יועץ משכנתאות פרטי

אישור זכאות למשכנתא במדינת ישראל


קניית דירה זה חלום שרוב האנשים יוכלו להגשים רק בעזרת משכנתא מהבנק, ולכן ברור מדוע כל אחד רוצה לבדוק האם יש לו זכאות מהבנק לכך. חשוב להבין שכאשר מדברים על אישור זכאות למשכנתא לא מדברים על ההחלטה של הבנק האם לתת ללקוח מסוים משכנתא או לא, אלא מדברים על אותן קבוצות שמקבלות עידוד הנחות והטבות שונות בקניית דירה, ועל כך במאמר שלפניכם.

כיצד ניתן לקבל אישור זכאות למשכנתא?

הדבר הראשון שצריך לדעת על קבלת אישור כזה זו העובדה שמי שקובע את הקריטריונים לנושא זה משרד הבינוי והשיכון, ומידי פעם משתנים התנאים שיקבעו האם אדם מסוים נכנס לקטגוריה הזאת או לא. אישור זכאות למשכנתא מתייחס למספר קבוצות שונות באוכלוסייה, כאשר הראשונה שבהם היא קבוצת האנשים הנשואים, ובמיוחד זוגות נשואים צעירים. קבוצה נוספת היא קבוצת העולים החדשים אשר יזכו ברוב המקרים לקבל משכנתא בתנאים מיוחדים ונוחים יותר לעומת אנשים אחרים.

קבוצות נוספות שנכנסות להגדרה

עוד קבוצה של אנשים שיוכלו לקבל אישור זכאות למשכנתא זו קבוצת האנשים שחולים במחלות כרוניות מסוגים שונים. אנשים הם חד הוריים, בין אם מדובר על גברים ובין אם מדובר על נשים, יקבלו גם הם הטבות מיוחדות בעת לקיחת המשכנתא, וחשוב ביותר להיות מודעים לכך. קבוצה נוספת היא רווקים שעברו את גיל שלושים וחולמים על קניית דירה, כי גם במקרים כאלה הנהלים מורים על כך שיש צורך בהנחות והקלות מסוימות במשכנתא. משמעות הדברים היא שיש סיכוי סביר ביותר שגם אתם תצליחו להיכנס לאחת מהקבוצות השונות שמקבלות תנאים מיוחדים, כי למעשה מדובר על קבוצות רבות שחולשות על פי אחוזים ניכרים מהאוכלוסייה.

איך לדעת איזה משכנתא תתאים לכם?

מעבר לכך שאתם צריכים לברר את הנושא של אישור זכאות למשכנתא, כדאי גם לבדוק מה בדיוק יוכל להתאים לכם ואיזה סוג של משכנתא אתם רוצים לקחת. ככל שעוברות השנים ניתן לראות יש שיותר ויותר סוגים ומסלולים שונים של משכנתאות, כך שברור מדוע אנשים הולכים לאיבוד בתוך ים האפשרויות האלה. הדרך הטובה ביותר שבה תוכלו לברר את הזכויות המיוחדות שלכם ושבה תוכלו לדעת מה מגיע לכם, היא ם תיפנו אל המומחים בתחום. בחברה שלנו תוכלו למצוא יועצים שלפני הכול יבדקו עבורכם האם מגיעים לכם הקלות, הנחות או תנאים מיוחדים, אך לא בכך די. נוכל לתת לכם ייעוץ גם בנושא של בחירת המסלול הכי טוב עבורכם ונוכל גם לעזור לכם לבחור איזו ריבית תתאים לכם יותר. משכנתא זו ההלוואה הכי גדולה שרוב האנשים לוקחים בחייהם ולכן חשוב לקחת אותה בצורה שקולה. יש להתייחס לא רק למצב הנוכחי אלא גם לעתיד הכלכלי שלכם ושל המשפחה שלכם ולכן כדאי שתפנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ בנושא.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים