יועץ משכנתאות פרטי

אישור זכאות למשכנתא במדינת ישראל


קניית דירה זה חלום שרוב האנשים יוכלו להגשים רק בעזרת משכנתא מהבנק, ולכן ברור מדוע כל אחד רוצה לבדוק האם יש לו זכאות מהבנק לכך. חשוב להבין שכאשר מדברים על אישור זכאות למשכנתא לא מדברים על ההחלטה של הבנק האם לתת ללקוח מסוים משכנתא או לא, אלא מדברים על אותן קבוצות שמקבלות עידוד הנחות והטבות שונות בקניית דירה, ועל כך במאמר שלפניכם.

כיצד ניתן לקבל אישור זכאות למשכנתא?

הדבר הראשון שצריך לדעת על קבלת אישור כזה זו העובדה שמי שקובע את הקריטריונים לנושא זה משרד הבינוי והשיכון, ומידי פעם משתנים התנאים שיקבעו האם אדם מסוים נכנס לקטגוריה הזאת או לא. אישור זכאות למשכנתא מתייחס למספר קבוצות שונות באוכלוסייה, כאשר הראשונה שבהם היא קבוצת האנשים הנשואים, ובמיוחד זוגות נשואים צעירים. קבוצה נוספת היא קבוצת העולים החדשים אשר יזכו ברוב המקרים לקבל משכנתא בתנאים מיוחדים ונוחים יותר לעומת אנשים אחרים.

קבוצות נוספות שנכנסות להגדרה

עוד קבוצה של אנשים שיוכלו לקבל אישור זכאות למשכנתא זו קבוצת האנשים שחולים במחלות כרוניות מסוגים שונים. אנשים הם חד הוריים, בין אם מדובר על גברים ובין אם מדובר על נשים, יקבלו גם הם הטבות מיוחדות בעת לקיחת המשכנתא, וחשוב ביותר להיות מודעים לכך. קבוצה נוספת היא רווקים שעברו את גיל שלושים וחולמים על קניית דירה, כי גם במקרים כאלה הנהלים מורים על כך שיש צורך בהנחות והקלות מסוימות במשכנתא. משמעות הדברים היא שיש סיכוי סביר ביותר שגם אתם תצליחו להיכנס לאחת מהקבוצות השונות שמקבלות תנאים מיוחדים, כי למעשה מדובר על קבוצות רבות שחולשות על פי אחוזים ניכרים מהאוכלוסייה.

איך לדעת איזה משכנתא תתאים לכם?

מעבר לכך שאתם צריכים לברר את הנושא של אישור זכאות למשכנתא, כדאי גם לבדוק מה בדיוק יוכל להתאים לכם ואיזה סוג של משכנתא אתם רוצים לקחת. ככל שעוברות השנים ניתן לראות יש שיותר ויותר סוגים ומסלולים שונים של משכנתאות, כך שברור מדוע אנשים הולכים לאיבוד בתוך ים האפשרויות האלה. הדרך הטובה ביותר שבה תוכלו לברר את הזכויות המיוחדות שלכם ושבה תוכלו לדעת מה מגיע לכם, היא ם תיפנו אל המומחים בתחום. בחברה שלנו תוכלו למצוא יועצים שלפני הכול יבדקו עבורכם האם מגיעים לכם הקלות, הנחות או תנאים מיוחדים, אך לא בכך די. נוכל לתת לכם ייעוץ גם בנושא של בחירת המסלול הכי טוב עבורכם ונוכל גם לעזור לכם לבחור איזו ריבית תתאים לכם יותר. משכנתא זו ההלוואה הכי גדולה שרוב האנשים לוקחים בחייהם ולכן חשוב לקחת אותה בצורה שקולה. יש להתייחס לא רק למצב הנוכחי אלא גם לעתיד הכלכלי שלכם ושל המשפחה שלכם ולכן כדאי שתפנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ בנושא.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

מקצועי, סבלני, ליווי צמוד לאורך כל הדרך ועזרה בכל הקשיים והשאלות!!! תותח (:
sharon katzav
sharon katzav
19:40 19 Mar 20
צחי ובת אל היקרים, אין לי מילים להודות לכם על הסיוע המהיר.. המקצועי והכי חשוב... חסכתם לאימא שלי עשרות אלפי שקלים בריביות של המשכנתא... צחי... אתה פשוט בן אדם שאפשר לסמוך עלייך וזאת ידעתי מהרגע הראשון שפגשתי אותך, יחד עם בת אל אתם צוות מנצח!!!אז אלפי תודות ואני ממליצה עליהם בחום ובעיניים עצומות!!!!
miri dok
miri dok
07:31 15 Mar 20
תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19