יועץ משכנתאות פרטי

תעודת זכאות למשכנתא


משרד הבינוי והשיכון קבע תנאים לקבלת סיוע לדיור עבור אזרחים העומדים בקריטריונים שונים.

מטרת הסיוע היא להקל על רכישת דירה ראשונה ולקבלת משכנתא גבוהה יותר בתנאים מועדפים.

כדי לקבל תעודת זכאות למשכנתא יש לפנות לסניף של אחד מהבנקים למשכנתאות על מנת למלא את הבקשה לזכאות סיוע לדיור, יש לצרף לבקשה מסמכים שונים כמו צילום תעודת זהות ונספחים, אישור על מספר חודשי שירות בצבא או בשירות לאומי,

כולל מילואים, תעודת נישואין או גירושין ועוד. לאחר הגשת כל המסמכים תוכלו לקבל תעודת זכאות,

בהתאם לנקודות הזיכוי המגיעות לכם, ככל שהניקוד גבוה יותר כך תיהנו ממשכנתא גבוהה יותר ומהטבות שונות.

ליווי וייעוץ מקצועי

כדאי להוציא תעודת זכאות למשכנתא, עם זאת הדבר כרוך בהליך ביורוקרטי מורכב ויש להמציא אישורים רבים ושונים.

לכן, ניתן לפנות לחברה המתמחה בייעוץ למשכנתאות ולקבל עזרה וסיוע בהגשת הבקשה לתעודת זכאות,

כך תבטיחו כי תקבלו את מירב נקודות הזיכוי המגיעות לכם על פי חוק.

מעבר לכך, תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי לבחירת תמהיל משכנתא המתאים לכם ביותר,

הן מבחינת הנכס שברצונכם לרכוש והן מבחינת גובה המשכנתא, תכניות לעתיד, יכולת ההחזר שלכם, הון אישי וכיוצא בזה.

ראוי להדגיש כי את הבקשה לקבלת תעודת זכאות ניתן להגיש דרך כל אחד מסניפי הבנקים למשכנתאות, ללא התחייבות לקחת את המשכנתא מהסניף אליו פניתם.

בנוסף, חשוב לדעת כי במקרים מסוימים תוכלו לקבל משכנתא בתנאים משתלמים יותר, ללא צורך בתעודת זכאות,

אך עדיין חשוב לבצע בדיקה מקדמית כדי לבדוק אפשרות זו ועל מנת לקבל החלטה נכונה ויסודית.

לכן, ייעוץ מקצועי על ידי יועץ משכנתאות פרטי יבטיח לכם בדיקה יסודית ומעמיקה על מנת לקבל החלטה מאיזה בנק לקחת משכנתא וכיצד להרכיב את תמהיל ההלוואה לדיור.

בדיקה ואימות הזכאות למשכנתא

בין אם אתם עולים חדשים ובין אם אתם זוג צעיר, לכל תושב ישראלי מגיעות נקודות זיכוי על פי המחשבון של משרד הבינוי והשיכון.

כך לדוגמה, שירות מלא בצבא או בשירות לאומי וכן שירות מילואים על פי תנאי הזכאות,

כל אלו ועוד מאפשרים לכם לקבל יותר נקודות זכאות. כמו כן, גם מספר הילדים, משך שנות נישואים, מספר אחים ואחיות, משפחות חד הוריות וקשישים נזקקים, כל אלו ועוד זכאים לנקודות זיכוי ויכולים לקבל סיוע לדיור מטעם משרד הבינוי והשיכון.

לכן, חשוב לבצע בדיקה וכדאי להנפיק תעודת זכאות למשכנתא כדי להוזיל עלויות ולקבל הטבות משתלמות.

לייעוץ ולקבלת מידע נוסף, השאירו פרטים באתר וצוות המומחים שלנו יחזור אליכם.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

מקצועי, סבלני, ליווי צמוד לאורך כל הדרך ועזרה בכל הקשיים והשאלות!!! תותח (:
sharon katzav
sharon katzav
19:40 19 Mar 20
צחי ובת אל היקרים, אין לי מילים להודות לכם על הסיוע המהיר.. המקצועי והכי חשוב... חסכתם לאימא שלי עשרות אלפי שקלים בריביות של המשכנתא... צחי... אתה פשוט בן אדם שאפשר לסמוך עלייך וזאת ידעתי מהרגע הראשון שפגשתי אותך, יחד עם בת אל אתם צוות מנצח!!!אז אלפי תודות ואני ממליצה עליהם בחום ובעיניים עצומות!!!!
miri dok
miri dok
07:31 15 Mar 20
תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19