יועץ משכנתאות פרטי

משכנתא למוגבלים


משכנתא למוגבלי חשבון בבנקים בישראל – צחי גרוסמן

כל אדם שהתחיל להיות עצמאי מבחינה כלכלית בשלב כזה או אחר של חייו רצה תמיד גם להגיע למצב שבו הוא באמת מצליח לממן כל מה שיש לממן בחיים, אך לא כולנו הצלחנו בכך. הרבה אנשים ניסו לנהל עסקים אך בסופו של דבר נכשלו בכך, ולא פעם כשלון כזה מוביל גם למצב כלכלי בעייתי מאוד, ואפילו עד כדי כך שהבנק מכריז על אדם מסוים כעל בעל חשבון מוגבל. להיות בעליו של חשבון מוגבל זה לא אומר שרק הבנק בו יש לכם את החשבון מודע לבעייתיות ולכך שיש הגבלה על החשבון, כי למעשה זה מידע שעובר באופן ישיר לבנק ישראל ומשם לכל הבנקים האחרים. משמעות הדברים היא שאם הבנק שלכם לא מוכן לתת לכם משכנתא או הלוואה, כך גם בנקים אחרים יסרבו בגלל המצב שלכם. עם זאת, כדאי שתהיו מודעים לכך שגם למוגבלים יש אפשרות להיות בעלי נכסים ודיור, וכל מה שאתם צריכים לעשות הוא להחליט שאתם רוצים לקחת משכנתא למוגבלים. משכנתא כזו תוכל להתאים לכם אפילו אם חשבון הבנק שלכם מוגבל, וחשוב ביותר להיות מודעים לכך שכן אין סיבה לוותר על הזכות שלכם להיות בעלי נכסים בישראל.

משכנתא למוגבלים ניתנת בתנאים שונים

משכנתא למוגבלים זו למעשה ההלוואה שהבנק כן יהיה מוכן לתת גם לאנשים שהחשבון שלהם מוגבל, ואין ספק שבכל בנק המשכנתא הזאת יכולה להיות שונה. לכן כדאי לפנות אל מספר בנקים ולשמוע מה יש להם להציע לאנשים שנמצאים במצב שלכם, וזה בכלל לא משנה איך הגעתם לסיטואציה הזאת. אחת מהסיבות הנפוצות שבגללן אנשים מגיעים למצב של חשבון בנק מוגבל זה כאשר חוזרים להם יותר מעשרה צ’קים בשנה, אך יש עוד מגוון סיבות אחרות. מה שבטוח, זה שכאשר חשבון הופך להיות מוגבל הרבה יותר קשה להתנהל, ואפילו האשראי שהבנק מוכן לתת הופך להיות שונה. יחד עם זאת, אם תהיו מודעים לאפשרות שלכם לקחת משכנתא, שאומנם לא תהייה בתנאים כמו אלה שמקבל מי שהחשבון שלו לא מוגבל, הרי שתוכלו למצוא את הדרך שלכם אל שיקום ואל מצב כלכלי טוב יותר.

התייעצו לפני קבלת ההחלטות

מעבר לכך שתוכלו לקחת משכנתא למוגבלים ישנה אפשרות גם לקבל הלוואות אחרות לצורך רכישת נכס, ואין ספק שצריך לבדוק את כל האפשרויות הקיימות. הדבר החכם ביותר שתוכלו לעשות לפני שאתם מחליטים מה לעשות ובאיזה צעד מכל האופציות שלכם לבחור, זה לפנות אל חברה מקצועית שעוסקת בתחום המשכנתאות ולבק ממנה עזרה וסיוע בתחום. כך תוכלו לדעת מהן האפשרויות האמיתיות שלכם ובאיזו אפשרות תשלמו הכי פחות ריבית, ואין ספק שכאשר מדובר על הלוואה גדולה כמו משכנתא, יש לכך משמעות רבה. חשוב לדעת שאומנם יהיה עליכם כנראה להתפשר ולא תוכלו לקנות נכס גדול ויקר כפי שתמיד רציתם, אך בכל זאת תוכלו להיות בעליו של נכס ותוכלו להפסיק לשלם שכר דירה. כדאי להיות מודעים לדברים האלה ולפנות לקבלת ייעוץ בתחום המשכנתאות למוגבלים, כי הדבר הראשון שצריך לעשות הוא להיות מודעים לכל הזכויות שלכם. בסופו של דבר תוכלו גם אתם לקנות דירה ולכן ההשקעה משתלמת.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים