יועץ משכנתאות פרטי

זכאות למשכנתא


מעוניינים לדעת האם אתם עומדים בקריטריונים של משרד הבינוי והשיכון לקבלת זכאות למשכנתא?

ובכן, עליכם להגיש בקשה לסיוע לדיור ולהוציא תעודת זכאות. יש לצרף לבקשה מסמכים שונים,

את הבקשה ניתן להגיש באמצעות הבנקים למשכנתאות.

עם זאת, תוכלו לפנות לחברת ייעוץ למשכנתאות המתמחה בייעוץ מקצועי ובסיוע לבחירת תמהיל משכנתא בהתאמה אישית כדי לברר את זכאותכם ועל מנת לשקול אלטרנטיבות כדאיות ומשתלמות נוספות.

חשוב לדעת כי זכאות למשכנתא מאפשרת לכם סיוע לדיור, בהתאם לתנאים ולמגבלות שמעמיד משרד הבינוי והשיכון,

ככל שהניקוד הנזקף לזכותכם גבוה יותר כך גובה המענקים וההטבות יהיה רב ומשמעותי יותר עבורכם.

סיוע לחסרי דירה

ראוי להדגיש כי סיוע במסגרת הזכאות לקבלת משכנתא ניתן רק למי שמוכיח כי הוא חסר דיור.

על פי החלטת משרד הבינוי והשיכון רק מי שאין לו ולא הייתה לו דירה או חלק בדירה לאחר ה- 1 ביוני 1971 ייחשב כחסר דיור ויוכל לקבל תעודת זכאות.

כדי לבדוק האם אתה זכאי תוכל להיעזר ביועץ משכנתאות מוסמך באופן פרטי או דרך אחד הבנקים למשכנתאות,

וניתן להיעזר גם במחשבון זכאות המתפרסם באתר של משרד הבינוי והשיכון ובאתרים נוספים רבים ברשת האינטרנט.

עם זאת, אין תחליף לייעוץ מקצועי הניתן על ידי יועץ משכנתאות מנוסה, בתוך זמן קצר תוכל לדעת מהו הניקוד המגיע לך וכיצד הוא משפיע על המשכנתא וגובה ההלוואה שתוכל לקבל.

כדאי לדעת כי ישנם פרמטרים רבים אותם יש לחשב כדי לדעת בדיוק מהו הניקוד שלך, בין הפרמטרים המשפיעים ניתן למצוא מספר ילדים, מספר אחים ואחיות, משך שנות נישואין, שירות מלא בצה”ל או שירות לאומי ועוד.

כמו כן, התנאים וההטבות משתנים בהתאם למיקום הנכס מאחר ויש נקודות זיכוי למי שבוחר לגור באזורי עדיפות לאומית,

לרבות יישובי קו עימות.

משרד הבינוי והשיכון מציע נקודות זיכוי שונות לעולים חדשים או ותיקים, תנאים מיוחדים לעולי אתיופיה,

השתתפות בהחזרי משכנתא לקשישים נזקקים, סיוע למשפחות שבראשן עומד הורה עצמאי (משפחות חד הוריות),

סיוע מוגדל לעולים יחידים ועוד.

הנפקת תעודת זכאות

לאחר הגשת כל המסמכים הנדרשים לצורך קבלת זכאות למשכנתא, ועדה מקצועית במשרד הבינוי והשיכון תדון בבקשה ובמידה ותאשר אותה תוכלו תעודת זכאות. את התעודה תקבלו בבנק דרכו הגשתם את הבקשה,

עם זאת, אינכם מחויבים לקחת את המשכנתא בסניף הבנק, אלא ביכולתכם לקחת הלוואה לדיור בכל אחד מהבנקים למשכנתאות.

יודגש כי התוקף של תעודת זכאות למשכנתא הוא שנה מיום הגשת הבקשה לסיוע בדיור.

לייעוץ מקצועי ולמידע נוסף, השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19