יועץ משכנתאות פרטי

דברים שכדאי לדעת על תעודת זכאות למשכנתא


למרות שהרבה אנשים חולמים להיות בעלי דירות, לא כולם מתעסקים עם הנושא הזה באותו גיל ובאותו שלב בחיים. במידה ואתם באופן אישי החלטתם שעכשיו זה הזמן להתחיל להבין איך תוכלו לקנות דירה בישראל והאם תוכלו לקבל תעודת זכאות למשכנתא, כדאי שתקראו את המאמר שלפניכם כי בכך הוא עוסק.

מהי תעודת זכאות למשכנתא

תעודת זכאות למשכנתא היא תעודה שמקבלים ממשרד השיכון, והיא כוללת הנחות והטובות שונות בתנאי ההלוואה. המטרה של תעודה זו היא לעודד אנשים ששייכים לקבוצות מסוימות לרכוש דירה, וההגדרות והתנאים לקבלת התעודה יכולים להשתנות מידי פעם. בכל פרק זמן מסוים הממשלה מחליטה איזה קבוצות היא רוצה לעודד ואיך היא רוצה לעשות את זה, וניתן לראות שמדובר על לא מעט אוכלוסיות. לכן, אם אתם רווקים מעל גיל שלושים, אם אתם חסרי דיור או שאתם זוגות צעירים, כדאי לכם להכיר את האופציה של תעודת זכאות למשכנתא כי אם אתם זכאים תקבלו הנחות רבות. עוד קבוצות של אנשים שיכולים להימצא זכאים הם אנשים ששירותו בצבא, אנשים מבוגרים, משפחות מרובות ילדים ועולים חדשים.

איך מקבלים את התעודה?

אחרי שתבדקו לעומק האם אתם נכנסים לאחת מהקטגוריות האלה, תוכלו להתחיל לפעול למען קבלת התעודה. ראשית יהיה עליכם לפנות לבנק ולהציג בפניו את כל המסמכים, ושנית, יהיה עליכם להמתין כדי שהבנק יטפל בעניין. הבנק הוא זה שיעביר את הבקשה למשרד השיכון ושם יחליטו האם לחתום על הבקשה שלכם או לא. חשוב לדעת שלא כל אחד יקבל בסופו של דבר תעודת זכאות כי צריך לבדוק כל מקרה לגופו, אך בהחלט ניתן לומר ששווה להשקיע בנושא הזה כי זה יכול לחסוך לכם לא מעט כסף. משכנתא זו הלוואה מאוד גדולה בחיים, ועבור רבים מאיתנו זו ההלוואה הכי גדולה שניקח אי פעם. לכן כדאי להתאמץ ולבדוק האם אתם זכאים להנחות או לתנאים מיוחדים כי זה יכול לסייע לכם לקנות נכס גדול יותר או פשוט להחזיר יותר בנוחות את תשלומי ההלוואה.

האם כדאי לפנות לקבלת ייעוץ?

בין אם אתם רוצים לדעת האם אתם יכולים לקבל תעודת זכאות למשכנתא ובין אם אתם רוצים פשוט ללמוד יותר על הנושא ולהרגיש יותר ביטחון כשאתם פונים לבנק, אין ספק שייעוץ בתחום יוכל לעזור לכם. ייעוץ בתחום המשכנתאות זה ייעוץ שיכול להסביר לכם מהן האפשרויות הקיימות והאם אתם יכולים לקבל הנחות או הטבות מסוימות, ולא כדאי שתוותרו על זה. ייעוץ מהמומחים אומנם עולה כסף, אך בסופו של דבר זה בדיוק מה שיעזור לכם לחסוך לא מעט ולכן עדיף לכם לבחור חברה מובילה שעוסקת בתחום הזה מזה שנים. החברה שלנו זו חברה שתמיד תוכלו להיות בטוחים שתקבלו בה את הטוב ביותר ואתם מוזמנים להתקשר אלינו לקבוע פגישה בכל עת.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים