יועץ משכנתאות פרטי

משכנתא לצעירים


משכנתא לצעירים – צחי גרוסמן

אתם זוג צעיר שמנסה להתחיל את החיים ביחד ורוצה לדאוג לו לעתיד טוב יותר? אם כך, סביר להניח שחלק מה שמטריד אתכם זה הנושא של המשכנתא, כי מי לא היה רוצה לקנות דירה ולהפסיק לשלם שכר דירה יקר? עם זאת, אתם בוודאי מודעים היטב לכך שלא קל להגיע לדירה בישראל, ובטח שלא בשנים האחרונות כיוון שהנכסים כאן מאוד יקרים. אם פעם חלמתם על קניית דירה של חמישה חדרים אתם בוודאי מחפשים היום דירה הרבה יותר קטנה, כי לא פשוט לזוג צעיר להצליח לממן הוצאה שכזו. הדבר הראשון שכדאי לכם לדעת זה שאתם לא לבד, כי רוב הזוגות הצעירים מרגישים את הקושי הזה, ומעבר לכך, כדאי שתדעו גם שזו לא אשמתכם. כלומר, זה לא שאתם לא עבדתם מספיק קשה וזה לא שאתם עשיתם משהו שלא נכון מבחינה כלכלית, זה פשוט שלא פשוט לקנות דירות כל כך יקרות, ולכן אנשים רבים משתתפים בתחושה הזאת. יחד עם זאת, רגע לפני שאתם מתייאשים ומוותרים על חלום של קניית דירה, כדאי שתדעו שיש כזה דבר שנקרא משכנתא לצעירים, וזו לא לגמרי אגדה.

משכנתא לצעירים שמותאמת למצב שלכם

הבנקים בימינו מבינים היטב אם הם יצפו מהצעירים שיצליחו לעמוד באותם התנאים שהם מציבים לזוגות מבוגרים, כנראה שאיש כבר לא יוכל לקנות דירות בישראל. לכן בשנים האחרונות אפשר לראות אופציות של משכנתא לצעירים שכל זוג יכול להתעניין בהן ולקחת אותן, ויש בהן לא מעט יתרונות. העניין העיקרי שצריך להבין הוא שמה שאתם מרוויחים היום זה לא מה שתרוויחו בעתיד, ומעבר לכך, גם ההוצאות שיש לכם היום שונות מההוצאות שיהיו לכם בעוד עשרים שנה. מכאן למעשה הגיע המושג של תכנון משכנתא, והבנק מבין היטב שהוא צריך להתאים את המשכנת לאופן שבו אתם מנהלים את החיים שלכם. בנוסף לכך, הבנק גם צריך לתת לכם את האופציה לשנות את המשכנתא לאורך השנים, כי אם החיים שלכם ישתנו בעתיד ואם תהייה לכם יכולת השתכרות הרבה יותר גבוהה, אז למה שתמשיכו להחזיר את אותו הסכום גם כשתוכלו לקצר את זמן המשכנתא בלא מעט שנים?

המודעות מובילה לעסקות טובות יותר

בין אם אתם רוצים לקחת משכנתא לצעירים ובין אם אתם רוצים לשמוע על כל מסלולי המשכנתא הקיימים, הדבר העיקרי שאתם צריכים להיות מודעים אליו זה שהדברים לא פעם תלויים בכם ובאופן שבו אתם מציגים את עצמכם. לכן אפילו אם עד היום המילה משכנתא הכניסה אתכם ללחץ ולא ידעתם דבר וחצי דבר על התחום, הגיע הזמן שתרחיבו את האופקים שלכם כמה שיותר. תוכלו לעשות זאת בעזרת קריאה ותוכלו לעשות זאת בעזרת ייעוץ מקצועי בתחום המשכנתאות, אך מה שבטוח, זה שאתם חייבים להשקיע בנושא הזה. כך יהיה לכם הרבה יותר פשוט לנהל משא ומתן עם הבנק שלכם, ואין ספק שניהול נכון של משא ומתן כזה יכול להשפיע באופן ישיר על התוצאות הסופיות. לא פעם שינוי מסלול המשכנתא יכול לחסוך לכם הרבה מאוד אחוזים לאורך השנים, ואין ספק שיש לכך משמעות ובמיוחד אם אתם זוג צעיר בתחילת דרכו.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים