יועץ משכנתאות פרטי

חישוב משכנתא


מומלץ לבצע חישוב משכנתא מקצועי לפני כל חתימה על נטילת ההלוואה. חישוב לא נכון יבוא לידי ביטוי בהחזרים שלא מתאימים למצב הכלכלי של הזוג או של המשפחה ועלול להשפיע על רמת החיים בה. מומלץ לפני שנוטלים משכנתא להיעזר בשירותים של יועץ משכנתאות, כדי לדעת אם המסלול מתאים עבורכם. יש לדעת כי אפשר להתמקח עם הבנקים על גובה הריבית. כמו כן אפשר ומומלץ לבדוק הצעות מבנקים שונים, אף כאלה הרחוקים ממקום מגוריכם. חישוב המשכנתא לוקח בחשבון את הריבית, גובה הסכום ומספר השנים הכולל שאתם מעוניינים להחזיר בהם את ההלוואה.

חישוב משכנתא

חישוב משכנתא נחוץ כדי לדעת את הנתונים הבאים:

  • השוואה בין המשכנתאות – רבים חושבים שמשכנתא היא מוצר אחיד בין הבנקים. בפועל, אפשר לקבל לפעמים תנאים טובים יותר בבנק מרוחק ממקום המגורים שלכם. לכן מומלץ לבצע השוואה בין המשכנתאות השונות, כולל התנאים הספציפיים לכל אחת.
  • גובה הריבית – כדאי לדעת שיש אפשרות להתמקח על גובה הריבית ואין זו גזירה משמים. משום כך מומלץ ביותר לבצע ייעוץ עם איש מקצוע במהלך חישוב משכנתא ולבצע זאת מול כמה בנקים.
  • החזר חודשי – חישוב מדויק יוכל לעדכן אתכם כמה כסף תשלמו מדי חודש, בהתחשב במספר השנים המוגדרות במשכנתא והריבית שהציעו לכם לקבל בהלוואה.

ייעוץ מקצועי לפני נטילת משכנתא

הניסיון מראה כי אנשים שנעזרו ביועץ משכנתאות מקצועי נהנו מתנאים טובים יותר. הייעוץ יכול להשתלם מאוד לטווח הרחוק, שכן גובה הריבית וההחזר החודשי מושפעים מהתנאים שהציעו לכם. יש לדעת כי הבנקים מוכנים להציע תנאים שונים לפני סוג הפרויקט. למשל, אם אתם מעוניינים לקחת משכנתא עבור פרויקט למשתכן, תקבלו תנאים אחרים לעומת פרויקט נדל”ן אחר. יתרה מכך, לפעמים הבנקים מערימים קשיים בפרויקט למשתכן ולא מוכנים לתת משכנתא, דבר שמשתנה גם לפי מיקום הפרויקט הספציפי באזורים השונים בארץ. לשם כך יש צורך ביועץ  מקצועי שיוכל לסייע לכם לבחור את הבנק המתאים לכם, עוד לפני חתימה על החוזה.

צחי גרוסמן הוא יועץ משכנתאות בכיר, בעל ניסיון רב בתחום ההלוואות והמשכנתאות בארץ. אנו מציעים לכם ליווי מקצועי כדי לבדוק את המסלולים שהציעו לכם ואת התנאים הכלולים בהם. נשמח לתאם אתכם פגישת ייעוץ, אנא התקשרו אלינו או השאירו פרטים באתר ונציג מחברת ייעוץ המשכנתאות של צחי גרוסמן יחזור אליכם עם פרטים נוספים על חישוב משכנתא.

המשיכו לקרוא:

חישוב משכנתא – חלק א’

חישוב משכנתא – חלק ב’

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

מקצועי, סבלני, ליווי צמוד לאורך כל הדרך ועזרה בכל הקשיים והשאלות!!! תותח (:
sharon katzav
sharon katzav
19:40 19 Mar 20
צחי ובת אל היקרים, אין לי מילים להודות לכם על הסיוע המהיר.. המקצועי והכי חשוב... חסכתם לאימא שלי עשרות אלפי שקלים בריביות של המשכנתא... צחי... אתה פשוט בן אדם שאפשר לסמוך עלייך וזאת ידעתי מהרגע הראשון שפגשתי אותך, יחד עם בת אל אתם צוות מנצח!!!אז אלפי תודות ואני ממליצה עליהם בחום ובעיניים עצומות!!!!
miri dok
miri dok
07:31 15 Mar 20
תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19