יועץ משכנתאות פרטי

השוואת משכנתאות


אדם הרוכש דירה עושה זאת לרוב בעזרה של משכנתא, שאותה הוא לוקח מאגף המשכנתאות בבנק שלו או מבנק משכנתאות ייעודי. במשק הישראלי יש סוגים שונים של משכנתא הנבדלים זה מזה בסוג ההחזר ובהצמדה שלהם. על כל אחד לבדוק היטב לפני שהוא נוטל משכנתא ומומלץ להתייעץ עם איש מקצוע המתמצא בתחום, כדי שתוכלו לקבל את המשכנתא המתאימה לכם בדיוק.

סוגים של משכנתא

כאשר לוקחים משכנתא יש בדרך כלל צורך בסכום ראשוני שאותו משקיעים ברכישת הנכס ולאחר מכן לוקחים הלוואה שהיא המשכנתא. לאחר נטילת המשכנתא משועבד לרוב הנכס לטובת הבנק, עד שמחזירים את ההלוואה. יש כמה
סוגי משכנתאות, כגון משכנתא בריבית צמודה קבועה, משכנתא בריבית קבועה לא צמודה, משכנתא בריבית פריים, משכנתא בריבית משתנה כל כמה שנים ועוד. המשמעות של הסוגים השונים היא גובה ההחזר החודשי והתנאים השונים הקשורים להחזר המשכנתא.

מדוע כדאי לבצע השוואת משכנתא

כדאי מאוד לבצע השוואת משכנתאות מסיבות שונות:

  • שוק חופשי – כמו בכל תחום גם נושא המשכנתאות נמצא תחת חוקי השוק החופשי. אנשים נוטים לחשוב שמשום שמדובר בסכום גדול למעשה החוקים החלים על ההלוואה זהים בין הגופים הפיננסיים השונים. אולם זו טעות, משום שאפשר להתמקח על הריבית, על גובה ההלוואה, על גובה ההחזר ועוד.
  • השפעה על גובה ההחזר – גם אם מצליחים להתמקח עם הבנק על עשירית האחוז, הדבר יכול להתבטא בסכום של אלפי ש”ח לטובתכם עם השנים.
  • חתימה על החוזה – כאשר חותמים על חוזה המשכנתא למעשה הוא נסגר ואתם מחויבים אליו. מומלץ לבצע השוואת משכנתאות לפני שסוגרים את החוזה וחותמים עליו, כדי לוודא שאתם חותמים על חוזה שמתאים ליכולת ההחזר החודשי שלכם.

ייעוץ מקצועי להשוואת משכנתא

כל אדם המעוניין לקחת משכנתא יכול לגשת לגופים הפיננסיים השונים ולהשוות בין התנאים שמציעים לו, ולאחר מכן להחליט איזו מבין ההצעה היא המתאימה והטובה ביותר עבורו. עם זאת, מומלץ לגשת לייעוץ אצל איש מקצוע המתמצא בתחום, כדי שיוכל לסייע לכם השוואת משכנתאות באופן הטוב ביותר, בין ההצעות השונות שקיבלתם. ייעוץ מקצועי יכול לשפר לכם את תנאי המשכנתא ולהוזיל לכם את ההחזר בצורה משמעותית.

אנו מציעים לכם ייעוץ משכנתאות בפגישה ובה נוכל לדון בהצעות השונות שקיבלתם ואיזו מהן המתאימה לכם ביותר. אנא צרו עמנו קשר דרך האתר ונחזור אליכם לקביעת פגישת ייעוץ בנושא השוואת משכנתאות.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19