יועץ משכנתאות פרטי

משכנתא על דירה קיימת


יש אנשים שעבורם לקנות דירה אחת זה נראה כמו חלום רחוק שהם לא יודעים בכלל מתי הם יגיעו אליו, אך יש גם אנשים שכבר חושבים על קניית המשכנתא השנייה. במידה וגם אתם רוצים להתחיל לבדוק את האפשרות של קניית דירה נוספת כדאי שתדעו דבר או שניים בנושא של משכנתא על דירה קיימת ועל כך במאמר שלפניכם.

למה לקחת משכנתא על דירה קיימת?

כשמדברים על האפשרות של קבלת משכנתא על דירה קיימת למעשה מדברים על הלוואה שבעל הנכס יכול לקבל מהבנק בתנאים טובים. זה יכול לקרות רק כאשר בעל הדירה הוא בעלי הדירה במלואה, כלומר אחרי שהוא כבר סיים לשלם את כל החזרי המשכנתא שלו לבנק. יש מספר סיבות לעשות את זה ולקחת את ההלוואה המדוברת, ואחת מהן היא הרצון לקנות עוד דירה. הרבה אנשים בישראל קונים דירה שנייה בתור השקעה ואם יש להם כבר דירה קיימת הם יוכלו הרבה פעמים לקבל את ההלוואה בתנאים טובים יותר.

בחירת הלוואה הכי טובה שיש

מעבר לכך שניתן לקבל משכנתא על דירה קיימת יש גם אפשרות לעשות מחזורי משכנתא אצל אנשים שעוד לא סיימו לשלם את כל החוב אך כבר יש להם כסף. חשוב להבין שעולם המשכנתאות בישראל השתנה מאוד בשנים האחרונות, כי בניגוד למה שהיה בעבר היום הבנק מציע הרבה יותר מעברים בין מסלולים שונים והוא גם מציע לעשות את זה הרבה יותר בקלות. אם בעבר אנשים היו לוקחים משכנתא לשלושים שנה וזה באמת היה הזמן שבו הם החזירו את החוב, הרי שהיום זה לא כך. היום רוב האנשים מתחייבים אומנם להחזיר את המשכנתא לאורך שנים רבות אך בסופו של דבר הם מחזירים את ההלוואה מהר מאוד. כדיא לדעת שהאפשרות של משכנתא על דירה קיימת אכן פתוחה בפני אנשים רבים וזו אופציה שיכולה להקל את רכישת הדירה השנייה, ממש כפי שמחזור המשכנתא יחסוך לא מעט כסף על הריבית.

מחפשים משכנתא על דירה קיימת? בואו להתייעץ איתנו

זה לא משנה מה אתם רוצים לדעת על עולם המשכנתאות והאם אתם רוצים לקנות דירה נוספת, דירה ראשונה או שאתם רוצים להחליף בין מסלולי משכנתאות שונות. בכל מקרה אנחנו הכתובת הטובה ביותר עבורכם, כי אנחנו חיים ונושמים את הנושא הזה מזה שנים. אנחנו מכירים את עולם המשכנתאות, את השינויים שיש בו ואת האפשרויות הרבות, ולכן אתם מוזמנים לפנות אלינו אם יש לכם שאלה או אם אתם רוצים ייעוץ. זה בהחלט נכון שייעוץ בתחום המשכנתאות עולה כסף, אך אם תעשו את החשבון אתם תראו שבסופו של דבר בצורה כזאת תוכלו לחסוך לא מעט. אנחנו נוכל לעזור לכם להבין מהן האפשרויות השונות ובדרך כזאת תדעו מה מתאים לכם יותר ואיזו משכנתא כדאי שתיקחו.

כיצד מיישמים משכנתא על הדירה שלכם

כיצד ניתן ליישם לקיחת משכנתא על דירה קיימת? המוני אנשים סבורים כי רכישת דירה קשורה בדבר שאינו פשוט כל וכלל. האם אפשר להגשים את החלום ולצמצם את העלויות או ההוצאות? מה על נכס נוסף חדש בשכונה או מיקום מפואר? יש כמה וכמה פרמטרים הקשורים בלקיחת משכנתא על דירה קיימת. לפני לקיחת המשכנתא, ראוי להבין את משמעות לקיחת המשכנתא על נכס קיים. לשם מה תדרשו לכך? כמה דברים שלא ידעתם על לקיחת משכנתא על רכוש קיים.

לקחת משכנתא על הבית

אז יש לכם דירה ואתם רוצים או מחפשים תנאי משכנתא טובים יותר. האם הבנק יכול ליישם או להגשים לכם את החלום? הדבר יכול להתרחש רק כאשר אם בעלי הנכס במלואו. משמעות הדבר בנכס שאיננו תחת תשלומי משכנתא בפועל- כאמור, אין יותר החזרים לבנק. יש כמה וכמה סיבות ללקיחת הלוואה בתנאים הללו, אחד מהם קשור ברכישת נכס נוסף. השוק הישראלי מוצף במצבים בהם לא מעט אנשים תרים אחר דירת השקעה בנוסף לדירה הקיימת, כך למעשה ניתן לקבל הלוואה בתנאים טובים יותר.

לעשות את הדבר הנכון – לקיחת משכנתא

1. ניתן לקבל משכנתא על דירה קימת במסגרת מחזורי משכנתא אצל חלק מהאנשים או אצלכם במידה ולא סיימתם לשלם את כל הנכס הקודם ומאידך, יש לכם הון עצמי מכובד. בשונה לשנים אחרות, כללי עולם המשכנתא השתנו בשנים האחרונות וזאת בעקבות מסלולים מגוונים יותר המאפשרים לקיים לקיחת הלוואות בצורה הנכונה ביותר.

2. ביחס לשנים קודמות, אנשים מחזירים הלוואה על דירה במהירות יתרה. זו למעשה אחת הסיבות ללקיחת הלוואה נוספת לרכישת נכס קיים המעניק את ביטחונו לבנק ומכאן גם תנאי הלוואה נאותים ונוחים. מכאן עולה כי הליך זה יכול לחסוך לא מעט ריביות ולהקל על הרכישה של הדירה השנייה.

3. בסיכום דבר, לא משנה מה באמת נדרש לדעת על רכישת דירה או לקיחת ההלוואה, הנושא החשוב ביותר , החשוב ביותר הוא לאמוד את הנקודות העיקריות אל מול הנתונים הקיימים וכך למעשה להתנהל נכונה אל מול לקיחת ההלוואה בשאיפה להשגת התנאים הטובים ביותר.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19