יועץ משכנתאות פרטי

סימולטור משכנתא – כיצד הוא יכול לעזור לכם?


נדיר למצוא מי שיכול לקנות בית ללא משכנתא ולכן אפשר לומר בוודאות שבשלב זה או אחר תצטרכו להיתקל בסימולטור המשכנתא כדי להבין כיצד כל ההסברים ששמעתם עליה מיושמים במציאות. זהו למעשה ההסבר הקצר והתמציתי ביותר שאפשר לתת על סימולטור משכנתא. ביתר אריכות אפשר לומר שזהו הכלי החשוב ביותר שלפי אפשר לחשב פחות או יותר את הסכומים שתצטרכו להחזיר בכל חודש למשך תקופת המשכנתא. זוהי התקופה שבה קשה מאוד לדעת מראש את הסכומים המדויקים בגלל המסלולים השונים שחלקם מבוסס על מרכיבים משתנים כמו מדד ואינפלציה. סימולטור משכנתא הוא כלי בו מזינים את הסכומים, מספר תשלומים ושנים, את מודל החישוב והריבית ואת הלוח שלפיו מחזירים.

למה רק סימולטור?

למרות כל מעלותיו והיתרונות שהוא מציג בפנינו, מדובר על סימולטור בלבד, משום שהסכומים שיגלה לכם הם הכי קרובים לסכומים שתשלמו באמת אבל אינם הסכומים הסופיים. קחו בחשבון שגם עד שהבנק יאשר לכם את המשכנתא במסלולים השונים לא תדעו באמת באיזה מסלולים מחולקת המשכנתא שלכם. המודלים והמסלולים שהבנקים מציעים לכם כל כך רבים ומגוונים שאי אפשר לחזות את כולם. אי אפשר לסגור מראש את המשא ומתן לפי המספרים שנותנים לכם משום שמה שתקבלו ומה שתגישו זוהי רק הצעת מחיר ורק בסיס למשא ומתן. הנתונים שלכם בזמן הגשת הבקשה לאישור עקרוני לקבלת הצעה הם שיקבעו עד כמה אתם ראויים ואמינים בעיני הבנק לקבלת משכנתא שתוכלו לעמוד בה.

אולי גם יעניין אתכם:
כמה משכנתא אני יכול לקבל
תהליך הגשת בקשה למשכנתא
מה התנאים לקבלת משכנתא

כיצד ניגשים לחישוב משכנתא בסימולטור?

יש כמה שלבים שכדאי לעבור לפני שמתחילים לעשות את כל הבדיקות על סימולטור משכנתא ולהגיש מסמכים סופיים לקבלת הצעה למשכנתא.

  • תמונת מצב כספית שלכם – אומדן כל הכספים והנכסים הפיננסיים שלכם הוא הצעד הראשון לפני שניגשים בכלל לבנק.כדי להבין כמה כסף נחוץ לכם אתם מתחילים לאסוף מסמכים ורישומים של הכספים שיש לכם כעת, הכספים שתוכלו לגייס מחוץ לבנק אצל בני משפחה וחברים, הכספים שמחכים לכם בחסכונות ובפנסיה וגם בביטוח שלעומתם תוכלו לקבל אולי הצעה עם ריבית ואחוזים טובים יותר משום שברור לכם שיש לכם ביטחונות לעתיד ואיך להחזיר את הכסף.
  • כמה כסף נחוץ לכם – חישוב הכספים והסכומים האמיתיים יכלול בשלב זה את מחיר הדירה והערך שלה, כפי שהבנק מעריך אותה, את המסים שתצטרכו לשלם, את שכר הטרחה לעורך הדין ואולי גם למתווך, שכר ליועץ משכנתאות ואגרות למיניהן. רק אז יהיה לכם מושג כללי אילו סכומים יש להכניס לסימולטור המשכנתא.
  • קבלת הצעה למשכנתא לפי מסלולים – חישובים של הסכומים שמחולקים למסלולים השונים הם החישובים הכללים ביותר שתולכו לעשות בסימולטור. כל בנק שומר לעצמו את הזכות לחלק כל סכום של משכנתא לפי מודלים ולוחות חישוב משלו כדי שיוכל להרוויח. כך, גם אם תרצו למשל לשלם את רוב המשכנתא לפי לוח שבו משלמים קודם את הקרן או הריבית ולבנק זה יהיה רווחי פחות תצטרכו לנסות לקבל הצעה טובה יותר או להסתפק בכך.
  • חישובים – הזנת המסלולים והסכומים שמחולקים אליהם כדי לקבל מושג כללי אבל קרוב למציאות כמה תחזירו בכל חודש.
לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19