יועץ משכנתאות פרטי

אישור עקרוני למשכנתא


בשעה טובה החלטתם לרכוש דירה חדשה. ייתכן ואתם זוג צעיר שעומד בתחילת דרככם או שהמשפחה התרחבה ואתם מחפשים דירה גדולה יותר. ברוב המוחלט של המקרים עליכם לקחת משכנתא כדי לממן את הרכישה הגדולה, החלטה שתשפיע לאורך שנים רבות על מצבכם הפיננסי. לפני חתימה על חוזה לרכישת דירה עליכם לחפש משכנתא ובשלב זה הבנק מספק אישור עקרוני למשכנתא. האישור ניתן על סמך מסמכים שאתם מספקים ומאפשר לכם לקבל מושג על מסלול המשכנתא המוצעת והתנאים הכלולים בה. 

אישור עקרוני למשכנתא

אישור עקרוני למשכנתא הוא אישור שהבנק מספק עם תחילת החיפוש אחר הנכס. כמובן שעליכם לוודא כי הבנק מסכים לתת לכם הלוואה לפני שאתם חותמים על החוזה. את האישור אפשר לקבל באמצעות פניה למוקד הבנק למשכנתאות, שנמצא בכל בנק גדול. לפרט את הרכישה, את גובה המשכנתא, את גובה ההון העצמי הקיים ונתונים נוספים. במקביל עליכם להעביר לבנק מסמכים כגון תדפיסי חשבונות בנק, תלושי משכורת ונתונים נוספים המעידים על יכולת ההחזר החודשי שלכם. אפשר לחלופין כמובן לקבוע פגישה עם נציג הבנק ולדבר אתו פנים מול פנים ולבקש אישור עקרוני. לאחר קבלת מסמכים אלה הבנק מספק לרוב בתוך זמן קצר אישור עקרוני למשכנתא או להיפך, עדכון כי הבנק לא מאשר לכם את המשכנתא.

מהות אישור עקרוני למשכנתא

באופן כללי האישור העקרוני הוא מסמך לא מחייב:

  • אינו מחייב את הבנק – הבנק יכול לתת אישור עקרוני, אך אישור זה לא מחייב אותו לתת את המשכנתא בעתיד, במיוחד עם חלק מהפרטים שנמסרו אינם נכונים או אם במהלך הבירור יתגלו פרטים נספים.
  • אינו מחייב אתכם – האישור לא מחייב אתכם אכן לקחת את המשכנתא הספציפית ואתם רשאים לפנות לבנק אחר או לגוף פיננסי אחר לקבלת המשכנתא. היתרון הוא שאתם יכולים לפנות לכמה בנקים ולקבל כמה אישורים במקביל, כדי לגשש היכן אתם עומדים והאם יש באפשרותכם להתמקח.
  • מאפשר תכנון – כאשר הבנק מספק לכם אישור עקרוני אתם יכולים להמשיך ולתכנן את הרכישה שלכם. אתם יכולים להשוות בין המסלולים השונים שעליהם קיבלתם אישור ולפסול אחרים שעליהם לא קיבלתם אישור.

בכל מקרה לפני שמגישים בקשה לאישור משכנתא, מומלץ לקבל ייעוץ וליווי מאיש מקצוע. צחי גרוסמן הוא יועץ משכנתאות מנוסה ויעמוד לצדכם בכל שלב, החל מהגשת הניירת הראשנית לקבלת אישור עקרוני למשכנתא, דרך החלטה על ההלוואה המתאימה לכם ועד לחתימה עצמה. נשמח לעמוד לרשותכם טלפונית או דרך האתר כדי לספק ייעוץ על נטילת משכנתאות.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19