יועץ משכנתאות פרטי

השוואת משכנתאות


אדם הרוכש דירה עושה זאת לרוב בעזרה של משכנתא, שאותה הוא לוקח מאגף המשכנתאות בבנק שלו או מבנק משכנתאות ייעודי. במשק הישראלי יש סוגים שונים של משכנתא הנבדלים זה מזה בסוג ההחזר ובהצמדה שלהם. על כל אחד לבדוק היטב לפני שהוא נוטל משכנתא ומומלץ להתייעץ עם איש מקצוע המתמצא בתחום, כדי שתוכלו לקבל את המשכנתא המתאימה לכם בדיוק.

סוגים של משכנתא

כאשר לוקחים משכנתא יש בדרך כלל צורך בסכום ראשוני שאותו משקיעים ברכישת הנכס ולאחר מכן לוקחים הלוואה שהיא המשכנתא. לאחר נטילת המשכנתא משועבד לרוב הנכס לטובת הבנק, עד שמחזירים את ההלוואה. יש כמה
סוגי משכנתאות, כגון משכנתא בריבית צמודה קבועה, משכנתא בריבית קבועה לא צמודה, משכנתא בריבית פריים, משכנתא בריבית משתנה כל כמה שנים ועוד. המשמעות של הסוגים השונים היא גובה ההחזר החודשי והתנאים השונים הקשורים להחזר המשכנתא.

מדוע כדאי לבצע השוואת משכנתא

כדאי מאוד לבצע השוואת משכנתאות מסיבות שונות:

  • שוק חופשי – כמו בכל תחום גם נושא המשכנתאות נמצא תחת חוקי השוק החופשי. אנשים נוטים לחשוב שמשום שמדובר בסכום גדול למעשה החוקים החלים על ההלוואה זהים בין הגופים הפיננסיים השונים. אולם זו טעות, משום שאפשר להתמקח על הריבית, על גובה ההלוואה, על גובה ההחזר ועוד.
  • השפעה על גובה ההחזר – גם אם מצליחים להתמקח עם הבנק על עשירית האחוז, הדבר יכול להתבטא בסכום של אלפי ש”ח לטובתכם עם השנים.
  • חתימה על החוזה – כאשר חותמים על חוזה המשכנתא למעשה הוא נסגר ואתם מחויבים אליו. מומלץ לבצע השוואת משכנתאות לפני שסוגרים את החוזה וחותמים עליו, כדי לוודא שאתם חותמים על חוזה שמתאים ליכולת ההחזר החודשי שלכם.

ייעוץ מקצועי להשוואת משכנתא

כל אדם המעוניין לקחת משכנתא יכול לגשת לגופים הפיננסיים השונים ולהשוות בין התנאים שמציעים לו, ולאחר מכן להחליט איזו מבין ההצעה היא המתאימה והטובה ביותר עבורו. עם זאת, מומלץ לגשת לייעוץ אצל איש מקצוע המתמצא בתחום, כדי שיוכל לסייע לכם השוואת משכנתאות באופן הטוב ביותר, בין ההצעות השונות שקיבלתם. ייעוץ מקצועי יכול לשפר לכם את תנאי המשכנתא ולהוזיל לכם את ההחזר בצורה משמעותית.

אנו מציעים לכם ייעוץ משכנתאות בפגישה ובה נוכל לדון בהצעות השונות שקיבלתם ואיזו מהן המתאימה לכם ביותר. אנא צרו עמנו קשר דרך האתר ונחזור אליכם לקביעת פגישת ייעוץ בנושא השוואת משכנתאות.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים