יועץ משכנתאות פרטי

משכנתא למוגבלים


האם חשבון הבנק שלכם מוגבל מסיבה כלשהי, אך ברצונכם להגשים חלום ולרכוש נכס למגורים?

האם הבנק סירב לתת לכם משכנתא ובעקבות כך גם בנקים אחרים מסרבים לבקשתכם לקבל הלוואה לרכישת דירה למגורים?

ובכן, לא צריך לוותר על החלום מאחר ותוכלו לקחת משכנתא למוגבלים. אמנם, ברוב המקרים משכנתא זו יקרה יותר מהלוואה לדיור באמצעות בנק למשכנתאות, אך עדיין תוכלו לרכוש דירה משלכם ולגור בה.

מהן האפשרויות לרכישת דירה לאדם שחשבון הבנק שלו מוגבל?

כדאי לדעת כי אם חזרו לכם 10 צ’קים אוטומטית חשבון הבנק שלכם יוגבל, ויש עוד מגוון סיבות להגבלה על חשבון הבנק,

לדוגמה תיק פתוח בהוצאה לפועל, חוב שטרם פרעתם ובעל החוב הטיל הגבלה על חשבון העו”ש שלכם ועוד.

במידה וחשבון הבנק שלכם מוגבל רוב הסיכויים כי הבנק שלכם לא יסכים להעניק לכם משכנתא כדי שתוכלו לרכוש את דירת החלומות שלכם.

בנוסף, המידע זולג לכלל מערכת הבנקאות, לכן גם בנקים אחרים ידעו כי יש לכם חשבון מוגבל בבנק, ולפיכך לרוב הם יסרבו לתת לכם משכנתא מאחר ומבחינתם הדבר כרוך בסיכון גבוה.

אם כן, מה עליכם לעשות?

חשוב לפנות לחברת מימון פרטית או ליועץ משכנתאות פרטי שאינו מייצג את האינטרסים של הבנקים.

כיום, ניתן לקחת משכנתא למוגבלים דרך חברות מימון פרטיות הפועלות בהיתר משרד האוצר,

יודגש כי לא מדובר על הלוואות שוק אפור, אלא על הלוואות הנמצאות תחת פיקוח. עם זאת,

עליכם לדעת מראש כי משכנתא למוגבלים יקרה יותר, לכן עליכם לשקול בקפידה את כדאיות המהלך,

ורצוי לפנות לגורם מקצועי כדי לקבל הסברים ועל מנת לקבל סיוע בבחירת תמהיל משכנתא שיאפשר לכם לעמוד בנטל תשלומי ההחזר החודשיים.

להגשים חלום למרות ההגבלה על חשבון הבנק

כולם בישראל מעוניינים לרכוש דירה ולהיות בעלי נכס למגורים, עם זאת המצב הכלכלי בארץ מקשה על רבים,

ולא מעט אנשים מתמודדים עם הגבלות שונות על חשבון הבנק שלהם. עם זאת, למרות ההגבלה על חשבון הבנק לא צריך לוותר על חלום הדירה, אך מאחר ומדובר בהלוואה על סכום גבוה,

יש לנקוט באמצעי זהירות ולקבל החלטה נכונה ואחראית בעזרת ייעוץ מקצועי וליווי צמוד של גורם מוסמך שיסייע לכם לבחור משכנתא למוגבלים בתנאים הטובים ביותר.

יועץ משכנתאות פרטי יבצע בדיקות מעמיקות של יכולת ההחזר שלכם, הון עצמי מינימלי, ויערוך סקר שוק כדי למצוא משכנתא בתנאים נוחים עם ריבית נמוכה ככל הניתן.

לפרטים נוספים בנושא משכנתא למוגבלים השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19