יועץ משכנתאות פרטי

משכנתא לזוגות צעירים


מיקוד ויתרונות

מעטים מאוד הם הזוגות הצעירים שיכולים לקנות לעצמם דירה בישראל של ימינו ללא משכנתא שהם לוקחים מהבנק, ולמען האמת, ככל שהשנים חולפות נושא קניית הדירה הופך להיות מורכב יותר ויותר. אחד מהדברים שגורמים למורכבות הזאת זו העובדה שיש היום הרבה מסלולים של משכנתאות, ולמעשה לזוג צעיר שאינו בקיא בתחום אין כל דרך לדעת איזה מסלולי משכנתא מומלצים יותר ואיזה פחות. על הרקע הזה התפתחו וקמו בשנים האחרונות הרבה מאוד חברות ייעוץ משכנתא שלמעשה מבטיחות ללקוחות הרבים לעזור להם לבחור את המשכנתא הטובה ביותר. אם גם אתם מרגישים שאין לכם מספיק ידע בתחום הזה ואתם לא מאמינים שבעזרת מדריך משכנתא תוכלו להעמיק עוד את הידיעות, הרי שכדאי גם לכם לפנות לקבלת עזרה, ויועץ כמו גרוסמן יעוץ פיננסי הוא יועץ שבו כדאי לכם להיעזר.

המצב כיום

עוד לפני שאתם פונים אל גרוסמן יעוץ פיננסי כדי לקבל עזרה מקצועית שתוכל לסייע לכם לבחור את מסלול המשכנתא המתאים לכם, כדאי שתדעו דבר או שניים על התחום בישראל. למען האמת בישראל יש היום הרבה מאוד חברות מעין אלה ויש גם אנשים שעובדים באופן פרטי ומבטיחים עזרה לכל נזקק, ואין ספק שיש פערים בין ההבטחות ובין המציאות. בנוסף, מדובר על תחום שעדיין לא קיים בחוק, ומשמעות הדברים שהמחירים שאתם יכולים לשלם עבור ייעוץ מסוג זה יכולים להיות משתנים מאוד, כי הם נעים בין אלפי שקלים לעשרות אלפי שקלים. לכן בהחלט כדאי לחשוב אל מי אתם רוצים לפנות, ואין זו בושה לעשות השוואת מחירים כדי להצליח למצוא אדם כמו גרוסמן יעוץ פיננסי שיוכל לתת לכם ייעוץ במחיר נוח.

יתרונות בפנייה לקבלת ייעוץ

אחרי שתחליטו כמה אתם מוכנים להשקיע בקבלת שירותיו של יועץ , תוכלו להתחיל להבין גם את היתרון שבשירות מקצועי כזה. חשוב לדעת שאומנם זה נכון שאתם יכולים ללכת לכל בנק למשכנתאות ולבקש פגישה עם יועץ של הבנק, אך אם חשבתם לרגע שהוא יהיה אובייקטיבי בייעוץ שלו, הרי שטעות בידיכם. המטרה של הבנק היא להרוויח כמה שיותר כסף על המשכנתא שאתם רוצים לקחת, ולכן יש כאן ניגוד אינטרסים משמעותי בין הייעוץ הבנקאי ובין המציאות. לכן חשוב ביותר להבין שעדיף להתייעץ גם עם גורם חוץ בנקאי, שכן אולי הוא יגבה מכם כסף, אך הוא ייתן לכם ייעוץ אובייקטיבי ואמיתי. חישוב משכנתא זה לא דבר שהרבה אנשים יודעים לעשות לבד, ולמען האמת, ריבית משכנתא זה תחום שאנשים לא מבינים בו, כי הם רק יודעים שזה חלק ממה שהם משלמים. הפתרון למצב הוא לא לעשות קורסים בתחום המשכנתאות ולא ללמוד את הנושא לעומק, אלא למצוא את היועץ הטוב ביותר שייתן לכם שירות במחיר הגיוני. דווקא בגלל שיש כל כך הרבה מסלולים של משכנתאות עם סוגים שונים של ריביות אין סיכוי אמיתי שלבד תדעו לבחור את המשכנתא המתאימה לכם. לכן עדיף שתיתנו את האחריות הזאת לאדם מומחה כמו גרוסמן יעוץ פיננסי, שכן ממנו תקבלו שירות אמין ביותר במחיר שאין לו תחרות אל מול היועצים האחרים.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

מקצועי, סבלני, ליווי צמוד לאורך כל הדרך ועזרה בכל הקשיים והשאלות!!! תותח (:
sharon katzav
sharon katzav
19:40 19 Mar 20
צחי ובת אל היקרים, אין לי מילים להודות לכם על הסיוע המהיר.. המקצועי והכי חשוב... חסכתם לאימא שלי עשרות אלפי שקלים בריביות של המשכנתא... צחי... אתה פשוט בן אדם שאפשר לסמוך עלייך וזאת ידעתי מהרגע הראשון שפגשתי אותך, יחד עם בת אל אתם צוות מנצח!!!אז אלפי תודות ואני ממליצה עליהם בחום ובעיניים עצומות!!!!
miri dok
miri dok
07:31 15 Mar 20
תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19