יועץ משכנתאות פרטי

משכנתא לזוגות צעירים


מיקוד ויתרונות

מעטים מאוד הם הזוגות הצעירים שיכולים לקנות לעצמם דירה בישראל של ימינו ללא משכנתא שהם לוקחים מהבנק, ולמען האמת, ככל שהשנים חולפות נושא קניית הדירה הופך להיות מורכב יותר ויותר. אחד מהדברים שגורמים למורכבות הזאת זו העובדה שיש היום הרבה מסלולים של משכנתאות, ולמעשה לזוג צעיר שאינו בקיא בתחום אין כל דרך לדעת איזה מסלולי משכנתא מומלצים יותר ואיזה פחות. על הרקע הזה התפתחו וקמו בשנים האחרונות הרבה מאוד חברות ייעוץ משכנתא שלמעשה מבטיחות ללקוחות הרבים לעזור להם לבחור את המשכנתא הטובה ביותר. אם גם אתם מרגישים שאין לכם מספיק ידע בתחום הזה ואתם לא מאמינים שבעזרת מדריך משכנתא תוכלו להעמיק עוד את הידיעות, הרי שכדאי גם לכם לפנות לקבלת עזרה, ויועץ כמו גרוסמן יעוץ פיננסי הוא יועץ שבו כדאי לכם להיעזר.

המצב כיום

עוד לפני שאתם פונים אל גרוסמן יעוץ פיננסי כדי לקבל עזרה מקצועית שתוכל לסייע לכם לבחור את מסלול המשכנתא המתאים לכם, כדאי שתדעו דבר או שניים על התחום בישראל. למען האמת בישראל יש היום הרבה מאוד חברות מעין אלה ויש גם אנשים שעובדים באופן פרטי ומבטיחים עזרה לכל נזקק, ואין ספק שיש פערים בין ההבטחות ובין המציאות. בנוסף, מדובר על תחום שעדיין לא קיים בחוק, ומשמעות הדברים שהמחירים שאתם יכולים לשלם עבור ייעוץ מסוג זה יכולים להיות משתנים מאוד, כי הם נעים בין אלפי שקלים לעשרות אלפי שקלים. לכן בהחלט כדאי לחשוב אל מי אתם רוצים לפנות, ואין זו בושה לעשות השוואת מחירים כדי להצליח למצוא אדם כמו גרוסמן יעוץ פיננסי שיוכל לתת לכם ייעוץ במחיר נוח.

יתרונות בפנייה לקבלת ייעוץ

אחרי שתחליטו כמה אתם מוכנים להשקיע בקבלת שירותיו של יועץ , תוכלו להתחיל להבין גם את היתרון שבשירות מקצועי כזה. חשוב לדעת שאומנם זה נכון שאתם יכולים ללכת לכל בנק למשכנתאות ולבקש פגישה עם יועץ של הבנק, אך אם חשבתם לרגע שהוא יהיה אובייקטיבי בייעוץ שלו, הרי שטעות בידיכם. המטרה של הבנק היא להרוויח כמה שיותר כסף על המשכנתא שאתם רוצים לקחת, ולכן יש כאן ניגוד אינטרסים משמעותי בין הייעוץ הבנקאי ובין המציאות. לכן חשוב ביותר להבין שעדיף להתייעץ גם עם גורם חוץ בנקאי, שכן אולי הוא יגבה מכם כסף, אך הוא ייתן לכם ייעוץ אובייקטיבי ואמיתי. חישוב משכנתא זה לא דבר שהרבה אנשים יודעים לעשות לבד, ולמען האמת, ריבית משכנתא זה תחום שאנשים לא מבינים בו, כי הם רק יודעים שזה חלק ממה שהם משלמים. הפתרון למצב הוא לא לעשות קורסים בתחום המשכנתאות ולא ללמוד את הנושא לעומק, אלא למצוא את היועץ הטוב ביותר שייתן לכם שירות במחיר הגיוני. דווקא בגלל שיש כל כך הרבה מסלולים של משכנתאות עם סוגים שונים של ריביות אין סיכוי אמיתי שלבד תדעו לבחור את המשכנתא המתאימה לכם. לכן עדיף שתיתנו את האחריות הזאת לאדם מומחה כמו גרוסמן יעוץ פיננסי, שכן ממנו תקבלו שירות אמין ביותר במחיר שאין לו תחרות אל מול היועצים האחרים.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים