יועץ משכנתאות פרטי

משכנתא על דירה קיימת


יש אנשים שעבורם לקנות דירה אחת זה נראה כמו חלום רחוק שהם לא יודעים בכלל מתי הם יגיעו אליו, אך יש גם אנשים שכבר חושבים על קניית המשכנתא השנייה. במידה וגם אתם רוצים להתחיל לבדוק את האפשרות של קניית דירה נוספת כדאי שתדעו דבר או שניים בנושא של משכנתא על דירה קיימת ועל כך במאמר שלפניכם.

למה לקחת משכנתא על דירה קיימת?

כשמדברים על האפשרות של קבלת משכנתא על דירה קיימת למעשה מדברים על הלוואה שבעל הנכס יכול לקבל מהבנק בתנאים טובים. זה יכול לקרות רק כאשר בעל הדירה הוא בעלי הדירה במלואה, כלומר אחרי שהוא כבר סיים לשלם את כל החזרי המשכנתא שלו לבנק. יש מספר סיבות לעשות את זה ולקחת את ההלוואה המדוברת, ואחת מהן היא הרצון לקנות עוד דירה. הרבה אנשים בישראל קונים דירה שנייה בתור השקעה ואם יש להם כבר דירה קיימת הם יוכלו הרבה פעמים לקבל את ההלוואה בתנאים טובים יותר.

בחירת הלוואה הכי טובה שיש

מעבר לכך שניתן לקבל משכנתא על דירה קיימת יש גם אפשרות לעשות מחזורי משכנתא אצל אנשים שעוד לא סיימו לשלם את כל החוב אך כבר יש להם כסף. חשוב להבין שעולם המשכנתאות בישראל השתנה מאוד בשנים האחרונות, כי בניגוד למה שהיה בעבר היום הבנק מציע הרבה יותר מעברים בין מסלולים שונים והוא גם מציע לעשות את זה הרבה יותר בקלות. אם בעבר אנשים היו לוקחים משכנתא לשלושים שנה וזה באמת היה הזמן שבו הם החזירו את החוב, הרי שהיום זה לא כך. היום רוב האנשים מתחייבים אומנם להחזיר את המשכנתא לאורך שנים רבות אך בסופו של דבר הם מחזירים את ההלוואה מהר מאוד. כדיא לדעת שהאפשרות של משכנתא על דירה קיימת אכן פתוחה בפני אנשים רבים וזו אופציה שיכולה להקל את רכישת הדירה השנייה, ממש כפי שמחזור המשכנתא יחסוך לא מעט כסף על הריבית.

מחפשים משכנתא על דירה קיימת? בואו להתייעץ איתנו

זה לא משנה מה אתם רוצים לדעת על עולם המשכנתאות והאם אתם רוצים לקנות דירה נוספת, דירה ראשונה או שאתם רוצים להחליף בין מסלולי משכנתאות שונות. בכל מקרה אנחנו הכתובת הטובה ביותר עבורכם, כי אנחנו חיים ונושמים את הנושא הזה מזה שנים. אנחנו מכירים את עולם המשכנתאות, את השינויים שיש בו ואת האפשרויות הרבות, ולכן אתם מוזמנים לפנות אלינו אם יש לכם שאלה או אם אתם רוצים ייעוץ. זה בהחלט נכון שייעוץ בתחום המשכנתאות עולה כסף, אך אם תעשו את החשבון אתם תראו שבסופו של דבר בצורה כזאת תוכלו לחסוך לא מעט. אנחנו נוכל לעזור לכם להבין מהן האפשרויות השונות ובדרך כזאת תדעו מה מתאים לכם יותר ואיזו משכנתא כדאי שתיקחו.

כיצד מיישמים משכנתא על הדירה שלכם

כיצד ניתן ליישם לקיחת משכנתא על דירה קיימת? המוני אנשים סבורים כי רכישת דירה קשורה בדבר שאינו פשוט כל וכלל. האם אפשר להגשים את החלום ולצמצם את העלויות או ההוצאות? מה על נכס נוסף חדש בשכונה או מיקום מפואר? יש כמה וכמה פרמטרים הקשורים בלקיחת משכנתא על דירה קיימת. לפני לקיחת המשכנתא, ראוי להבין את משמעות לקיחת המשכנתא על נכס קיים. לשם מה תדרשו לכך? כמה דברים שלא ידעתם על לקיחת משכנתא על רכוש קיים.

לקחת משכנתא על הבית

אז יש לכם דירה ואתם רוצים או מחפשים תנאי משכנתא טובים יותר. האם הבנק יכול ליישם או להגשים לכם את החלום? הדבר יכול להתרחש רק כאשר אם בעלי הנכס במלואו. משמעות הדבר בנכס שאיננו תחת תשלומי משכנתא בפועל- כאמור, אין יותר החזרים לבנק. יש כמה וכמה סיבות ללקיחת הלוואה בתנאים הללו, אחד מהם קשור ברכישת נכס נוסף. השוק הישראלי מוצף במצבים בהם לא מעט אנשים תרים אחר דירת השקעה בנוסף לדירה הקיימת, כך למעשה ניתן לקבל הלוואה בתנאים טובים יותר.

לעשות את הדבר הנכון – לקיחת משכנתא

1. ניתן לקבל משכנתא על דירה קימת במסגרת מחזורי משכנתא אצל חלק מהאנשים או אצלכם במידה ולא סיימתם לשלם את כל הנכס הקודם ומאידך, יש לכם הון עצמי מכובד. בשונה לשנים אחרות, כללי עולם המשכנתא השתנו בשנים האחרונות וזאת בעקבות מסלולים מגוונים יותר המאפשרים לקיים לקיחת הלוואות בצורה הנכונה ביותר.

2. ביחס לשנים קודמות, אנשים מחזירים הלוואה על דירה במהירות יתרה. זו למעשה אחת הסיבות ללקיחת הלוואה נוספת לרכישת נכס קיים המעניק את ביטחונו לבנק ומכאן גם תנאי הלוואה נאותים ונוחים. מכאן עולה כי הליך זה יכול לחסוך לא מעט ריביות ולהקל על הרכישה של הדירה השנייה.

3. בסיכום דבר, לא משנה מה באמת נדרש לדעת על רכישת דירה או לקיחת ההלוואה, הנושא החשוב ביותר , החשוב ביותר הוא לאמוד את הנקודות העיקריות אל מול הנתונים הקיימים וכך למעשה להתנהל נכונה אל מול לקיחת ההלוואה בשאיפה להשגת התנאים הטובים ביותר.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים