יועץ משכנתאות פרטי

חישוב משכנתא


אנו עוברים תהליכים רבים בחיינו, אחד התהליכים המהותיים ביותר היא לקיחת משכנתא. מרבית האנשים שרוכשים דירה בין אם חדשה או יד שנייה צריכים לקחת משכנתא. פעולה זו צריכה להתבצע בצעדים מבוקרים ובהבנה מלאה לקראת התהליך העתידי. הדבר העיקרי בעת לקיחת המשכנתא הוא חישוב המשכנתא וקביעת סכום כזה או אחר להחזר חודשי קבוע. החישוב הוא מעין עוגן שיכול לסמן לנו את הטווח המרבי של הלוואה זו ובכך להוביל באופן מאורגן את היכולת הפיננסית והכלכלית להחזר המשכנתא באופן קבוע ויציב.

בחירת מסלול משכנתא בהתאמה.

בכדי לקבוע את סכום ההחזר החודשי הקבוע שיתאים למי שמבקש, יש להתייעץ עם מומחה משכנתאות, על מנת שיבצע חישוב משכנתא יעיל ובצורה מושכלת בהתאמה מלאה לאותם לווים. לרוב מתן הסברים על לקיחת משכנתא היא דבר מסורבל ולא תמיד מובן ולכן פניה יזומה אל מומחה בתחום המשכנתאות יכולה בקלות לפתור את התסבוכת ולדעת בדיוק מה הסכום שבסוף חודש ירד מחשבון הבנק לטובת המשכנתא. דבר נוסף שיכול להקל ולעזור וזה בחירת מסלולי משכנתא נוחים ומותאמים, יחד עם יועץ המשכנתאות תוכלו להגיע למגוון רחב של מסלולים שיכולים להקל עליכם בזמן לקיחת משכנתא. ע”י נתונים כאלו ואחרים ייחשב יועץ המשכנתא את סך כל הפרטים ויפרוש בפניכם את מסלולי המשכנתא הרלוונטיים עבורכם. ישנם אפשרויות בהן ניתן לשלב מספר מסלולי משכנתא עם ריביות שונות ובכך לפרוש את התשלום בצורה נוחה יותר. מומלץ להיות גמישים ולא לשים את כל סכום המשכנתא או חלק נכבד ממנו במסלול אחד אלא לחלק באופן מתאים את הסכום ובכך לנהל את ההלוואה בצורה נכונה ומקצועית וקלה יותר.

פריסה נוחה יותר.

לקיחת משכנתא היא פתרון זמין ויעיל להרבה אנשים אשר רוצים לרכוש דירה ויש להם סכום התחלתי אך צריכים להוסיף עוד סכום לא מבוטל בכדי לממש את החלום ולהגיע לדירה משלהם. בבנקים כאשר רוצים לקחת משכנתא צריך שיהיה סכום התחלתי על מנת שיוכלו לאשר את לקיחת המשכנתא ולהתאימה לצרכים של אותו לווה. בכדי לדעת מה הכי משתלם ובאיזה סכום כדאי להתחיל למשך כמה שנים לקחת את המשכנתא וכדומה רצוי להתייעץ עם יועץ משכנתאות מוסמך מנוסה ומקצועי בכדי שיוכל להציב את העובדות בשטח ולפי כך להתאים את המשכנתא הנכונה. ייעוץ מקצועי יכול להיות חסכוני וגם בטוח הרבה יותר. כאשר לוקחים משכנתא הפריסה היא הרבה יותר נוחה וזמן ההחזר הוא רב יותר כמובן שההחזר החודשי בהתאם ויש לבדוק את כל הפרמטרים הללו תחילה. אז אם אתם נמצאים בתהליך של חישוב משכנתא כזה או אחר רצוי מאוד לפנות אל מומחים ולא לעשות זאת לבד.

הבחירה הנכונה.

מחפשים יועץ משכנתאות מקצועי, מוסמך שילווה אתכם באופן אישי במהלך חישובי המשכנתא? תוכלו למצוא זאת אצלנו במשרד של צחי גרוסמן מומחה במתן פתרונות פיננסיים ויועץ משכנתאות כבר למעלה מעשר שנים, מלווה משפחות בלקיחת משכנתא וניהול נכון של כלכלת הבית. אז אם אתם נמצאים בשלב של לקיחת משכנתא ואינכם יודעים אילו כלים יש לקחת על מנת לבחור את המשכנתא הנכונה, או כיצד עושים חישוב משכנתא נכון ומתאים. אנו כאן בשבילכם.
לקבלת טיפים ופרטים נוספים פנו אלינו בטלפון 0723360881 ונשמח ללוות אתכם מהרגע הראשון.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19