יועץ משכנתאות פרטי

תנאים לקבלת משכנתא ובחירת המסלול המתאים לכם


אין ספק שאחד מהחלומות הגדולים ביותר של כל אחד מאיתנו זה לקנות דירה, אך האמת היא שלא כל אחד מאיתנו יוכל להגשים את החלום הזה בקלות. מעטים האנשים שיכולים לקנות דירה מבלי לבקש עזרה מההורים, אך האמת היא, שרובנו לא יכולים להסתפק רק בעזרה הזאת. פעמים רבות צריך גם לקחת משכנתא מהבנק, כי למרות כל ההון העצמי שהצלחנו לחסוך בשנים האחרונות זה עדיין רחוק מלהיות מספיק כדי לקנות בית לכל המשפחה. אם גם אתם נמצאים היום בסיטואציה הזאת אתם בוודאי רוצים לדעת יותר על התחום של תנאים לקבלת משכנתא ובצדק, כי זה הדבר הבסיסי ביותר שיוכל לעזור לכם להבין האם תוכלו לקנות דירה או לא. חשוב להבין שלא כל אחד מאיתנו יוכל לקבל משכנתא, למרות הרצון הטוב ולמרות החלומות של כולנו, ולכן רגע לפני שאתם הולכים לראות דירות שונות כדאי יהיה לשים לב לתנאים ולבדוק האם את עומדים בהם.

תנאים לקבלת משכנתא במסלולים שונים

הדבר הראשון שאתם צריכים לדעת על תנאים לקבלת משכנתא זה שהם יכולים להשתנות בהתאם לסיטואציה שלכם וגם בהתאם לזמנים שבהם אנחנו חיים. כלומר, אם בעבר זוג יכול היה לקבל משכנתא כמעט בכל גיל, הרי שהיום זה כבר לא אפשרי, כי זה ברור שאם זוג שמגיע לגיל שישים רוצה לקבל משכנתא הרי שהבנק ייקח בעירבון מוגבל את היכולות שלו להחזיר את הסכום. חשוב לדעת שאתם צריכים להוכיח הכנסות חודשיות, וחשוב ביותר להבין שאלה צריכות להיות הכנסות קבועות. אצל שכירים זה בדרך כלל יותר פשוט כי הם צריכים רק להציג את תלושי המשכורת שלהם, אך גם עצמאים יוכלו להציג את היכולות הכלכליות שלהם על ידי טפסים מתאימים מרואה החשבון. מעבר לכל אלה אתם צריכים להראות תעודות זכאות כאשר אתם מגיעים לבנק לנסות לקבל את המשכנתא שלכם, ואתם גם צריכים להיות
בקיאים בנושא כדי להצליח לקבל תנאים נוחים יותר.

קבלו עזרה בנושא המשכנתא

בעולם שבו אנחנו חיים לא קל להבין איזה מסלול של משכנתא רוצים לקחת, כי למעשה יש מסלולים רבים ולכל אחד יש מסלול אחר שיכול להתאים לו. מעבר לכך שאתם צריכים לדעת עוד על הנושא של תנאים לקבלת משכנתא, אתם צריכים גם לדעת איך לבחור את המסלול המתאים לכם ביותר, ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן. אתם יכולים לפנות אלינו בכל עת ואנחנו נשמח ביותר לעזור לכם לבחור את המסלול שהכי מתאים לכם. לכל אחד מאיתנו יש דירה אחרת שהוא היה רוצה לקנות ולכל אחד יש יכולות כלכליות שונות, כך שאין ספק שצריך להתאים את המשכנתא למשפחה שלוקחת אותה. זה בדיוק התפקיד שלנו וזו בדיוק המקום שבו נוכל אנחנו לעזור לכם, כך שכדאי לכם ליצור עימנו קשר לפני שאתם חותמים על משכנתא לשנים רבות.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים