יועץ משכנתאות פרטי

מחשבון זכאות למשכנתא


האם ידעתם כי משרד הבינוי והשיכון מעניק סיוע לדיור לתושבים רבים בארץ?

לכן, לפני שאתם ממהרים לחתום על חוזה משכנתא מול אחד הבנקים – כדאי לבצע בדיקת זכאות במשרד הבינוי והשיכון,

וקיים סיכוי סביר כי תוכלו לקבל את הסיוע. מחשבון זכאות למשכנתא הוא כלי חשוב ויעיל המאפשר לכם לבדוק כיצד כל משתנה

משפיע על נקודות הזיכוי שתוכלו לקבל לטובת רכישת דיור.

פרמטרים לקביעת נקודות זיכוי לסיוע לדיור

כדי לקבל תעודת זכאות למשכנתא וליהנות מסיוע לרכישת דירה ראשונה עליכם להיעזר במחשבון זכאות למשכנתא

או לפנות לאחד מסניפי הבנקים למשכנתאות כדי לקבל עזרה ולחשב את הסיוע שתוכלו לקבל.

גם באמצעות יועץ משכנתאות פרטי תוכלו לחשב בעזרת מחשבון את גובה הסיוע ולקבל עזרה במילוי הטפסים הנדרשים להנקת תעודת זכאות.

בין הפרמטרים אשר משפיעים על גובה הסיוע לדיור ניתן למנות את מספר הילדים, סטטוס משפחתי (נשואים, חד הוריות, ידועים בציבור, רווקים וכדומה),

סיוע לעולים חדשים, מספר אחים ואחיות שלכם ושל בן הזוג, משך שירות החובה בצה”ל או שירות לאומי, שירות במילואים,

מיקום הנכס שרוצים לרכוש באזורי עדיפות לאומית ועוד.

יש להקליד במחשבון את כל הנתונים הרלוונטיים, בהתאם להנחיות המופיעות באתר, ובלחיצה אחת תוכלו לגלות מהן נקודות הזיכוי המגיעות לכם ומה המשמעות לכך מבחינת גובה הסיוע לדיור וההטבות מטעם משרד הבינוי והשיכון.

קבלת סיוע לדיור בתנאים משתלמים

זכאות למשכנתא מאפשרת לכם לקבל הלוואה לרכישת דירה ראשונה בגובה מסוים ובתנאים הנחשבים לאטרקטיביים.

עם זאת, חשוב לזכור כי גובה הסיוע מטעם משרד הבינוי והשיכון לא בהכרח יספיק לכם כדי לרכוש את דירת החלומות בה אתם מעוניינים. לכן, במקרים מסוימים תיאלצו לקחת משכנתא נוספת מהבנק כדי להשלים את הפער להון הנדרש לרכישת הנכס,

וישנם מקרים בהם יועץ המשכנתאות ימצא עבורכם מסלולי משכנתא עדיפים בתנאים אטרקטיביים יותר.

לכן, למרות הסיוע לדיור שניתן על ידי משרד הבינוי והשיכון חשוב לקבל ייעוץ מקצועי גם על ידי יועץ משכנתאות מוסמך ומנוסה,

כך תוכלו לקבל החלטות נכונות ומשתלמות כלכלית.

אולי גם יעניין אתכם –

מחשבון הלוואת בלון

משכנתא בריבית קבועה

בדיקה באמצעות מחשבון זכאות למשכנתא תאפשר לכם לחשב את גובה הסיוע לרכישת דירה,

יש לציין כי בהתאם למספר נקודות הזיכוי שקיבלתם כך תוכלו לקבל הלוואה עם ריבית קבועה,

בהתאם למדיניות משרד הבינוי והשיכון. לרוב, ניתן לקבל הלוואה לרכישת דירה במסלול של ריבית קבועה למשך זמן ארוך,

עד 25 שנה, לעתים יותר.

עם זאת, חשוב לבצע בדיקה מעמיקה ולהשוות בין כל מסלולי המשכנתא שהבנקים מציעים,

לעתים עדיף להרכיב תמהיל משכנתא ללא הלוואה במסגרת הסיוע לדיור של משרד הבינוי והשיכון,

במיוחד כיום כאשר הריבית במשק נמוכה ויש מסלולים אטרקטיביים.

לקבלת ייעוץ ולעזרה בנושא מחשבון זכאות למשכנתא, השאירו עכשיו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19