יועץ משכנתאות פרטי

משכנתא למוגבלים


הדבר הראשון שכדאי לדעת בנושא משכנתא למוגבלים היא שכמעט כל אדם עלול להגיע למצב בו הוא יזדקק לה. חשבו למשל על אדם שהתחיל להיות עצמאי מבחינה כלכלית בשלב כזה או אחר של חייו ורצה תמיד להגיע למצב שבו הוא באמת מצליח לממן כל מה שיש לממן בחיים, אך לא הצליח בכך. דוגמה נוספת היא אנשים שניסו לנהל עסקים אך בסוף נכשלו, ולא פעם כישלון כזה מוביל גם למצב כלכלי בעייתי מאוד – אפילו עד כדי כך שהבנק מכריז על אדם מסוים כבעל חשבון מוגבל. תרחישים אחרים שמעלים סבירות להפיכת חשבון למוגבל הם תשלומי מזונות לא ריאליים, תיק פעיל בהוצאה לפועל ואף הוצאות רפואיות בלתי צפויות.

השלכות הטלת הגבלה על חשבון

אנשים נוטים לדחות רכישת נדל”ן משום שאינם יודעים את כל הפרטים בנושא משכנתא למוגבלים. אדם עלול למצוא עצמו עם חשבון מוגבל בבנק ולהיתקל בהשלכות נרחבות על חייו, ולכן הוא מעדיף לוותר על חלום רכישת הדירה, נכון לנקודת הזמן הנוכחית. שימו לב שחשבון בנק מוגבל ייחשב ככזה בכלל הבנקים בישראל, ולא רק בבנק בו מתנהל החשבון שלכם. הסיבה היא שמדובר במידע שעובר באופן ישיר לבנק ישראל ומשם לכל הבנקים האחרים. משמעות הדברים היא שאם הבנק שלכם לא מוכן לתת לכם משכנתא או הלוואה, כך גם בנקים אחרים יסרבו בגלל המצב שלכם.

עליכם לדעת כי גם אם הבנק הטיל על החשבון שלכם מגבלה, אין משמעות הדבר שלא תוכלו לרכוש נכס כלל. הסיכויים שהבנק יסרב לתת לכם משכנתא הם אמנם גבוהים יותר מאשר אנשים בעלי חשבון בנק תקין יותר, וההסכמים צפויים להיות פחות טובים מאשר אנשים ללא הגבלה בחשבון הבנק. ועדיין, יש היום אפשרויות להתמקח בנוגע לנושא משכנתא למוגבלים ולקבל תנאים לקבלת משכנתא שהם טובים יותר ממה שהבנק מציע לכם בנקודת ההתחלה.

מהם המאפייני משכנתא למוגבלים? ואילו סוגים ישנם?

משכנתא למוגבלים זו למעשה ההלוואה שהבנק כן יהיה מוכן לתת גם לאנשים שהחשבון שלהם מוגבל, ואין ספק שבכל בנק המשכנתא התמונה יכולה להיות שונה. לכן כדאי לפנות אל מספר בנקים ולשמוע מה יש להם להציע לאנשים שנמצאים במצב שלכם, וזה בכלל לא משנה איך הגעתם לסיטואציה הזאת. אחת מהסיבות הנפוצות שבגללן אנשים מגיעים למצב חשבון בנק מוגבל מתרחש כאשר חוזרים להם יותר מעשרה צ’קים בשנה מסיבות שונות. הסיבות לכך הן בין היתר: חוסר כיסוי או מעצם העובדה שהחשבון נמצא כבר בהגבלה, אך יש עוד מגוון סיבות אחרות. לעיתים מדובר בטעות טכנית מטעם הבנק, כמו למשל צ'ק עתידי המסומן באופן שגוי כצ'ק המיועד לגבייה. חשוב לזכור שההגבלה במצב הרגיל היא בנוגע לחשבון הבנק בלבד, כאשר האדם צפוי להתנהל ללא קושי באפיקים כלכליים אחרים, כמו במקרה בו מחזיק בחשבון בנק נוסף.

ייתכן גם מצב בו חשבון מוגדר כ"מוגבל חמור", מה שכמובן הופך את המשימה עבורו למורכבת יותר – ולמען האמת, כמעט בלתי אפשרית. הגדרת מוגבל בנסיבות מחמירות עשויה להתרחש אם לדוגמה בפרק זמן של שלוש שנים מתום תקופת ההגבלה, חשבון הבנק הוגבל פעם נוספת. גם אדם אצלו שני חשבונות בנק הוגדרו כמוגבלים באותה תקופה זאת, צפוי להיכנס לקטגוריה של מוגבל בנסיבות מחמירות. כאן ההגבלה היא כמובן נוקשה יותר, ונוגעת לכלל אפיקי ההתנהלות הכלכלית של אותו אדם.

התרחיש השלישי – והחמור מכולם – הוא הגדרת "מוגבל בנסיבות מיוחדות", בו כלל החשבונות של האדם הופכים למוגבלים לפרק זמן של עד חמש שנים. הגדרה זו עלולה להפוך לרלוונטית בכמה מקרים, לרבות הטלת הגבלה מיוחדת לאחר שהוטל עיקול על חשבון הבנק, שהאדם הוגדר כפושט רגל או כאשר התקבל עבורו צו הגבלה מטעם בית הדין הרבני (למשל סרבני גט). במצבי הגבלה בנסיבות מיוחדות, ייתכן מצב בו האדם לא יוכל למצוא פתרון למשכנתא גם דרך גופים פיננסיים אחרים, בנוסף לבנקים.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
072-3954389
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

   

  התייעצו לפני קבלת ההחלטות בנושא משכנתא למוגבלים

  במסגרת הבדיקה המקיפה שהבנק מבצע עבורכם בתחילת תהליך קבלת המשכנתא, אם בכלל, אתם צפויים לקבל הסבר מהו מצב החשבון שלכם. ניתן לבצע גם בדיקה באופן עצמאי, בין השאר באמצעות מערכת איתור חשבונות מוגבלים הזמינה באתר בנק ישראל. מה שבטוח זה שכאשר חשבון הופך להיות מוגבל הרבה יותר קשה להתנהל, ואפילו האשראי שהבנק מוכן לתת עבור משכנתא למוגבל הופך להיות שונה. יחד עם זאת, אם תהיו מודעים לאפשרות שלכם לקחת משכנתא. היא אומנם לא תהייה לפי הסכמים הדומים להלוואה שמקבל מי שהחשבון שלו לא מוגבל, מבחינת גובה הריבית (והרי הריבית מושפעת במידה רבה מדרגת הסיכון שהבנק רואה) או תנאי ההחזר, הרי שתוכלו למצוא את הדרך שלכם אל שיקום ואל מצב כלכלי טוב יותר.

  מעבר לכך שתוכלו לקחת משכנתא למוגבלים ישנה אפשרות גם לקבל הלוואות אחרות לצורך רכישת נכס, לרבות הלוואות מגופים חוץ בנקאיים, ואין ספק שצריך לבדוק את כל האפשרויות שעומדות לרשותנו. הדבר החכם ביותר שתוכלו לעשות לפני שאתם מחליטים מה לעשות ובאיזה צעד מכל האופציות שלכם לבחור, זה לפנות אל חברה מקצועית שעוסקת בתחום המשכנתאות ולבקש ממנה עזרה וסיוע בתחום. צעד שכזה צפוי לחסוך לכם הרבה מאוד כסף, ויכול להיות ההבדל בין חלום רכישת דירה הנשאר בתוך המגירה לבין רכישת הדירה בפועל.

  כך תוכלו לדעת מהן האפשרויות האמיתיות שלכם ובאיזו אפשרות תשלמו הכי פחות ריבית משכנתא, ואין ספק שכאשר מדובר בהלוואה גדולה כמו משכנתא יש לכך משמעות רבה. חשוב לדעת שאומנם יהיה עליכם כנראה להתפשר ולא תוכלו לקנות נכס גדול ויקר כפי שתמיד רציתם, אך בכל זאת תוכלו להיות בעלי נכס ותוכלו להפסיק לשלם שכר דירה. כדאי להיות מודעים לדברים האלה ולפנות לקבלת ייעוץ בתחום משכנתא למוגבלים, כי הדבר הראשון שצריך לעשות הוא להיות מודעים לכל הזכויות שלכם. בסוף, תוכלו גם אתם לקנות דירה ולכן ההשקעה משתלמת.

  משכנתא למוגבלים

  משכנתא למוגבלים ויעוץ

  יועץ מקצועי בעל ניסיון ויצירתי יידע כיצד לנתב בין כל הגורמים השונים ולהיחלץ לעזרתכם. גם אם החשבון שלכם מוגבל, דעו כי תוכלו לממש את חלום לרכישת עסקת נדל”ן. היועץ יוכל לפעול לטובתכם בתחומים כגון:

  • נכס בבעלותכם – לא כולם יודעים אך אם ברשותכם נכס שסיימתם לשלם עליו הלוואות, תוכלו לקבל משכנתא על דירה קיימת גם אם החשבון שלכם מוגבל. יש לבדוק אם ניתן למשכן נכס פרטי כדי לקבל משכנתא.
  • ריבית – הבנק נוטה להעלות ריבית על חשבון מוגבל, אך אפשר להתמקח על כך ולהוריד ריבית בצורה משמעותית. אפילו הורדת חצי אחוז יכולה להיות משמעותית מאוד להתנהלות הכלכלית שלכם במשך שנים רבות
  • סקר גופים פיננסיים – כיום אפשר לקבל משכנתא למוגבלים מגופים פיננסיים שונים. מחלקות בתוך הבנק, בנקים למשכנתאות ואף חברות ביטוח. יש לדעת מהי מדיניות כל גוף פיננסי ולנתב אותו לטובתכם

  יועץ מקצועי יהיה בקיא בכל הנתונים והעדכונים בתחום משכנתא למוגבלים וכן חשבון מוגבל ויסייע לכם לקבל אישור הלוואה. אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם צחי גרוסמן, יועץ מיומן, כדי לקבל ייעוץ והכוונה בנושא משכנתא למוגבלים.

  עוד על ייעוץ משכנתא למוגבלים

  כידוע, הלוואת המשכנתא היא בדרך כלל ההלוואה הגדולה ביותר שרובנו ניקח בחיים. לאחר לקיחתה, המשכנתא תהפוך להיות הוצאה חודשית קבועה, שנצטרך לשאת בה למשך שנים. גובה ההחזר אמנם מותאם ליכולות ההחזר ובאופן אידיאלי נוכל לעמוד בכך. אבל למרות זאת, הסכומים החודשיים להחזר בדרך כלל אינם זניחים. כך שיש חשיבות רבה, לפרטי הפרטים של ההסכם על המשכנתא, גם בתהליך משכנתא למוגבלים. לא מדובר בעסקה פשוטה, זאת מעצם לקיחת המשכנתא וסכום ההלוואה. יש בנושא זה למעשה מגוון אפשרויות רחב, היבטים והשלכות על חייכם האישיים בהמשך.

  בנוסף, מאחר שבתהליך משכנתא למוגבלים מדובר על סכומי כסף גדולים למדי, כל שינוי קטן עשוי להתבטא בסוף בסכומים מצטברים גדולים. המסקנה הברורה, ייעוץ משכנתא איכותי, חשובה ביותר ופשוט משתלמת. יועץ אף עשוי לסייע לכם עם מגוון היבטי הבירוקרטיה, עד לרמת מילוי והגשת טפסים ש"מסבכים" אתכם. בשורה התחתונה, בטפסים אלה עשויים להיות פרטים קטנים לכאורה שאתם לא מבינים, אבל כאלה שיש להם למעשה חשיבות רבה. גם בזה יוכל יועץ המשכנתאות לסייע לכם.

  משכנתא למוגבלים והגבלות בבנק – נקודות חשובות

  הנה עוד כמה דברים בנוגע להגבלות חשבון וכן משכנתא למוגבלים:

  מקרים מיוחדים – בין השאר, מומחה מנוסה יוכל לסייע במקרים יוצאי דופן. אפשר לומר שהייעוץ תמיד חשוב, אבל במקרים יוצאי דופן כמו משכנתא למוגבלים, חשיבותו באה לידי ביטוי אפילו יותר מהרגיל. ישנו כמובן שפע מידע חופשי בחינם אשר זמין ברשת  האינטרנט (כמו זה שאתם קוראים כרגע). אלא שבנושא מורכב מסוג זה, יש גם לא מעט נקודות שהן בבחינת "מה שאתם לא יודעים שאתם לא יודעים".

  היבט האובייקטיביות – ישנם יועצי משכנתאות בבנקים ובגופים אחרים שמציעים משכנתא למוגבלים. ניתן כמובן להתייעץ איתם והם ישמחו לעשות זאת, אבל הם לא אובייקטיביים. יועצים אלה דואגים לאינטרסים של הגוף שמעסיק אותם – לא שלכם! יועץ עצמאי, אובייקטיבי, עדיף על כך בהרבה!

  איתור ובחירת יועץ – לאור חשיבות הייעוץ המקצועי בנושא משכנתאות, כדאי מאוד להשקיע זמן ולבחור היטב ביועץ כזה. לבדוק רקע מקצועי, ניסיון וכן "כימיה" אישית והתרשמות ישירה ממנו. לצחי גרוסמן למשל, יש מעל מעשור ניסיון בייעוץ פיננסי מתקדם. הוא בעל היכרות עמוקה עם המערכות הפיננסיות בארץ וכן ניסיון רב ומגוון בתחום ניהול הסיכונים. מבחינת רקע לימודי, לצחי יש תואר שני במנהל עסקים למנהלים בהנדסה פיננסית ומימון והוא גם בעל תעודת יועץ השקעות.

  שיקולי זמן וכסף – אנשים לוקחים הלוואות, פשוט מאחר שחסר להם כסף. וודאי במקרה משכנתא למוגבל. אז האם לא כדאי במצב כזה לחסוך כסף (וגם זמן) בהיבט יועץ המשכנתא? ראשית, כדאי לקחת בחשבון את היחס בין גובה משכנתא לגובה שכרו של יועץ המשכנתא. אלה שני דברים, בסדרי גודל שונים לחלוטין. ההוצאות על ייעוץ איכותי, מתגמדות ביחס לגובה המשכנתא. חשוב מכך, היחס בין הוצאה זו לבין התועלת שאתם מקבלים ממנה. תועלת זו, ניתן לכמת בעלויות כספיות, אם כי החזר ההשקעה יהיה לא רק כספי (תקבלו מהייעוץ תועלות גם בהיבטים אחרים). אבל גם אם נסתכל על כך בהיבט הצר הנוגע להחזר השקעה כספי, ייעוץ משכנתא איכותי עשוי בהחלט להחזיר עצמו ולהשתלם מאוד. לכן, כדאי לעשות מאמצים, גם להשיג כסף וגם לפנות זמן, בכדי להתייעץ בנחת עם יועץ אובייקטיבי ואיכותי.

  מרווח הטעות הקטן – במצבי משבר כספי, ישנו מרווח טעויות כספיות קטן מהרגיל. זו היא סיבה נוספת, מדוע דווקא במצב הגבלת חשבון הבנק, כדאי מאוד לעשות דברים אלו בליווי מקצועי של יועץ אובייקטיבי משלכם.

  אפשרות המחזור במקרה משכנתא למוגבלים

  נזכיר שמחזור הלוואות משכנתא הוא הליך, שבו לוקחים משכנתא חדשה לפי הסכמים שמתאימים לכם יותר כיום ומשלמים את כל המשכנתא הקודמת. החזר בבת אחת של המשכנתא הנוכחית עשוי להיות כרוך בתשלום "קנס". זו נקודה שכמובן חייבים לקחת בחשבון, אם כי גם היא ברת פתרון (לכלול את הסכום הזה בגובה המשכנתא החדשה).

  מחזור והגבלת חשבון – מחזור הוא אחד הדברים שכדאי לשקול כאשר נמצאים במשבר כספי, אשר מונע מכם לעמוד בהחזרי המשכנתא הנוכחיים. אבל מבחינת מיחזור משכנתא למוגבלים, האם הבנק בכלל יאפשר לכם לקחת במצב כזה משכנתא חדשה? זו שאלה חשובה, מאחר שתנאי בסיסי לקבלת משכנתא, הוא שהמלווים יראו שאתם יכולים להחזיר אותה. אבל אם חשבון הבנק שלכם מוגבל, איך תחזירו אותה?.. כדאי למחזר בכדי להיחלץ מהמשבר הכספי, אבל המשבר הכספי מפריע למחזר. האם יש מוצא מהפלונטר הזה? התשובה היא בדרך כלל, לקיחת הלוואה שלא מבנקים, אלא מגופים מסחריים אמינים אחרים שמציעים זאת. ההליך יהיה כנראה מסורבל וממושך מהרגיל, בגלל הנסיבות המיוחדות, אבל הוא בהחלט עשוי להסתיים בהצלחה – במחזור המשכנתא באופן שמשפר את מצבכם.

  מחזור משכנתא במצב חשבון מוגבל – אם בחרתם באפשרות המחזור, עשויים להיות היבטים מסוימים שונים מעט מהרגיל, כתוצאה ממצבכם המיוחד של הגבלת החשבון. מצב זה, כרוך בדרך כלל בכמה וכמה "הסתבכויות" כספיות נקודתיות שיש לפתור, בצורת חובות שיש לכסות או צ'קים שלא כובדו (הסיבה להגבלת החשבון שלכם?). כאן חשוב לתת ביטוי למצב המורכב הזה, בסיוע יועץ מיומן. את סכומי הכסף האלה שדרושים ליציאה מהמשבר ולהתחלה מחדש, ניתן להשיג באמצעות משכנתא למוגבלים. אלה חדשות טובות כמובן, עבור מי שנמצאים במצב כזה שבו כסף זמין דרוש "כמו אוויר לנשימה". אבל חיוני לטפל בכך בתשומת לב רבה, מאחר שעם תנאי המשכנתא החדשים האלה תצטרכו לחיות בשנים הבאות ולעמוד בהם.

  כיצד מבצעים מיחזור משכנתא למוגבלים

  היום הריביות והמדד בשוק הפיננסי נמוכים יחסית, ולכן חלק מבעלי הדירות שיש להם משכנתא מתעניינים בהליך מחזור, ולכן יכולים לקבל משכנתא למוגבלים לפי הסכמים טובים יותר. אלו באים לידי ביטוי בהקטנת הריבית, הקטנת ההחזר החודשי וקיצור אורך השנים שעליהם התחייבתם להחזיר את הסכום. היתרונות הם שיפור המצב הפיננסי כתוצאה מהחזרים חודשיים נוחים יותר. וכך אדם שיש לו בעיות כלכליות, משפר למעשה את מצבו ואף יכול להתחיל להחזיר חובות אם יש לו. נוסף על כך אפשר להגדיל את סכום המשכנתא החדשה ובכך להחזיר חובות מהכסף החדש שמתקבל.

  כמובן שיש לבצע הליך מיחזור משכנתא למוגבלים בזהירות רבה. צריך לחשב את הסכומים שאתם חייבים, המשכנתא שעליכם לשלם, לברר מדוע החשבון שלכם מוגבל ומהי ההתחייבות החדשה שאתם יכולים לקחת על עצמיכם. צחי הוא יועץ מוסמך ובעלי ניסיון רב. אנו מכירים את כל מסלולי ההלוואות במשק, הן מטעם הבנקים והן מטעם גופים פיננסים מורשים אחרים. אנו מסייעים למאות זוגות להגשים את חלומם לקבלת משכנתא לדירה ראשונה ועוזרים להם לקבל משכנתאות לפי הסכמים טובים ולמחזר משכנתאות קיימות.

  משכנתא למוגבלים: שאלות נפוצות – וגם תשובות!

  האם יש סוגי הגבלות שונים במשכנתא?

  אכן, יש סוגים שונים של הגבלות חשבון וחשוב להיות מודעים לכך, הנה כמה מהן:

  מוגבל בנסיבות רגילות – בדרך כלל, חשבון בנק מוגדר כך בעקבות חזרת צ'קים (עשרה ומעלה בשנה) עקב חוסר כיסוי.

  מוגבל בנסיבות מחמירות –  במצב שבו יש ללקוח המבקש הלוואה שני חשבונות מוגבלים.

  מוגבל בנסיבות מיוחדות – מצב שבו כל חשבונות מבקש ההלוואה מוגבלים, למשך עד חמש שנים.

  מה ההבדל בין "מוגבל ל"מסורב" בהקשר המשכנתא?

  מעבר להגדרת חשבון בנק כמוגבל, גם אתם עשויים להיות מול גוף שמציע משכנתא, בשני מצבים:

  "מוגבל" – מוכנים לתת לכם משכנתא למוגבלים, במגבלות מסוימות.

  "מסורב" – מצב שבו פניתם בבקשת משכנתא למוגבלים, אך הבנק מסרב לתת לכם הלוואה כזו, בכל תנאי שהוא.

  משכנתא למוגבלים: האם סירוב לתת משכנתא, נובע רק מחשבון מוגבל?

  לא! כל מה שעשוי לגרום לבנק לחשוב שההלוואה בסיכוי נמוך להיות מוחזרת כמוסכם, עשוי להביא לסירוב. למשל, תקלות ברישום הנכס או התרשמות מכם כלא אמינים. אך אם זאת עדיין ניתן לקבל משכנתא למוגבל מהבנק.

  לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
  072-3954389
  או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

   יצירת קשר
   לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
   או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

    השירותים שלי
    לקוחות ממליצים
    קודם כל נתחיל בזה שצחי הוא כוכב על בכל מה שקשור להבנה במשכנתאות. הגענו אליו דרך המלצה מחבר ולאחר שיחה קצרה הבנו מיד שזה הבן אדם שאיתו אנחנו רוצים לעבוד על אחד השלבים החשובים בחיינו. אין פה מקום לטעויות וצחי הוא בהחלט הבן אדם לודא שלא יהיו טעויות.העבודה עם צחי הייתה מדהימה, הכל מאוד מקצועי ובלי פעולות ובזבוז זמן מיותר. כמו כן הוא הצליח להשיג לנו עסקה נהדרת. בהמשך הדרך כשהיינו צריכים ליווי גם לאחר מספר שנים, הוא ישר נענה לבקשות והשאלות שלנו והעביר אותנו דרך התהליך של מחזור משכנתא.צחי הוא סמל למקצוענות וללא פשרה באיכות ונועם בשירות. כל הכבוד, המשך כך!
    Sagi Rodin
    Sagi Rodin
    08:31 26 Dec 20
    הגעתי לצחי בעיקר דרך ההרצאות שלו במדיה. לפני הכל מדובר באדם נעים וסבלני לשאלות תם. את השירות של צחי לקחתי אף על פי שחשבון הבנק שלי מוגדר כחשבון עובד בנק, וברוב המקרים תנאי המשכנתא שהבנק נותן לעובדים שלו הם התנאים הטובים ביותר, וקשה לבנקים אחרים להתחרות בהם. אז מסתבר שעם צחי גם זה אפשרי ובמקרה שלי, סגרתי משכנתא בבנק אחר שהציע הצעה זולה יותר בכ 15,000 ש"ח לכל התקופה!. אז גם החזרתי את ההשקעה וגם קיבלתי ייעוץ ותמהיל נכון
    ניצן שלי
    ניצן שלי
    15:49 23 Dec 20
    I came to Tzachi following a warm recommendation from friends.I had a complex situation towards the mortgage and I was already disappointed with other advisors.Tzachi understood the situation very quickly, knew how to accurately and clearly describe to me the expected process, what was required to be done (before and after contacting the banks) and the various options for me within the existing situation on the way to a mortgage to purchase the property.The process of taking out a mortgage afterwards was exactly as Tzachi expected and to my delight I was able to purchase the property.Tzachi's escort gave me a significant sense of security. I knew what to expect and what the options were.In addition to Tzachi, there is an excellent, available and professional team with a very high sense of service!Thank you very much Tzachi! Highly highly recommended!
    ariel garfinkel
    ariel garfinkel
    09:31 07 Dec 20
    אין על צחי! מקצוען אמיתי.אני לא מבין גדול בעולם הפיננסי ובטח שאני לא יודע מה זה ריבית P ומה זה ריבית H.וכל זה לא משנה כי היה לי את צחי.פגישה אחת, תיאום ציפיות והוא יצא לדרך.חזר אליי אחרי כמה ימים עם כמה אופציות כאשר אחת לדעתו היא ההכי טובה.ובאמת כל בן אדם שהתייעצתי איתו אמר שזאת משכנתא טובה בתנאים מאוד טובים.כעבור יומיים נפגשו בבנק (הפגישה תואמה ע"י המשרד של צחי) וסגרנו את העסקה.בזכות צחי, לקחת משכנתא של כמעט מיליון היה פחות מסורבל ויותר ברור מלהגיש ערעור על דו"ח חנייה בתל אביב.שורה תחתונה, משכנתא זה לא צחוק ואני מאוד ממליץ על צחי שילווה אותכם בתהליך.
    dan chorny
    dan chorny
    09:05 07 Dec 20
    I wanted to warmly recommend dear Tzachi, he just did an amazing job and did not give up for a moment despite the challenging period of the corona in order for me to get great interest rates and just "crazy" the banks and in the end got just great interest rates.In the whole process he and Sivan made sure to update me on both WhatsApp and phone calls The status we are in until we reach the long-awaited moment.So Tzachi Sivan and the whole team I really thank you for all the accompaniment, and warmly recommend you wholeheartedly.Thank you very much Ido and Shani
    ido gabay
    ido gabay
    15:58 15 Nov 20
    I came to Tzachi after receiving a mortgage offer from the bank to buy a first apartment, and it was difficult to coordinate additional meetings during the Corona period with competing banks.At the first meeting, Tzachi made me feel that I was in good hands, and explained everything in a detailed and understandable way, making the process less threatening and tense. Tzachi assisted me with great professionalism and patience in all the processes associated with purchasing the apartment, as he is always available to answer any questions.After clarifying needs, examining different routes, presenting alternatives, and receiving offers from various banks, with the help of his staff, Bat El and Sivan the charming, there is no doubt that Tzachi obtained the best terms, efficiently, professionally and quickly, and without him I would not yet get a good mortgage.Highly recommend!!!Thank you very much, Tzachi !!
    Oshrit Shikiyar
    Oshrit Shikiyar
    19:15 11 Nov 20
    Buying an apartment is the biggest financial expense for a family and it is important to do it right and professionally.I met Tzachi about 4 years ago when I took out a mortgage. Tzachi examined my needs, examined different routes, presented me with alternatives and accompanied me through the entire process.Today I turned to Tzachi again for advice and assistance in mortgage recycling. Tzachi is an expert advisor, very professional, pleasant-mannered, who accompanies you throughout the process until you receive the mortgage and even during it. Highly recommended and saves money.
    יניב שלום
    יניב שלום
    05:14 10 Nov 20
    Grossman Mortgage Advice - Amazing staff, service, professional, available for any question and interest.We reached Tzachi and realized how much we do not understand about the mortgage, it is important to note that we immediately understood that Tzachi will be the one to take care of the mortgage with us without a doubt.Detailed and professional explanationWhen we started the process and also at the endBrought good and excellent results.Excellent service experience,The staff who work with Tzachi, Sivan and Bat El are available for any request, professional and hardworking.Encourage every person to come to a counseling session to be impressed and the results speak for themselves, no doubt we chose his services and chose well.Avichai and Ido
    אביחי דוד
    אביחי דוד
    16:11 04 Nov 20
    I followed Tzachi a year earlier on the Bunim Beit website and was very impressed with the knowledge and experience.I called him after I was at the bank and the bank told me that I would not be able to get the mortgage I applied for because I was dealing in risk due to the corona.Tzachi immediately started applying connections and pressure so that I could get the mortgage I applied for and after a war of attrition of almost 3 months I got the mortgage in full.Tzachi was available all the time on the phone and his facts were charming and helpful throughout the process.Thank you very much Tzachi
    איתי צור
    איתי צור
    08:35 04 Nov 20
    As someone who is facing the renovation of the house for which we hired Tzachi's services, the meeting with the mortgage advisor is a meeting with one of the many professionals we will need and meet with them until he enters the renovated house as we wish.We are glad that we met Tzachi at the beginning of the road because providing his service is an example and role model for providing customer service. Set a standard that we will look for in all the other professionals we meet and is probably only found in a few.From the first moment everything was professional and accurate.The process was explained in a simple way and helped to coordinate expectations (and they were high from the first moment and we all responded).His availability and helpful explanations helped us cross the tense process of mortgage approval and we succeeded in cooperating and successfully.Tzachi, thank you very much, we will definitely recommend you to our friends and it will be a safe recommendation
    Danny Antonelli
    Danny Antonelli
    08:20 25 Oct 20
    Tzachi took care of the mortgage we took out for the purpose of building our private home.Anyone who knows, knows that this is a very complex and stressful process. Tzachi showed great seriousness and professionalism !. He took away from us many worries and burdens so that we could concentrate on construction and he made sure to bring quotes from banks at low interest rates. We just came to the bank to sign, the rest he and his staff took care of.Tzachi is a very pleasant person, always available and fun to work with.I wholeheartedly recommend Tzachi!
    Deby Borosky
    Deby Borosky
    06:57 25 Oct 20
    צחי בחור נחמד, אמין, מקצועי וזמין. עזר לנו בכמה מצבים שונים בהקשר למשכנתא שלנו, היה קשוב לנו לצרכינו. מומלץ בחום!
    dana berger
    dana berger
    14:03 22 Oct 20
    Tzachi advised us about the mortgage we took out 5 years ago. He patiently and professionally explained to us all the possibilities and made the threatening process clear and convenient. He got us offers from several different banks and got us great interest rates. The experience and impression that Tzachi left were so good that 3 years later we used his services again in the mortgage cycle. We still turn to Tzachi occasionally with questions and he always answers us quickly and with a smile. highly recommend!!!
    Asaf Miron
    Asaf Miron
    12:52 22 Oct 20
    בזכות צחי הוצאנו משכנתא שמתאימה לנו והגענו לבית החלומותמקצוען אמיתי זמין ושירותיממליץ בחום!
    Raz Oliar
    Raz Oliar
    14:46 20 Oct 20
    צחי האלוף, מהשיחה הטלפונית הראשונה איתו הרגשתי שאני בידיים טובות .עזר לנו כזוג צעיר שרוכש דירה בפעם הראשונה, בהשגת תנאים מעולים ללקיחת המשכנתא ובריביות מצויינות. הסביר לנו מושגים שלא הכרנו וליווה אותנו לאורך כל הדרך בסבלנות, בשירות מקצועי , רציני ומותאם אלינו והכל עם חיוך ושליטה מדהימה במערכת הבנקאית.תודה על הכל צחי, אתה פשוט מדהים!!!
    Avi Lavy
    Avi Lavy
    05:06 20 Oct 20
    Tzachi and his winning team went hand in hand with us from the first moment and gave us excellent service, answering all questions, patience and caring. Thank you very much, I would highly recommend you!
    Sheli Laibel
    Sheli Laibel
    06:13 07 Oct 20
    ביצענו מחזור למשכנתא הקיימת שלנו אצל צחי והצוות שלו ובעזרתם המשכנתא שלנו מתאימה לנו בדיוק והריביות מעולות. ממליצים מאוד
    אחרי שנפגשנו עם מס' יועצים הגענו אל צחי והרגשנו שאנחנו בידיים טובות!צחי עזר לנו עם המשכנתא והיה מקצועי, סבלני וזמין לאורך כל התהליך
    Michal Gueta
    Michal Gueta
    10:13 24 Sep 20
    We reached Tzachi through a recommendation from friends. From the first meeting it was clear to us that he was professional and with extensive knowledge. With his help and the help of his staff - Sivan and Bat El we obtained an excellent mortgage. highly recommend!!
    dikla asulin
    dikla asulin
    18:47 23 Sep 20
    הגענו לצחי והצוות לצורך יעוץ לפני לקיחת משכנתא. מהפגישה הראשונה הבנו שאנחנו בידיים הנכונות. המקצועיות, האדיבות, הידע הרחב וההובלה יד ביד מהיעוץ, דרך צוות הבנות, בת אל וסיון, שהיו זמינות לכל שאלה בסבלנות רבה ועד לשלב לקיחת המשכנתא. ממליצה בחום וללא ספק ניפגש בהמשך.
    DANIEL KING
    DANIEL KING
    12:36 23 Sep 20
    I turned to Tzachi for advice. I received warm recommendations about him and said we would try and that he was operating in another dialing area of ​​my own. The guy is super professional! Knowledge to deplete the appropriate information and point in the direction most appropriate to the complex situation I have presented to him. If he was able to help with the complexity of financing in the case I brought before him, I have no doubt he can help any mortgage taker. Just recommended!
    Ben Kagan
    Ben Kagan
    06:25 01 Sep 20
    ממליץ בחום, צחי מאוד מקצועי.בחר לנו את המשכנתא עם התנאים הטובים ביותר.הוא היה איתנו בקשר רציף ונתן מענה לכל שאלה.נתן לנו שקט נפשי בלקיחת המשכנתא.ממליץ לכולם, זו הייתה החלטה נבונה.
    shay sapir
    shay sapir
    14:25 20 Aug 20
    Tzachi and his team Sivan and Bat El Cannons one by one.As a young couple buying their first apartment and not understanding the mortgage world at all we felt in good and safe hands. Tzachi has given us the right mix for our situation with excellent interest rates. Knowledge to give advice and guidance. Everyone was always available for questions and the attitude was just amazing!Highly recommend taking Tzachi's service without any hesitation!
    Avital Tsifanski
    Avital Tsifanski
    16:50 19 Aug 20
    Tzachi and his professional team gave us a sense of security from the first moment and supported us throughout the process. A professional, reliable team with a very high sense of service. The customer's needs are in front of their eyes. Let’s start with the fact that the mortgage issue is a discouraging, confusing and stressful process. From the first meeting with Tzachi, we received a lot of information that was conveyed calmly, accurately and clearly, which is easy to understand. The briefings and assignments he gave were always clear and if we needed further detail or explanation, Tzachi was always available for us.Therefore, we highly recommend ... On this occasion we would like to thank Tzachi and the team for a wonderful, fast and most importantly experience that the customers see us.Thank youYaron and Shani Hochman
    שני הוכמן
    שני הוכמן
    10:13 18 Aug 20
    צחי בחור מקצועי ביותר, יודע להתאים את עצמו לצרכים של הלקוח. מאד נהנתי מהשירות של צחי ושל הצוות שלו סיון ובת אל, שיחד נותנים מעטפת ללקוח מהיום הראשון של התהליך. תהליך שאמור להיות מסורבל עם הרבה כאבי ראש הפך להיות מהנה ומלמד מאד בזכותם. ממליצה בחום!
    Shira Forkosh
    Shira Forkosh
    06:47 18 Aug 20
    צחי השיג לנו עסקה מסובכת וגבולית כאשר הבנקים עבדו עם כח אדם מצוצמם בזמן הסגר.אני מאמין שאם היינו מנסים לעשות את התהליך לבד לא היינו מצליחים לקבל אישור ולעסקה.אני רוצה להוסיף מילה טובה לסיוון שהייתה מאוד שירותית וזמינה לאורך כל התהליך.
    Adi Gonen
    Adi Gonen
    05:38 13 Aug 20
    צחי יועץ משכנתאות שמדבר בגובה העיניים, מסביר מונחים מסובכים בצורה ברורה, רואה את טובת הלקוח לנגד העיניים ובעל היכרות מעמיקה עם עולם הבנקאות כדי להשיג את התנאים הטובים ללקיחת ההתחייבות החשובה הזאת, שמשפיעה על העתיד ועל כל ההתנהלות הכלכלית בחיים. התהליך היה מהיר ומקצועי וקיבלנו תמורה טובה למחיר ושירות מצוין. מומלץ!
    Adi Avital
    Adi Avital
    14:40 11 Aug 20
    הגענו לצחי בדקה ה 99 למשכנתא. צחי סיוון ןבת אל אתם מדהימים ומקצועיים עזרתם לי להתמודד עם השפה הכלכלית שהיתה סינית עבורי ולא בחלתם בשום אמצעי כדי לעזור. עד הסוף. תודה רבה לכם זה נתן לי שקט נפשי אנחנו בידיים מעולןת!
    מיה כהן
    מיה כהן
    11:41 07 Aug 20
    Tzachi and his team accompanied us through the process of obtaining a mortgage for the construction of a private home, a complex process that became even more complex during the Corona period. And despite the difficulty, Tzachi never gave up, made connections, and took care of the best interest rates. A first-rate professional, patient, available, attentive, hardworking and not in vain able to execute things on the best side for the client.Highly recommend!
    יוני בראל
    יוני בראל
    04:49 05 Aug 20
    לצחי האלוף, והצוות המנצח שלו, סיוון ובת אל,תודה רבה על כל העזרהבהשגת המשכנתא המיוחלת, שעזרה לנו להגשים את חלומנו. עשיתם עבודה מהירה ומעולה, והשגתם לנו תנאים חלומיים, תוך מתן שירות צמוד, אדיב ותומך. תודה רבה על הכל
    Nir Cohen
    Nir Cohen
    14:26 24 Jul 20
    אחרי שראינו מספר יועצים ואחרי שעשינו שיעורי בית לפני הבחירה ביועץ החלטנו שרק צחי הוא זה שצריך ללוות אותנו. מקצועי, דקדקן, פדנט, מהיר, בעל שליטה פנומנאלית בשוק המשכנתאות!! תמיד זמין, סבלני ומנומס. אם יש בעל מקצוע שאנחנו שמחים על כל שקל ששילמנו לו זה צחי גרוסמן. הבן אדם פשוט עילוי! קיבלנו את המשכנתא עם הריביות הכי טובות שיכולנו לקבל.
    נטלי בן
    נטלי בן
    13:50 15 Jul 20
    צחי והצוות שלו ליוו אותי בתהליך קבלת המשכנתא במקצועיות רבה.כל דבר שהייתי צריך ובכל שעה קבלתי מענה מהיר ומקצועי , ממליץ בחום!
    דניאל עובד
    דניאל עובד
    14:34 12 Jul 20
    על צחי שמעתי כשחיפשתי יועצי משכנתא בתקופת הקורונה כאשר אף בנק לא השיב לפניות שלי ללקיחת משכנתא ובנקים שכן חזרו אליי נתנו לי ריביות נוראיות. שיחה אחת עם צחי הספיקה. צחי עזר, הסביר, התמקח ובסופו של דבר סגר לנו ריביות מעולות שלא יכולנו לחלום עליהן. צחי והצוות תמיד זמינים לכל שאלה ועושים את הכל בגישה מצוינת. תודה רבה!
    Avi Zana
    Avi Zana
    18:16 29 Jun 20
    לעבוד עם צחי והצוות שלו הייתה חוויה נעימה ומקצועית. צחי חסך לנו הרבה כסף וטירחה. מומלץ מאוד
    Avner Valer
    Avner Valer
    16:54 28 Jun 20
    צחי והצוות שלו ליוו אותנו בתהליך קבלת משכנתא לבניה של בית פרטי . תהליך לא פשוט ביסודו שהפך להיות קשה יותר בעת שיא תקופת הקורונה. גם כאשר נסגרו מוסדות ובנקים, מקבלת קהל בשל המצב, והסתמן כי פשוט לא ניתן להוציא את זה לפועל, צחי מעולם לא הרים ידיים, לחץ היכן שהיה צריך, הפעיל קשרים, תוך שהוא לא מוותר על הריביות הטובות ביותר והפך את הבלתי אפשרי לאפשרי. איש מקצוע מהמעלה הראשונה, תמיד זמין, קשוב, חרוץ ונעים הליכות ולא בכדי מצליח להוציא את הדברים לפועל על הצד הטוב והמשתלם ביותר ללקוח. ממליצים על בפה מלא .
    Natalie Nae
    Natalie Nae
    19:10 12 Jun 20
    ממליץ בחום ובאהבה על צחי גרוסמן אדם מקצועי אמין ואיכותי שעזר לנו מאוד בתהליך קבלת המשכנתא במקצועיות רבה גם בתקופת הקורונה נתן את תחושת הביטחון והגענו למשכנתא מצויינת ובריביות אשש.
    משה קדוש
    משה קדוש
    06:45 11 Jun 20
    פניתי לצחי על מנת לקבל סיטע בארגון משכנתא לטובת קניית דירה, התהליך בוצע במהירות, בדייקנות, באיכות מעולה תוך שימת לב לפרטים הקטנים ביותר.קבלתי משכנתא בתנאים מצויינים ונדרשתי ללכת לבנק פעם אחת בלבד לצורך חתימה, ממליץ בחום!!
    Eran Fayer
    Eran Fayer
    11:23 17 May 20
    דווקא עכשיו - רק צחי גרוסמן!לפני כשנתיים וחצי בתקופה בה הריביות היו בשיא לקחנו משכנתא לבנייה בייעוץ של מישהו אחר. זמן קצר לפני החתימה בבנק שמענו על צחי דרך אתר "בונים בית", פניתי אליו (כי רציתי עוד חוות דעת) ובשיחה אחת קצרה וטיפ אחד חשוב שנתן לנו (מסלול הזכאות שבזמנו נתן ריבית שאז נחשבה טובה) הצליח לחסוך לנו סכום משמעותי. ואז עשיתי החלטה מנצחת לחזור אליו לייעוץ מחזור משכנתא לאחר סיום הבנייה.פנינו לצחי והגדרנו שאנחנו עושים ייעוץ טלפוני, מודה שבהתחלה חששתי אבל זה הוכיח את עצמו כשילוב מנצח. צחי ליווה אותי לאורך כל התהליך שכלל גם מחזור משכנתא וגם מעבר בנק. צחי היה זמין, מקצועי, נתן לי תשובה לכל שאלה שהייתה לי, דיבר בגובה העיניים, נתן הדרכה מצוינת על איך ומתי להגיד מה, מבחינתי זה היה סוג של קואוצ'ינג ודחיפה רצינית לכמה אנחנו יכולים להשיג מול המערכת הגדולה כשיש ליווי מקצועי נכון.1,2,3אלה הריביות שהשגנו דרכו. כן, כן. אתם קוראים/ות נכון - ריבית של 1% על מסלול אחד, 2% על מסלול שני ו3% במסלול השלישי (לא אלאה בכל הפרטים על תמהיל המסלולים).1,2,3ככה הצלחנו לחסוך קרוב לחצי מיליון ש"ח בחישוב לטווח של כלל המשכנתא.1,2,3ככה הצלחנו להוריד 700 ש"ח מהתשלום החודשי.אז דווקא היום בזמנים הקשים, הלא ברורים בהם הבנקים מנצלים את המצב להעלות ריביות תעשו את ההחלטה הנכונה ו- 1,2,3 - רוצו לצחי, תחסכו מעצמכם הרבה כאב ראש והרבה הרבה כסף.
    Sarit -zivan
    Sarit -zivan
    15:18 15 May 20
    צחי והצוות שלו סופר מקצועיים! יודע להנגיש את הנושא בצורה ברורה, מכווין היטב לפתרונות ובעל קשרים מצויינים עם הבנקים על מנת לקבל ריביות מצויינות! צחי מעל הכל אמין, הכל בדיוק כפי שהובטח וגם חוסך עבודה רבה ללקוח. ביצענו עם צחי ארבעה סבבים של משכנתאות (כולל מיחזורים) וחסכנו בזכותו להערכתי עשרות אלפי שקלים ואף יותר. מומלץ ביותר !!
    Yariv Eyni
    Yariv Eyni
    09:59 26 Mar 20
    צחי היקר מלווה אותנו כמה שנים טובות ומס' עסקאות בתחום המשכנתא . אין מקצועי ממנו , אישיות מושלמת , אדיבות סבלנות ... והכי חשוב משיג את המטרה בדרך הטובה והנכונה עבור כל לקוח . מומלץ בחום !!
    מאור אסייג
    מאור אסייג
    09:36 26 Mar 20
    צחי ליווה אותנו בכל תהליך לקיחת המשכנתא ועד שלב החתימה.חובה לציין כי צחי היה מאד יסודי בעבודתו.הציג אלטרנטיבות והסביר על כל אלטרנטיבה את יתרונותיה וחסרונותיה תוך התחשבות בצרכים שלנו.מעבר לליווי עד שלב החתימה, צחי ממשיך ללוות ולייעץ כיצד כדאי לסלק את המשכנתאות.ממליץ בחום רב
    Reuven Gefen
    Reuven Gefen
    08:07 26 Mar 20
    המלצה רותחת!!! צחי סייע לנו במיחזור המשכנתא ובנוסף ניתן פתרון להלוואה שדי חנקה אותנו בתזרים החודשי.הידע והניסיון העצום שלו והקשרים שיש לו מול הבנקים השיגו לי ריביות מצחיקות!!ממליץ בחום לפנות אליו , הרוגע שהוא משרה , הבטחון שהוא מקרין שהכל יהיה בסדר זה מה שגרם לנו להתאהב בבחור. אין ספק שנעזר בו גם בעתיד. ותודה רבה גם לבת אל ולסיוון הצוות שמאחוריו.רפי
    רפאל שלמה
    רפאל שלמה
    08:02 24 Mar 20
    מקצועי, סבלני, ליווי צמוד לאורך כל הדרך ועזרה בכל הקשיים והשאלות!!! תותח (:
    sharon katzav
    sharon katzav
    19:40 19 Mar 20
    צחי ובת אל היקרים, אין לי מילים להודות לכם על הסיוע המהיר.. המקצועי והכי חשוב... חסכתם לאימא שלי עשרות אלפי שקלים בריביות של המשכנתא... צחי... אתה פשוט בן אדם שאפשר לסמוך עלייך וזאת ידעתי מהרגע הראשון שפגשתי אותך, יחד עם בת אל אתם צוות מנצח!!!אז אלפי תודות ואני ממליצה עליהם בחום ובעיניים עצומות!!!!
    miri dok
    miri dok
    07:31 15 Mar 20
    תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
    chen rosin
    chen rosin
    07:08 24 Feb 20
    המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
    Luba Beilin
    Luba Beilin
    09:00 26 Jan 20
    את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
    Marat Gartsman
    Marat Gartsman
    08:47 26 Jan 20
    קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
    מיכאל וינר
    מיכאל וינר
    11:10 24 Dec 19
    במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
    Zvi Noy
    Zvi Noy
    10:26 11 Dec 19
    זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
    רלי יושעי
    רלי יושעי
    08:35 24 Nov 19