יועץ משכנתאות פרטי

משכנתא הפוכה – יתרונות


משכנתא הפוכה היא בעצם סוג של הלוואה, מדובר על הלוואה לכל מטרה. משכנתא הפוכה מיועדת לאוכלוסיה הבוגרת בגילאי 60 פלוס. משכנתא הפוכה מספקת למי שלוקח אותה לשמור באופן שווה על רמת חיים רגילה ולהמשיך בשגרת היום. כדי לקבל משכנתא הפוכה הלווה צריך שיהיה ברשותו נכס או דירה ללא חובות על מנת שבעתיד נכס זה יהיה מקור בטוח למימון. מי שלווה משכנתא הפוכה אינו צריך להציג הכנסות שוטפות או ביטוחי חיים כאלו ואחרים. חשוב לומר שהלווים במשכנתא הפוכה צריכים להיות אלו שיחתמו על המסמכים הרלוונטיים למתן משכנתא הפוכה.

יתרונות בולטים בלקיחת משכנתא הפוכה:

במשכנתא הפוכה כאמור אין כל צורך להציג תלושי שכר או הכנסה חודשית כיוון שאין החזר חודשי, הבעלות על הנכס נשארת רק בידי הלווים במשכנתא הזו, אין הגבלת זמן בלקיחת משכנתא הפוכה וניתן לפרוע אותה בכל זמן מבלי לשלם קנס יחד עם זאת יש לשים לב למספר מקרים בהם ניתן לפרוע את ההלוואה וזה:

  • כאשר אותם לווים ירצו לעבור לדיור מוגן,
  • אם הדירה נמכרה,
  • או במקרה של פטירה.

כדאי לבדוק את כל הפרטים הללו כיוון שברוב המקרים משכנתא הפוכה יכולה בהחלט לסייע לטווח הארוך.

הסיכונים הגלומים במשכנתא הפוכה.

הפיתוי הגדול ביותר בנושא משכנתא הפוכה הוא שלפתע ישנו סכום גדול מאד שלא יודעים כיצד לשמר אותו מבלי להתפתות לגירויים כמו בזבזנות, ניצול וכדומה להשפיע ולכן חשוב לברור ולבדוק היטב מה ניתן לעשות עם הסכום הנכבד הזה, ישנה אפשרות לשים את הכסף בצד ובינתיים לגור בשכירות זו במידה אם הכסף הזה מאד נחוץ לכם בזמן הקרוב, אך לא כל אחד ירצה לעזוב בית ולכן יש כאן הרבה שיקולים שחשוב לשים עליהם את הדעת ולא להיות פזיזים מידי.

ייעוץ משכנתא הפוכה.

נושא משכנתא הפוכה הוא לא ידוע לכל כמו לקיחת משכנתא רגילה, לכן כדי לדעת את הצעדים ולקראת מה הולכים כאשר מחליטים לעשות משכנתא הפוכה מומלץ מאד להתייעץ עם יועץ משכנתאות מקצועי שיידע בדיוק כיצד להסביר את הנושא לפרטים ויפשט לכם את הנושא כך שהסיכונים יהפכו לסיכויים.

אנו נשמח לסייע לכם בתחום המשכנתאות במשרדו של צחי גרוסמן יועץ משכנתאות בכיר ומנוסה עוסק בתחום המשכנתאות בכל הסוגים מעל עשור, כדי לנהל נכון את הכספים שלכם אנו נציג בפניכם את כל האופציות האפשריות ובכך תוכלו לדעת היכן הכסף שלכם נמצא בכל רגע נתון. אז אם גם אתם מתלבטים בתחום משכנתא הפוכה, ייעוץ משכנתא, החזרי משכנתא וכדומה אנו פה בשבילכם ואצלנו תוכלו למצוא את כל המידע הרלוונטי. לקיחת משכנתא היא החלטה לא פשוטה,
אנו כאן כדי להקל עליכם בבחירה הנכונה. לפרטים נוספים התקשרו עוד היום לטלפון 0723360881

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים