסף.
   Sarit -zivan
   Sarit -zivan
   15:18 15 May 20
   צחי והצוות שלו סופר מקצועיים! יודע להנגיש את הנושא בצורה ברורה, מכווין היטב לפתרונות ובעל קשרים מצויינים עם הבנקים על מנת לקבל ריביות מצויינות! צחי מעל הכל אמין, הכל בדיוק כפי שהובטח וגם חוסך עבודה רבה ללקוח. ביצענו עם צחי ארבעה סבבים של משכנתאות (כולל מיחזורים) וחסכנו בזכותו להערכתי עשרות אלפי שקלים ואף יותר. מומלץ ביותר !!
   Yariv Eyni
   Yariv Eyni
   09:59 26 Mar 20
   צחי היקר מלווה אותנו כמה שנים טובות ומס' עסקאות בתחום המשכנתא . אין מקצועי ממנו , אישיות מושלמת , אדיבות סבלנות ... והכי חשוב משיג את המטרה בדרך הטובה והנכונה עבור כל לקוח . מומלץ בחום !!
   מאור אסייג
   מאור אסייג
   09:36 26 Mar 20
   צחי ליווה אותנו בכל תהליך לקיחת המשכנתא ועד שלב החתימה.חובה לציין כי צחי היה מאד יסודי בעבודתו.הציג אלטרנטיבות והסביר על כל אלטרנטיבה את יתרונותיה וחסרונותיה תוך התחשבות בצרכים שלנו.מעבר לליווי עד שלב החתימה, צחי ממשיך ללוות ולייעץ כיצד כדאי לסלק את המשכנתאות.ממליץ בחום רב
   Reuven Gefen
   Reuven Gefen
   08:07 26 Mar 20
   המלצה רותחת!!! צחי סייע לנו במיחזור המשכנתא ובנוסף ניתן פתרון להלוואה שדי חנקה אותנו בתזרים החודשי.הידע והניסיון העצום שלו והקשרים שיש לו מול הבנקים השיגו לי ריביות מצחיקות!!ממליץ בחום לפנות אליו , הרוגע שהוא משרה , הבטחון שהוא מקרין שהכל יהיה בסדר זה מה שגרם לנו להתאהב בבחור. אין ספק שנעזר בו גם בעתיד. ותודה רבה גם לבת אל ולסיוון הצוות שמאחוריו.רפי
   רפאל שלמה
   רפאל שלמה
   08:02 24 Mar 20
   מקצועי, סבלני, ליווי צמוד לאורך כל הדרך ועזרה בכל הקשיים והשאלות!!! תותח (:
   sharon katzav
   sharon katzav
   19:40 19 Mar 20
   צחי ובת אל היקרים, אין לי מילים להודות לכם על הסיוע המהיר.. המקצועי והכי חשוב... חסכתם לאימא שלי עשרות אלפי שקלים בריביות של המשכנתא... צחי... אתה פשוט בן אדם שאפשר לסמוך עלייך וזאת ידעתי מהרגע הראשון שפגשתי אותך, יחד עם בת אל אתם צוות מנצח!!!אז אלפי תודות ואני ממליצה עליהם בחום ובעיניים עצומות!!!!
   miri dok
   miri dok
   07:31 15 Mar 20
   תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
   chen rosin
   chen rosin
   07:08 24 Feb 20
   המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
   Luba Beilin
   Luba Beilin
   09:00 26 Jan 20
   את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
   Marat Gartsman
   Marat Gartsman
   08:47 26 Jan 20
   קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
   מיכאל וינר
   מיכאל וינר
   11:10 24 Dec 19
   במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
   Zvi Noy
   Zvi Noy
   10:26 11 Dec 19
   זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
   רלי יושעי
   רלי יושעי
   08:35 24 Nov 19