יועץ משכנתאות פרטי

חישוב משכנתא


מומלץ לבצע חישוב משכנתא מקצועי לפני כל חתימה על נטילת ההלוואה. חישוב לא נכון יבוא לידי ביטוי בהחזרים שלא מתאימים למצב הכלכלי של הזוג או של המשפחה ועלול להשפיע על רמת החיים בה. מומלץ לפני שנוטלים משכנתא להיעזר בשירותים של יועץ משכנתאות, כדי לדעת אם המסלול מתאים עבורכם. יש לדעת כי אפשר להתמקח עם הבנקים על גובה הריבית. כמו כן אפשר ומומלץ לבדוק הצעות מבנקים שונים, אף כאלה הרחוקים ממקום מגוריכם. חישוב המשכנתא לוקח בחשבון את הריבית, גובה הסכום ומספר השנים הכולל שאתם מעוניינים להחזיר בהם את ההלוואה.

חישוב משכנתא

חישוב משכנתא נחוץ כדי לדעת את הנתונים הבאים:

  • השוואה בין המשכנתאות – רבים חושבים שמשכנתא היא מוצר אחיד בין הבנקים. בפועל, אפשר לקבל לפעמים תנאים טובים יותר בבנק מרוחק ממקום המגורים שלכם. לכן מומלץ לבצע השוואה בין המשכנתאות השונות, כולל התנאים הספציפיים לכל אחת.
  • גובה הריבית – כדאי לדעת שיש אפשרות להתמקח על גובה הריבית ואין זו גזירה משמים. משום כך מומלץ ביותר לבצע ייעוץ עם איש מקצוע במהלך חישוב משכנתא ולבצע זאת מול כמה בנקים.
  • החזר חודשי – חישוב מדויק יוכל לעדכן אתכם כמה כסף תשלמו מדי חודש, בהתחשב במספר השנים המוגדרות במשכנתא והריבית שהציעו לכם לקבל בהלוואה.

ייעוץ מקצועי לפני נטילת משכנתא

הניסיון מראה כי אנשים שנעזרו ביועץ משכנתאות מקצועי נהנו מתנאים טובים יותר. הייעוץ יכול להשתלם מאוד לטווח הרחוק, שכן גובה הריבית וההחזר החודשי מושפעים מהתנאים שהציעו לכם. יש לדעת כי הבנקים מוכנים להציע תנאים שונים לפני סוג הפרויקט. למשל, אם אתם מעוניינים לקחת משכנתא עבור פרויקט למשתכן, תקבלו תנאים אחרים לעומת פרויקט נדל”ן אחר. יתרה מכך, לפעמים הבנקים מערימים קשיים בפרויקט למשתכן ולא מוכנים לתת משכנתא, דבר שמשתנה גם לפי מיקום הפרויקט הספציפי באזורים השונים בארץ. לשם כך יש צורך ביועץ  מקצועי שיוכל לסייע לכם לבחור את הבנק המתאים לכם, עוד לפני חתימה על החוזה.

צחי גרוסמן הוא יועץ משכנתאות בכיר, בעל ניסיון רב בתחום ההלוואות והמשכנתאות בארץ. אנו מציעים לכם ליווי מקצועי כדי לבדוק את המסלולים שהציעו לכם ואת התנאים הכלולים בהם. נשמח לתאם אתכם פגישת ייעוץ, אנא התקשרו אלינו או השאירו פרטים באתר ונציג מחברת ייעוץ המשכנתאות של צחי גרוסמן יחזור אליכם עם פרטים נוספים על חישוב משכנתא.

המשיכו לקרוא:

חישוב משכנתא – חלק א’

חישוב משכנתא – חלק ב’

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים