יועץ משכנתאות פרטי

תהליך הגשת בקשה למשכנתא – כל התשובות


מצאתם את דירת החלומות שלכם, חסכתם סכום התחלתי ואתם רוצים לעשות את הצעד כדי לקנות אותה? אם כך, כדאי שתדעו שאתם עומדים לפני תהליך ארוך, כי אם אתם צריכים עזרה מהבנק הרי שעליכם לקחת משכנתא. כדי לקחת משכנתא תיאלצו לעבור לא מעט שלבים אך החדשות הטובות הן שאתם לא צריכים להתמודד עם הנושא הזה לבד.

איך לוקחים משכנתא שלב אחרי שלב

כשמנסים לענות על השאלה איך לוקחים משכנתא צריך לדעת שמדובר על מספר שלבים שצריך לעבור, כאשר לפני הכול אתם

צריכים שיהיה לכם הון התחלתי ודירה שמעניינת אתכם. לאחר מכן, בשלב הראשון שאתם צריכים לעסוק סקר שוק. כלומר, כל בנק שיוכל להעניק לכם משכנתא יוכל לעשות את זה בדרך אחרת ובתנאים שונים, ולכן חשוב להכיר את האופציות לעומק לפני שאתם בוחרים עם מי לעשות את העסקה המורכבת הזאת. בשלב השני יהיה עליכם לפתוח תיק בבנק למשכנתאות וגם לבחור את עורך הדין שיוכל ללוות אתכם בכל התהליך של הגשת בקשה למשכנתא.

בירוקרטיה שצריך לעבור בדרך למשכנתא

אם חשבתם שבשני השלבים הראשונים מסתיים תהליך הגשת בקשה למשכנתא, אז כדאי שתדעו שאתם טועים, כי בבואנו לענות על השאלה איך לוקחים משכנתא אנו למדים שהתשובה מורכבת יותר. כעת עליכם להוציא נוסח טאבו, לבצע הערכת שמאי, לקבל ייפוי כוח נוטריוני וגם לחתום על התחייבות לרישום משכנתא. מעבר לכל אלה, צריך גם להתמודד עם הנושא של מס שבח ולשלם אותו, וצריך כמובן גם לעשות ביטוח לנכס. בשלב התשיעי תצטרכו להתמודד עם העניין של רישום זכויות ברשם המשכנתאות ובסופו של דבר, בשלב העשירי תקבלו אישור על המשכנתא ואת הסכום הדרוש לכם. אין ספק שתהליך הגשת בקשה למשכנתא הוא מורכב ולא פשוט, אך שווה לעבור אותו אם אתם רוצים לקנות דירה ואם אתם זקוקים להלוואה מהבנק.

לוקחים משכנתא בעזרת המקצוענים

עוד דבר שכדאי לדעת לגבי השאלה איך לוקחים משכנתא, זה שאתם לא צריכים לעשות את כל זה לבד. ההתמודדות עם הנושא יכולה להיות מורכבת מאוד, כי אנשים שמגיעים מרקעים אחרים בחיים לא לגמרי יודעים איך לעבור את כל השלבים בקלות עד לרגע שבו הם יקבלו את ההלוואה. לכן כדאי לדעת שגם כדי לקבל משכנתא מהבנק אפשר לפנות אל המומחים ואל המקצוענים, והאמת היא שזה כדאי. מי שמכיר את התחום הזה יוכל להדריך וללוות אתכם עד ליום שבו תקבלו את מבוקשכם, ואתם תראו שזה יחסוך לכם הרבה עצבים. בנוסף לכך, הרבה פעמים יועצי משכנתא יכולים גם לעזור ללקוח לבחור את המסלול המתאים לו ביותר, דבר שיכול לסייע בחיסכון כלכלי משמעותי על החזרי המשכנתא. אין טעם לשלם יותר ממה שאתם צריכים על ההלוואה שאתם מקבלים מהבנק ואין כל סיבה לסבול בגלל שאתם רוצים לקחת משכנתא לשנים.

מעוניין לשוחח עם צחי גרוסמן ולקבל ייעוץ משכנתא ראשוני ללא כל התחייבות?

תוכן ההודעה

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים