יועץ משכנתאות פרטי

הקושי בהחזר תשלומי המשכנתא


מתמודדים עם הקושי בהחזר תשלומי המשכנתא

החלום של לקנות דירה, בין אם מדובר על דירה חדשה ובין אם מדובר על דירה של יד שנייה, הוא חלום משותף להרבה אנשים, וסביר להניח שגם אתם, כמו הרבה זוגות אחרים, קניתם דירה. ע”פ הנתונים שמראה לנו גרוסמן יעוץ פיננסי , רוב האנשים מצליחים לחסוך הון התחלתי מסוים, מגייסים עוד עזרה מההורים, ועל שאר הסכום הם לוקחים משכנתא. הכול נשמע טוב ויפה, ואפילו הגיוני, כי תמיד יותר הגיוני לשלם החזרי משכנתא מאשר שכר דירה, אך הבעיות מתחילות כשאין לנו מספיק כסף לשלם את המשכנתא וכשאנחנו לא באמת עומדים בהחזרים, וכאן, טוען גרוסמן יעוץ פיננסי, יש לא מעט אנשים שזה קורה להם . אף אחד לא חושב על זה ביום שבו הוא חותם על משכנתא לשלושים שנה, אך האמת היא, שהחיים שלנו מורכבים מהרבה עליות וירידות, ולכן כל אחד מאיתנו עלול לחוות תקופות לא קלות שבהן פשוט אין לו איך לשלם את המשכנתא.

צעד ראשון: מכירים בעובדות

במידה וגם אתם מוצאים את עצמכם במצב שבו אתם לא יכולים להחזיר את המשכנתא שלקחתם,אין סיבה להתייאש, כי גרוסמן יעוץ פיננסי יוכל לעזור לכם להתמודד עם המצב. האופציה הראשונה היא להתנהג כבת יענה, כלומר, לחכות שיעבור זעם ולראות האם הבנק יפנה אליכם או לא, אך האמת היא, שזו לא האופציה המומלצת. האפשרות השנייה, שבה כדאי לכם לבחור, היא פשוט לקחת את האחריות לידיים שלכם, לא לחכות שיתחילו להגיע אליכם טלפונים מהבנק, ולהתקשר לקבוע פגישה עם הפקיד שאחראי על הטיפול בחשבון הבנק שלכם. במידה ואתם תהיו אלה שפונים אל הבנק ולא תחכו שהוא יפנה אליכם אתם תשדרו לבנק שאתם אנשים אחראים, ואין ספק שזה ישפיע על המשך ההתנהלות. הבנק מאוד אוהב לראות שלקוחותיו לוקחים אחריות על מה שקורה להם מבחינה כלכלית, אפילו כשהם נמצאים במשבר ואפילו כשהם חייבים כספים.

צעד שני: הציעו פתרון יצירתי

חשוב להבין שאתם לא צריכים לחשוש לפנות אל הבנק שלכם במידה ויש לכם בעיה להחזיר את המשכנתא, כי למעשה הבנק כן רוצה שתחזירו את ההלוואה, והוא מעדיף את זה על פני שימוש בנכס שלכם. חשוב להבין את העיקרון הזה כיוון שזה צריך להיות הבסיס לכל ההתנהלות שלכם. כמו כן, במידה והכול יגיע מהיוזמה שלכם ולא תחכו עד שהבנק יתחיל לרדוף אחריכם, אתם תוכלו גם להגיע עם כל מיני הצעות יצירתיות שחלק מהן כן תוכלנה לבוא בחשבון מבחינת הבנק. בין יתר ההצעות שעליהן אתם יכולים לחשוב קיימת האופציה של פריסה מחודשת של המשכנתא, מה שאומר שאומנם תשלמו כנראה יותר כסף על הכספים שתחזירו, אך תוכלו לפרוס את ההחזרים באופן שיהיה לכם יותר נוח בהתאם למצב הכלכלי שאליו נקלעתם.

צעד שלישי: הגיע הזמן לעשות שינוי

מעבר לכך שאתם צריכים לפנות אל הבנק ולהציע לו הצעות שונות להתמודדות עם הקושי שלכם בהחזרי המשכנתא, כדאי לחשוב על התייעלות באופן כללי מבחינה כלכלית. זה יכול להיות על ידי כך שתכינו תוכנית כלכלית חדשה למשפחה וזה יכול להיות על ידי כך שתיקחו הלוואת בלון מהבנק שתעזור לכם לצאת מהמשבר שאליו נקלעתם. הדבר החשוב ביותר הוא לא להיות פאסיביים ולהבין שאתם כן יכולים לצאת מהמצב הלא נעים שאליו הגעתם בחודשים האחרונים.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19