יועץ משכנתאות פרטי

ייעוץ משכנתאות לקנייה של דירה ראשונה


כאשר אנחנו קונים את הדירה שלנו הלבטים שלנו הם רבים מאוד, במיוחד לנוכח המחירים הגבוהים מאוד שיש היום בשוק הדיור בארץ. רובנו לא יכולים לקנות דירה בלי לקחת משכנתא על חלק מסכום הקנייה של הבית. משכנתא היא הלוואה שמאפשרת לנו לשלם על קניית הבית שלנו לאורך שנים רבות וכך אנחנו יכולים לקבל הזדמנות לקנות בית יפה יותר ויקר יותר. לקיחת משכנתא, אם כן זה מחויבות ואחריות גדולים מאוד. ייעוץ משכנתאות על ידי יועץ משכנתא בכיר יסייע לנו להתכונן טוב יותר לקראת הסכם המשכנתא שיחתום עם הבנק שלנו. ללא ייעוץ מתאים לא נוכל להיות בטוחים שקיבלנו את התנאים הטובים ביותר שהיינו יכולים לקבלה המשכנתא שלנו.

מי שקונה דירה זקוק בדרך כלל למשכנתא בגובה שיעור ניכר ממחיר הדירה. זוהי החלטה מאוד מכרעת לקחת משכנתא ויש להיערך אליה נכון כדי לא להיתקל בסירובים שונים. אחרי הכל, שום בנק אינו חייב להלוות לנו מאות אלפי שקלים רק משום שהחלטנו להתברגן ולקנות דירה לעצמנו. אנחנו חייבים להוכיח לו שאיננו סיכון כלווים ושיש לנו יכולת להשתמש בכסף הזה כהלכה ולעמוד בפירעון התשלומים. שימו לב לפירוט הצעדים ללקיחת משכנתא חדשה והיערכו בהתאם.

צעדים ללקיחת משכנתא חדשה

  • חישוב המספרים – כל הסכומים שעומדים לרשותכם בבנק בחסכונות, בהלוואות מחברים וממשפחה, כל הסכומים שתצטרכו לשלם לאנשים כמו עורכי דין ויועצים למיניהם, אגרות רשמיות ומסים למדינה על הדירה, דאגו שכל אלה שיהיו מונחים לנגד עיניכם, כולל סכומי ההכנסות שלכם והצפי להם.
  • הוצאת נסח טאבו של הדירה – לכו לטאבו בלשכת המקרקעין ועשו את הבדיקה שלכם אם הדירה לא משועבדת, אם הבעלים האמיתיים מוכרים לכם אותה ואם אין אזהרות שונות שרשומות לידה.
  • איסוף מסמכים – תעודות זהות שלכם, שלמות ומעודכנות, תעודת זכאות ממשרד השיכון אם יש לכם, חוזה לרכישת הדירה או כל מסמך התחייבות אחר, דפי חשבון הבנק שלכם לשלושת החודשים האחרונים ודפים נוספים של פירוט נכסים פיננסיים שיכולים לשפר את מצבכם במשא ומתן, אם יש לכם. עצמאים צריכים להציג דו”חות לרשויות המס ודיווחים של רואי חשבון על מצב העסק שלהם.
  • הגשת הבקשה לאישור עקרוני למשכנתא – אם יש לכם כבר אישור עקרוני למשכנתא הגישו את הבקשה בצירוף המסמכים והנתונים. יש לכלול תא הסכום המבוקש, ותקבלו גם את ההצעה כולל מסלולים, ריבית ועוד עלויות נלוות לפי תמהיל שבחרתם אותו מראש. הבנק ישיב לכם עד כמה התמהיל שלכם מתאים גם לו ומה הוא מוכן לתת לכם. כמובן שבשלב זה אתם עלולים לקבל גם סירוב משום שלא הגשתם נכון את הבקשה או שהנתונים שלכם לא מספיקים לקבל אישור לסכום הזה. זכרו כי ההצעה מוגבלת בזמן.
  • פתיחת תיק משכנתא חדשה – הצגת חוזה הרכישה יחד עם הערכת שמאי מקרקעין במקרה הצורך בזמן רכישת דירה יד שנייה או בנייה עצמאית.
  • הערכת שמאי – זה הזמן לקבל הערכת שמאי.
  • ביטוחים – ביטוח חיים וביטוח מבנה לא חייבים לעשות בבנק אם ההצעה שלהם יקרה לכם. אפשר לעשות בהחלט סקר שווקים ולבחור הצעה טובה יותר לכם.
  • ניהול המשא ומתן – במקביל ולאחר קבלת כל המסמכים יש לנהל משא ומתן לבד או בליווי מקצועי של יועץ משכנתאות שיכול גם לנהל בשבילכם את המגעים. זכרו שרוב העבודה היא איסוף אישורים וניירת למטרת קבלת המשכנתא.
  • חתימה על החוזה – השלב שנעשה רק לאחר שבדקתם את הניירת ווידאתם שהיא המקורית שהראו לכם ואתם יודעים כמה תשלמו ולא השתנה דבר.
  • קבלת הכסף – תשלום לדירה לאחר חתימה וקבלת הכסף ולאחר שתיק המשכנתא שלכם אושר בבנק בהליך שאורך זמן קצר יחסית.

ייעוץ משכנתאות – מה זה כולל?

אז מה בעצם ייעוץ משכנתאות כולל? כאשר אנחנו הולכי ליועץ משכנתא הוא בודק ביחד אתנו מהם מקורות המימון שלנו לדירה החדשה שאנחנו רוצים לקנות? על ידי בדיקת מקורות המימון שיש לנו בהווה ועל ידי צפייה של אחוז ההכנסה שלנו בעתיד יועץ המשכנתא יוכל לעזור לנו להבין מה התנאים הטובים ביותר שאנחנו יכולים לקבל על המשכנתא שלנו. תהליך ייעוץ זה הוא חשוב מאוד כי הוא ייתן לנו מושג במה כרוכה לקיחת משכנתא ויותר במה כרוך ההחזר של המשכנתא שלנו לאורך שנים. ללא תהליך ייעוץ זה נזרק למים העמוקים ויש אפשרות סבירה מאוד שנבע ונאבד את היכולת שלנו להחזיר את המשכנתא כי מלכתחילה לקחנו משכנתא גדולה מדי ליכולות שלנו.

סיכום או למה כדאי לנו לקבל ייעוץ משכנתאות?

ניתן לומר שיש הרבה החלטות שאנחנו מקבלים לבד בחיים. אנחנו מחליטים לבד מה נלמד או מי נתחתן. ההחלטה של לקיחת משכנתא היא החלטה שלא כדאי לנו לקחת אותה לבד.  ייעוץ משכנתאות יאפשר לנו לדעת בעיניים פקוחות ובמודעות רבה מהי אותה משכנתא שאנחנו לוקחים ומתחייבים להחזיר אותה במשך עשרים או שלושים השנה הבאות של חיינו. ללא תהליך ייעוץ מתאים נוכל לטעות וכאשר אנחנו טועים על המשכנתא שלנו אנחנו עלולים לשלם על כך ביוקר רב. אם אנחנו רוצים לחסוך לעצמנו הרבה כאב לב והוגנת נפש מיותרים כדאי לנו להתייעץ עם יועץ מימון בנוגע למשכנתא שאנחנו עתידים לקחת.

לסיכום, ההחלטה לקחת משכנתא היא החלטה רצינית מאוד. כאשר אנחנו נעזרים בבעל מקצוע אנחנו משפרים את הסיכויים שלנו שהמשכנתא שניקח תהיה טובה מאוד ואיכותית. איכות זו תאפשר לנו לבנות את החיים שלנו בכבוד רב ולקבל שכר הולם למאמצים שלנו. הייעוץ שנקבל יאפשר לנו להיות בטוחים שנקבל עזרה וסיוע באחת ההחלטות החשובות ביותר בחיים שלנו. החלטה שעלינו לקבל אותה בנחת ותוך שיקול ענייני מאוד וכלכלי. רק על ידי שקילת כל האפשרויות שלנו בעזרת יועץ נוכל לקבל את ההחלטה שהכי תתאים לסגנון החיים שלנו היום ובעתיד.

צחי גרוסמן - יועץ משכנתאות
לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
072-3306178
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

צחי יועץ משכנתאות שמדבר בגובה העיניים, מסביר מונחים מסובכים בצורה ברורה, רואה את טובת הלקוח לנגד העיניים ובעל היכרות מעמיקה עם עולם הבנקאות כדי להשיג את התנאים הטובים ללקיחת ההתחייבות החשובה הזאת, שמשפיעה על העתיד ועל כל ההתנהלות הכלכלית בחיים. התהליך היה מהיר ומקצועי וקיבלנו תמורה טובה למחיר ושירות מצוין. מומלץ!
Adi Avital
Adi Avital
14:40 11 Aug 20
הגענו לצחי בדקה ה 99 למשכנתא. צחי סיוון ןבת אל אתם מדהימים ומקצועיים עזרתם לי להתמודד עם השפה הכלכלית שהיתה סינית עבורי ולא בחלתם בשום אמצעי כדי לעזור. עד הסוף. תודה רבה לכם זה נתן לי שקט נפשי אנחנו בידיים מעולןת!
מיה כהן
מיה כהן
11:41 07 Aug 20
צחי והצוות שלו ליוו אותנו בתהליך קבלת משכנתא לבניה של בית פרטי, תהליך מורכב שהפך להיות מורכב אפילו יותר בתקופת הקורונה. ועל אף הקושי צחי מעולם לא ויתר, הפעיל קשרים, ודאג לריביות הכי טובות. איש מקצוע מהמעלה הראשונה, סבלני, זמין, קשוב, חרוץ ולא בכדי מצליח להוציא את הדברים לפועל על הצד הטוב ביותר עבור הלקוח.מאוד ממליץ!
יוני בראל
יוני בראל
04:49 05 Aug 20
לצחי האלוף, והצוות המנצח שלו, סיוון ובת אל,תודה רבה על כל העזרהבהשגת המשכנתא המיוחלת, שעזרה לנו להגשים את חלומנו. עשיתם עבודה מהירה ומעולה, והשגתם לנו תנאים חלומיים, תוך מתן שירות צמוד, אדיב ותומך. תודה רבה על הכל
Nir Cohen
Nir Cohen
14:26 24 Jul 20
אחרי שראינו מספר יועצים ואחרי שעשינו שיעורי בית לפני הבחירה ביועץ החלטנו שרק צחי הוא זה שצריך ללוות אותנו. מקצועי, דקדקן, פדנט, מהיר, בעל שליטה פנומנאלית בשוק המשכנתאות!! תמיד זמין, סבלני ומנומס. אם יש בעל מקצוע שאנחנו שמחים על כל שקל ששילמנו לו זה צחי גרוסמן. הבן אדם פשוט עילוי! קיבלנו את המשכנתא עם הריביות הכי טובות שיכולנו לקבל.
נטלי בן
נטלי בן
13:50 15 Jul 20
צחי והצוות שלו ליוו אותי בתהליך קבלת המשכנתא במקצועיות רבה.כל דבר שהייתי צריך ובכל שעה קבלתי מענה מהיר ומקצועי , ממליץ בחום!
דניאל עובד
דניאל עובד
14:34 12 Jul 20
על צחי שמעתי כשחיפשתי יועצי משכנתא בתקופת הקורונה כאשר אף בנק לא השיב לפניות שלי ללקיחת משכנתא ובנקים שכן חזרו אליי נתנו לי ריביות נוראיות. שיחה אחת עם צחי הספיקה. צחי עזר, הסביר, התמקח ובסופו של דבר סגר לנו ריביות מעולות שלא יכולנו לחלום עליהן. צחי והצוות תמיד זמינים לכל שאלה ועושים את הכל בגישה מצוינת. תודה רבה!
Avi Zana
Avi Zana
18:16 29 Jun 20
לעבוד עם צחי והצוות שלו הייתה חוויה נעימה ומקצועית. צחי חסך לנו הרבה כסף וטירחה. מומלץ מאוד
Avner Valer
Avner Valer
16:54 28 Jun 20
צחי והצוות שלו ליוו אותנו בתהליך קבלת משכנתא לבניה של בית פרטי . תהליך לא פשוט ביסודו שהפך להיות קשה יותר בעת שיא תקופת הקורונה. גם כאשר נסגרו מוסדות ובנקים, מקבלת קהל בשל המצב, והסתמן כי פשוט לא ניתן להוציא את זה לפועל, צחי מעולם לא הרים ידיים, לחץ היכן שהיה צריך, הפעיל קשרים, תוך שהוא לא מוותר על הריביות הטובות ביותר והפך את הבלתי אפשרי לאפשרי. איש מקצוע מהמעלה הראשונה, תמיד זמין, קשוב, חרוץ ונעים הליכות ולא בכדי מצליח להוציא את הדברים לפועל על הצד הטוב והמשתלם ביותר ללקוח. ממליצים על בפה מלא .
Natalie Nae
Natalie Nae
19:10 12 Jun 20
ממליץ בחום ובאהבה על צחי גרוסמן אדם מקצועי אמין ואיכותי שעזר לנו מאוד בתהליך קבלת המשכנתא במקצועיות רבה גם בתקופת הקורונה נתן את תחושת הביטחון והגענו למשכנתא מצויינת ובריביות אשש.
משה קדוש
משה קדוש
06:45 11 Jun 20
פניתי לצחי על מנת לקבל סיטע בארגון משכנתא לטובת קניית דירה, התהליך בוצע במהירות, בדייקנות, באיכות מעולה תוך שימת לב לפרטים הקטנים ביותר.קבלתי משכנתא בתנאים מצויינים ונדרשתי ללכת לבנק פעם אחת בלבד לצורך חתימה, ממליץ בחום!!
Eran Fayer
Eran Fayer
11:23 17 May 20
דווקא עכשיו - רק צחי גרוסמן!לפני כשנתיים וחצי בתקופה בה הריביות היו בשיא לקחנו משכנתא לבנייה בייעוץ של מישהו אחר. זמן קצר לפני החתימה בבנק שמענו על צחי דרך אתר "בונים בית", פניתי אליו (כי רציתי עוד חוות דעת) ובשיחה אחת קצרה וטיפ אחד חשוב שנתן לנו (מסלול הזכאות שבזמנו נתן ריבית שאז נחשבה טובה) הצליח לחסוך לנו סכום משמעותי. ואז עשיתי החלטה מנצחת לחזור אליו לייעוץ מחזור משכנתא לאחר סיום הבנייה.פנינו לצחי והגדרנו שאנחנו עושים ייעוץ טלפוני, מודה שבהתחלה חששתי אבל זה הוכיח את עצמו כשילוב מנצח. צחי ליווה אותי לאורך כל התהליך שכלל גם מחזור משכנתא וגם מעבר בנק. צחי היה זמין, מקצועי, נתן לי תשובה לכל שאלה שהייתה לי, דיבר בגובה העיניים, נתן הדרכה מצוינת על איך ומתי להגיד מה, מבחינתי זה היה סוג של קואוצ'ינג ודחיפה רצינית לכמה אנחנו יכולים להשיג מול המערכת הגדולה כשיש ליווי מקצועי נכון.1,2,3אלה הריביות שהשגנו דרכו. כן, כן. אתם קוראים/ות נכון - ריבית של 1% על מסלול אחד, 2% על מסלול שני ו3% במסלול השלישי (לא אלאה בכל הפרטים על תמהיל המסלולים).1,2,3ככה הצלחנו לחסוך קרוב לחצי מיליון ש"ח בחישוב לטווח של כלל המשכנתא.1,2,3ככה הצלחנו להוריד 700 ש"ח מהתשלום החודשי.אז דווקא היום בזמנים הקשים, הלא ברורים בהם הבנקים מנצלים את המצב להעלות ריביות תעשו את ההחלטה הנכונה ו- 1,2,3 - רוצו לצחי, תחסכו מעצמכם הרבה כאב ראש והרבה הרבה כסף.
Sarit -zivan
Sarit -zivan
15:18 15 May 20
צחי והצוות שלו סופר מקצועיים! יודע להנגיש את הנושא בצורה ברורה, מכווין היטב לפתרונות ובעל קשרים מצויינים עם הבנקים על מנת לקבל ריביות מצויינות! צחי מעל הכל אמין, הכל בדיוק כפי שהובטח וגם חוסך עבודה רבה ללקוח. ביצענו עם צחי ארבעה סבבים של משכנתאות (כולל מיחזורים) וחסכנו בזכותו להערכתי עשרות אלפי שקלים ואף יותר. מומלץ ביותר !!
Yariv Eyni
Yariv Eyni
09:59 26 Mar 20
צחי היקר מלווה אותנו כמה שנים טובות ומס' עסקאות בתחום המשכנתא . אין מקצועי ממנו , אישיות מושלמת , אדיבות סבלנות ... והכי חשוב משיג את המטרה בדרך הטובה והנכונה עבור כל לקוח . מומלץ בחום !!
מאור אסייג
מאור אסייג
09:36 26 Mar 20
צחי ליווה אותנו בכל תהליך לקיחת המשכנתא ועד שלב החתימה.חובה לציין כי צחי היה מאד יסודי בעבודתו.הציג אלטרנטיבות והסביר על כל אלטרנטיבה את יתרונותיה וחסרונותיה תוך התחשבות בצרכים שלנו.מעבר לליווי עד שלב החתימה, צחי ממשיך ללוות ולייעץ כיצד כדאי לסלק את המשכנתאות.ממליץ בחום רב
Reuven Gefen
Reuven Gefen
08:07 26 Mar 20
המלצה רותחת!!! צחי סייע לנו במיחזור המשכנתא ובנוסף ניתן פתרון להלוואה שדי חנקה אותנו בתזרים החודשי.הידע והניסיון העצום שלו והקשרים שיש לו מול הבנקים השיגו לי ריביות מצחיקות!!ממליץ בחום לפנות אליו , הרוגע שהוא משרה , הבטחון שהוא מקרין שהכל יהיה בסדר זה מה שגרם לנו להתאהב בבחור. אין ספק שנעזר בו גם בעתיד. ותודה רבה גם לבת אל ולסיוון הצוות שמאחוריו.רפי
רפאל שלמה
רפאל שלמה
08:02 24 Mar 20
מקצועי, סבלני, ליווי צמוד לאורך כל הדרך ועזרה בכל הקשיים והשאלות!!! תותח (:
sharon katzav
sharon katzav
19:40 19 Mar 20
צחי ובת אל היקרים, אין לי מילים להודות לכם על הסיוע המהיר.. המקצועי והכי חשוב... חסכתם לאימא שלי עשרות אלפי שקלים בריביות של המשכנתא... צחי... אתה פשוט בן אדם שאפשר לסמוך עלייך וזאת ידעתי מהרגע הראשון שפגשתי אותך, יחד עם בת אל אתם צוות מנצח!!!אז אלפי תודות ואני ממליצה עליהם בחום ובעיניים עצומות!!!!
miri dok
miri dok
07:31 15 Mar 20
תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19