יועץ משכנתאות פרטי

מחשבון משכנתא שפיצר


לרשות הנוטלים הלוואה עומדות כמה שיטות החזר. שיטת החישוב משנה את גובה ההחזר החודשי על כל המשמעויות הנלוות לכך. מחשבון משכנתא שפיצר זו אחת השיטות והיא מאפשרת ללווה להחזיר סכום קבוע לכל אורך תקופת ההלוואה. שיטות אחרות מאפשרות החזר בגובה משתנה וגמיש. כל אחד בוחר את שיטת ההלוואה הנוחה שלו לפי רמת ההכנסה שלו והתוכניות שלו לעתיד. כדאי לקבל ייעוץ משום ששיטת החישוב משנה את תנאי ההלוואה ומשפיעה על חיי הזוג לשנים רבות. כיום כאשר הלוואה פרטית היא דרך ההלוואה הכמעט יחידה עבור רכישת דירה, יש לתכנן אותה בקפדנות ולדעת מהן ההשלכות של כל שיטה ושל התנאים המוגדרים במשכנתא ספציפית.

מחשבון משכנתא שפיצר

מחשבון משכנתא שפיצר היא שיטת חישוב אחת להחזר משכנתא, מתוך כמה שיטות:

  • מחשבון משכנתא שפיצר – זו שיטת החזר שמאפשרת ללקוח להחזיר תשלום חודשי קבוע, לאורך זמן ההחזר על ההלוואה.
  • מחשבון קרן שווה – שיטת החזר שמאפשרת ללקוח להשיב תשלום חודשי הדרגתי ויורד, לאורך זמן ההחזר.
  • מחשבון שיטת בוליט – הלקוח מחזיר מדי חודש רק את הריבית ובסיום התקופה או במועד שנקבע לכך, את הקרן עצמה.

מחשבון משכנתא שפיצר ייעוץ

מומלץ להיעזר עם איש מקצוע כדי לדעת כיצד לתכנן את ההלוואה שלכם. שוק המשכנתאות הוא שוק שאפשר לבצע בו משא ומתן מול הבנקים. למשל, כל בנק יכול לספק תנאים אחרים להלוואות שהוא מציע ולפעמים אף יש שינויים בתנאי ההלוואה בין סניפים של אותו בנק. באפשרותכם לחשב באמצעות מחשבון משכנתא שפיצר, האם דרך זו נוחה עבורכם, האם ההחזר החודשי מתאים, האם ההלוואה מתאימה לרמת החיים המתוכננת עבורכם. למשל, אם אתם עומדים לקבל סכום כסף גדול בעוד שנים אחדות, יכול להיות שכדאי לכם לבחור שיטת החזר אחת ולא אחרת. יועץ משכנתאות מקצועי יסייע לכם לבחור את המשכנתא המתאימה למסגרת הפיננסית שלכם ויכוון אתכם להתחייבות הגיונית ונוחה.

נשמח לספק לכם פרטים נוספים על מחשבון משכנתא שפיצר ועל הליווי והייעוץ שאנו מספקים בתחום המשכנתא בפרט ובתחום הפיננסי בכלל. אנא התקשרו אלינו או השאירו פרטים באתר. נציג מטעם חברת צחי גרוסמן יחזור אליכם עם מידע נוסף רלבנטי.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים