יועץ משכנתאות פרטי

משכנתא לזכאים


אנשים הרוכשים דירות מחפשים דרך להשלים את הסכום הגדול הכרוך ברכישת הדירה. יש במשק הישראלי אפשרויות רבות לקבל משכנתא, אבל לפני שניגשים לבנק כדי לקבל משכנתא פרטית, כדאי לכל אחד לבדוק האם יש לו זכאות למשכנתא. עם השנים השתנו הקריטריונים לכך ויש לבדוק את סך הנקודות והזכאות שלכם.

מהי זכאות למשכנתא

זכאות למשכנתא היא האפשרות לקחת משכנתא שהממשלה מסבסדת בתנאים נוחים. בעבר זו הייתה אפשרות מועדפת על זוגות צעירים כאשר ניגשו לרכוש דירה, ואילו את שאר הסכום לקחו ממשכנתא משלימה. לפני כעשר שנים נפתח השוק לתחרות בתחום זה וכך הוחמרו הקריטריונים לקבל את ההלוואה הזו. מעבר לכך, הריבית במשק ירדה כך שאנשים פנו לאפשרויות אחרות לנטילת משכנתא. למרות זאת, כדאי לבדוק את הזכאות שלכם למשכנתא ולא להסס להשתמש באופציה זו.

הקריטריונים לזכאות למשכנתא

יש כמה קריטריונים בסיסים לזכאות למשכנתא: אם יש לכם דירה או אף אם הייתה לכם פעם דירה, אין לכם זכאות. נוסף על כך רווקים יכולים לממש את הזכאות רק מגיל 30. אם אתם עונים על קריטריונים אלה, מצבכם האישי והמשפחתי מעניק לכם נקודות:

  • נישואין – שנה ראשונה מעניקה 250 נקודות ואילו כל שנת נישואין נוספת מעניקה 50 נקודות נוספות.
  • ילדים – בגין ילד ראשון תקבלו 350 נקודות ועבור כל ילד נוסף 250 נקודות.
  • אחים – כל אח מעניק 50 נקודות.

לאחר שעושים את חישוב הנקודות, אפשר לבדוק אם אתם זכאים למשכנתא. אם התוצאה שלכם מתחת ל-1000 נקודות אינכם זכאים למשכנתא. אם התוצאה מעל 1000 נקודות, תוכלו להגיש בקשה למשכנתא בתנאים נוחים. במידה ועברתם את רף ה-1000 נקודות, אתם יכולים גם לצבור נקודות בגין שירות צבאי.

זכאות למשכנתא כיום

המשכנתא כפי שהיא מנוסחת כיום, אטרקטיבית לפלח מסוים באוכלוסיה שיכול להשיג בקלות את סה”כ הנקודות. אבל למרות זאת כדאי לכל אחד שרוכש דירה לבדוק את הזכאות שלו, כדי להקטין את המשכנתא המשלימה שעליו לקחת.

אפשר לחשב את הנקודות לבד, אבל מומלץ לעשות זאת בעזרת איש מקצוע, כדי לדייק וכדי לדעת אם אתם יכולים להיעזר במסלול זה. תוכלו ליצור עמנו קשר דרך האתר ונשמח לייעץ לכם בכל מה שקשור לזכאות למשכנתא ונסייע לכם לבדוק אם אתם עומדים בקריטריונים ואת מספר הנקודות העומד לזכותכם.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19