יועץ משכנתאות פרטי

תנאים לקבלת משכנתא ובחירת המסלול המתאים לכם


אין ספק שאחד מהחלומות הגדולים ביותר של כל אחד מאיתנו זה לקנות דירה, אך האמת היא שלא כל אחד מאיתנו יוכל להגשים את החלום הזה בקלות. מעטים האנשים שיכולים לקנות דירה מבלי לבקש עזרה מההורים, אך האמת היא, שרובנו לא יכולים להסתפק רק בעזרה הזאת. פעמים רבות צריך גם לקחת משכנתא מהבנק, כי למרות כל ההון העצמי שהצלחנו לחסוך בשנים האחרונות זה עדיין רחוק מלהיות מספיק כדי לקנות בית לכל המשפחה. אם גם אתם נמצאים היום בסיטואציה הזאת אתם בוודאי רוצים לדעת יותר על התחום של תנאים לקבלת משכנתא ובצדק, כי זה הדבר הבסיסי ביותר שיוכל לעזור לכם להבין האם תוכלו לקנות דירה או לא. חשוב להבין שלא כל אחד מאיתנו יוכל לקבל משכנתא, למרות הרצון הטוב ולמרות החלומות של כולנו, ולכן רגע לפני שאתם הולכים לראות דירות שונות כדאי יהיה לשים לב לתנאים ולבדוק האם את עומדים בהם.

תנאים לקבלת משכנתא במסלולים שונים

הדבר הראשון שאתם צריכים לדעת על תנאים לקבלת משכנתא זה שהם יכולים להשתנות בהתאם לסיטואציה שלכם וגם בהתאם לזמנים שבהם אנחנו חיים. כלומר, אם בעבר זוג יכול היה לקבל משכנתא כמעט בכל גיל, הרי שהיום זה כבר לא אפשרי, כי זה ברור שאם זוג שמגיע לגיל שישים רוצה לקבל משכנתא הרי שהבנק ייקח בעירבון מוגבל את היכולות שלו להחזיר את הסכום. חשוב לדעת שאתם צריכים להוכיח הכנסות חודשיות, וחשוב ביותר להבין שאלה צריכות להיות הכנסות קבועות. אצל שכירים זה בדרך כלל יותר פשוט כי הם צריכים רק להציג את תלושי המשכורת שלהם, אך גם עצמאים יוכלו להציג את היכולות הכלכליות שלהם על ידי טפסים מתאימים מרואה החשבון. מעבר לכל אלה אתם צריכים להראות תעודות זכאות כאשר אתם מגיעים לבנק לנסות לקבל את המשכנתא שלכם, ואתם גם צריכים להיות
בקיאים בנושא כדי להצליח לקבל תנאים נוחים יותר.

קבלו עזרה בנושא המשכנתא

בעולם שבו אנחנו חיים לא קל להבין איזה מסלול של משכנתא רוצים לקחת, כי למעשה יש מסלולים רבים ולכל אחד יש מסלול אחר שיכול להתאים לו. מעבר לכך שאתם צריכים לדעת עוד על הנושא של תנאים לקבלת משכנתא, אתם צריכים גם לדעת איך לבחור את המסלול המתאים לכם ביותר, ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן. אתם יכולים לפנות אלינו בכל עת ואנחנו נשמח ביותר לעזור לכם לבחור את המסלול שהכי מתאים לכם. לכל אחד מאיתנו יש דירה אחרת שהוא היה רוצה לקנות ולכל אחד יש יכולות כלכליות שונות, כך שאין ספק שצריך להתאים את המשכנתא למשפחה שלוקחת אותה. זה בדיוק התפקיד שלנו וזו בדיוק המקום שבו נוכל אנחנו לעזור לכם, כך שכדאי לכם ליצור עימנו קשר לפני שאתם חותמים על משכנתא לשנים רבות.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19