יועץ משכנתאות פרטי

תהליך הגשת בקשה למשכנתא – כל התשובות


מצאתם את דירת החלומות שלכם, חסכתם סכום התחלתי ואתם רוצים לעשות את הצעד כדי לקנות אותה? אם כך, כדאי שתדעו שאתם עומדים לפני תהליך ארוך, כי אם אתם צריכים עזרה מהבנק הרי שעליכם לקחת משכנתא. כדי לקחת משכנתא תיאלצו לעבור לא מעט שלבים אך החדשות הטובות הן שאתם לא צריכים להתמודד עם הנושא הזה לבד.

איך לוקחים משכנתא שלב אחרי שלב

כשמנסים לענות על השאלה איך לוקחים משכנתא צריך לדעת שמדובר על מספר שלבים שצריך לעבור, כאשר לפני הכול אתם

צריכים שיהיה לכם הון התחלתי ודירה שמעניינת אתכם. לאחר מכן, בשלב הראשון שאתם צריכים לעסוק סקר שוק. כלומר, כל בנק שיוכל להעניק לכם משכנתא יוכל לעשות את זה בדרך אחרת ובתנאים שונים, ולכן חשוב להכיר את האופציות לעומק לפני שאתם בוחרים עם מי לעשות את העסקה המורכבת הזאת. בשלב השני יהיה עליכם לפתוח תיק בבנק למשכנתאות וגם לבחור את עורך הדין שיוכל ללוות אתכם בכל התהליך של הגשת בקשה למשכנתא.

בירוקרטיה שצריך לעבור בדרך למשכנתא

אם חשבתם שבשני השלבים הראשונים מסתיים תהליך הגשת בקשה למשכנתא, אז כדאי שתדעו שאתם טועים, כי בבואנו לענות על השאלה איך לוקחים משכנתא אנו למדים שהתשובה מורכבת יותר. כעת עליכם להוציא נוסח טאבו, לבצע הערכת שמאי, לקבל ייפוי כוח נוטריוני וגם לחתום על התחייבות לרישום משכנתא. מעבר לכל אלה, צריך גם להתמודד עם הנושא של מס שבח ולשלם אותו, וצריך כמובן גם לעשות ביטוח לנכס. בשלב התשיעי תצטרכו להתמודד עם העניין של רישום זכויות ברשם המשכנתאות ובסופו של דבר, בשלב העשירי תקבלו אישור על המשכנתא ואת הסכום הדרוש לכם. אין ספק שתהליך הגשת בקשה למשכנתא הוא מורכב ולא פשוט, אך שווה לעבור אותו אם אתם רוצים לקנות דירה ואם אתם זקוקים להלוואה מהבנק.

לוקחים משכנתא בעזרת המקצוענים

עוד דבר שכדאי לדעת לגבי השאלה איך לוקחים משכנתא, זה שאתם לא צריכים לעשות את כל זה לבד. ההתמודדות עם הנושא יכולה להיות מורכבת מאוד, כי אנשים שמגיעים מרקעים אחרים בחיים לא לגמרי יודעים איך לעבור את כל השלבים בקלות עד לרגע שבו הם יקבלו את ההלוואה. לכן כדאי לדעת שגם כדי לקבל משכנתא מהבנק אפשר לפנות אל המומחים ואל המקצוענים, והאמת היא שזה כדאי. מי שמכיר את התחום הזה יוכל להדריך וללוות אתכם עד ליום שבו תקבלו את מבוקשכם, ואתם תראו שזה יחסוך לכם הרבה עצבים. בנוסף לכך, הרבה פעמים יועצי משכנתא יכולים גם לעזור ללקוח לבחור את המסלול המתאים לו ביותר, דבר שיכול לסייע בחיסכון כלכלי משמעותי על החזרי המשכנתא. אין טעם לשלם יותר ממה שאתם צריכים על ההלוואה שאתם מקבלים מהבנק ואין כל סיבה לסבול בגלל שאתם רוצים לקחת משכנתא לשנים.

מעוניין לשוחח עם צחי גרוסמן ולקבל ייעוץ משכנתא ראשוני ללא כל התחייבות?

תוכן ההודעה

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19