יועץ משכנתאות פרטי

מחשבון הלוואת בלון


נוטלי המשכנתאות שיודעים שיש להיערך ברצינות לקראת העתיד, מחפשים בכל דרך אפשרית את הקטנת התלות שלהם במשכנתא ובהחזרים שלה. מי שחוסך בצורה נבונה או יודע שמחכים לו סכומים שונים בהמשך הדרך שבעזרתם יוכל למזער את העלויות של המשכנתא על ידי פירעונות מוקדמים לאורך הדרך הארוכה, מתכנן את המסלולים שלו כך שיוכל לקבל הלוואות זמניות כדי להגיע ולגשר על התקופה עד שישתחררו הכספים. כמובן שלא כדאי לשחרר כספים אלה לפני הזמן בגלל הפסדי הריבית והקנסות שיש לשלם עליהם לפעמים ולכן הכדאיות של הלוואות גישור כאלה שנקראות הלוואת בלון גבוהה למדי.

הכדאיות של הלוואת בלון למי שיכול לחכות

זוהי הדרך הטובה ביותר לפעמים להגיע למצב שבו יש לכם כמה שפחות הוצאות על ריבית ועוד, שיכולים להיחסך בצורה כזאת.אלא שגם את זה יש לחשב כל הזמן ולהיות עם אצבע על הדופק כדי לסנכרן בין כל ההחזרים והתשלומים. הרי אתם משלמים גם את המשכנתא ולא רק את הלוואת הבלון בינתיים. היא מתאימה במיוחד למי שיש לו סכומים סגורים בחסכונות או פיקדונות וההלוואה טובה להם רק לתקופת הביניים החשובה. כך שעם כל הרצון להימנע מנטילת עוד הלוואה ראו בזה רק עיכוב קטן שאתם יכולים להרוויח ממנו והוא מתקזז עם שחרור הכספים האלה ממילא, כך שתוכלו להחזיר הכל בבת אחת.

צחי גרוסמן יועץ משכנתא – צרו קשר עוד היום! 03-5017237

מהם היתרונות של הלוואת בלון?

  • קביעת מועד פירעון שנוח לכם בגלל התאריך הקבוע מראש של שחרור הכספים שמחכים לכם בחשבון סגור.
  • הריבית נוחה יותר והיא נמוכה משום שההלוואה בסיכון נמוך ואתם לוקחים אותה לזמן קצר יחסית.
  • הגישור נוח לכם ומאפשר לכם להשתחרר מהחוב הזה מהר יחסית למשכנתא הארוכה.

חישובי הלוואת בלון לפי סוגיה

  • הלוואת בלון מלא – הקרן, הפרשי ההצמדה והריבית נפרעים בתשלום אחד כשהכסף שלכם משתחרר ואפשר לקחת אותה לשנה עד שנתיים. ברור שמגישים מסמכים שמוכיחים את יכולת ההחזר.
  • הלוואת בלון חלקי – אתם משלמים את הריבית המודה בכל חודש והקרן עצמה נפרעת בתשלום אחד בסוף התקופה.הלוואת בלון זו מתאפשר לתקופה ארוכה יותר של שנתיים עד שלוש שנים.

מה עוד מכניסים בחישובי הלוואת בלון?

מחשבון הלוואת בלון חייב לקחת בחשבון את הסוגים, את המדד ואת ההצמדה, את הריבית ואת מדד המחירים לצרכן או שערי המט“ח והדולר או האירו. כמו כן, יש להזין את שיעור הריבית הקבועה או המשתנה. את כל החישובים עושים לפי תקופת ההלוואה והסכומים שלקחתם, יחד עם תחזית של הפרשי הצמדה במסלולים המתאימים. קחו בחשבון גם שהבנק אינו מחויב לאשר לכם הלוואת בלון גם אם יש לכם את הסכומים שמחכים לכם בבנק לפירעון וזה נראה לכאורה בטוח להעניק לכם הלוואת גישור כזאת. הלוואה כפופה לאישור הבנק ולכן היערכו בהתאם גם למצב שבו אין לכם אישור כזה.

לפרטים נוספים על – לקיחת משכנתא.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19