יועץ משכנתאות פרטי

תנאים לקבלת משכנתא


תהליך קבלת משכנתא הוא תהליך ארוך שלעיתים לא רואים את הסוף אבל כדי לממש את החלום ולרכוש דירה משלכם כל זוג כמעט עובר את התהליך הזה וכאשר עושים אותו בצורה נכונה עם ליווי המקצועי אז אין חשש. לפני הכל ישנם מספר תנאים שכאשר רוצים לרכוש דירה ולקחת הלוואה ובמקרה הזה משכנתא די גדולה יש לקחת אותם בחשבון. לקיחת המשכנתא מתבצעת ע”י הבנקים השונים והם דורשים מבני הזוג להביא תלושי משכורת כלומר הכנסות חודשיות ושוטפות שבהתאם יוכלו לדעת מה גובה המשכנתא שהם יכולים לקבל, אם אחד מבני הזוג עובד כעצמאי עליו להביא שומת מס ואישור מרואה חשבון על סך ההכנסות. כל המסמכים נמצאים? נפלא עכשיו השלב הבא וזה הגשת הבקשה למשכנתא. אז מה צריך לדעת על תנאים לקבלת משכנתא?

תנאים לקבלת משכנתא – כיצד מגישים בקשה?

הבקשה נעשית באופן מסודר ושואלים אתכם לאיזו מטרה אתם נדרשים לקחת את המשכנתא כמובן שרוב המקרים הם לרכישת דירה. יועצי המשכנתאות עושים חישוב ובודקים את כל המסמכים שסיפקתם עבורם מבצעים התאמה וחישובים ולפי כך מאשרים או לא את המשכנתא. תהליך זה לוקח זמן ולכן יש להתאזר בסבלנות , רצוי לבצע את כל התהליך ההתחלתי הרבה לפני הקניה כדי שאכן יהיה אישור רשמי ותוכלו להמשיך הלאה בלי תקלות מיותרות בדרך.

מסלולי משכנתא

יש לכם את כל האישורים למשכנתא? נהדר. עכשיו זה הזמן לבנות תמהיל משכנתא שיכלול מסלולי משכנתא מתאימים, בעזרת מסלולים מותאמים אישית קיימות נקודות יציאה כלומר שניתן בזמן המוגדר מראש לשלם סכום מסוים ולכסות חלק מן המשכנתא, נקודות אלו יכולות בהחלט לפעול לטובתכם ולהוריד מכם סכום משכנתא לא מבוטל, יש לבדוק מה טווח מסלולי היציאה כיוון שאם רוצים לשלם סכום כזה או אחר לפני מועד היציאה יכול להיות שתצטרכו לשלם קנס ולכן יש לברר זאת מראש. מסלולי המשכנתא נועדו להקל מעט על לקיחת המשכנתא ובכך לפרוש את התשלומים לטווח ארוך.

תנאים לקבלת משכנתא – ייעוץ מקצועי חובה

אתם כבר חושבים על המרפסת או הגינה וחדרי הילדים המעוצבים שיהיו בדירה החדשה אבל לפני הפנטזיה חשוב לחזור למציאות ולהתייעץ עם יועץ משכנתאות מנוסה ומקצועי על מנת שייסב את תשומת ליבכם וישלב את מסלולי המשכנתא הרלוונטיים לכם בלבד. בעזרת הנתונים שאותו יועץ משכנתאות מקבל הוא יידע בוודאות לשלב את המסלולים הנכונים ולהציב החזר חודשי מתאים לכם. אז אם אתם נמצאים ברגע קריטי כזה שבו אתם צריכים לקחת משכנתא תוכלו לפנות אלינו משרדו של צחי גרוסמן אחד המובילים בתחום המשכנתאות וליווי אישי ומקצועי בעזרתו תוכלו למצוא את המסלול הבטוח למשכנתא מתאימה. צוות מקצועי ומיומן יפעל לעזרתכם וייתן לכם את השירות המקצועי והמהיר.
בכל שאלה או אי הבנה על תנאים לקבלת משכנתא אתם מוזמנים ליצור קשר בכל עת , ולקבל טיפים והמלצות – 0723360881

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים