יועץ משכנתאות פרטי

מספר דברים אשר חשוב לדעת על הקפאת משכנתא


שינוי בחיים גורר השפעה על תשלומי המשכנתא שלכם

לפני עשר שנים עברתם לבית שלכם. אז, התנאים היו אופטימליים, גם מבחינת שכר, גם מבחינת עלויות יוקר המחייה. הבאתם עוד ילד לעולם, עוד שמחה ואור בבית ובמקביל עלויות כספיות לא מבוטלות. והנה, הודיעו לך בעבודה שעקב קיצוצים היקף המשרה ירד בחצי. ובמקרה שלך, את בכלל חושבת להחליף מקום עבודה. משמעות הדבר הינה מרחיקת לכת מבחינת תשלומי המשכנתא שנהגתם לשלם. האם, לאור השינוי הזה, תמשיכו לשלם באותו האופן? אנשים רבים אשר לווים משכנתא מכירים רק שני מושגים: הלוואה והחזר משכנתא. אולם, לאור מצבים כמו שלכם, ישנה אופציית ביניים והיא הקפאת משכנתא.

מהי הקפאת משכנתא, ממה היא נובעת ומדוע כדאי דווקא להקפיא?

הקפאת משכנתא משמעותה עצירת התשלומים לפרק זמן מסוים , בדרך כלל לאור שינוי אשר גרר השלכות כלכליות על תשלומי המשכנתא הסדירים. זה יכול להיות קיצוץ במשרה, פיטורים או בעיות כלכליות שונות הנובעות מכל מיני סיבות. גם במקרה שרוצים למכור את הבית, ניתן לעצור את תשלומי המשכנתא עד למכירה ואז ניתן לשוב לשלם כרגיל. חשוב לציין שאם אין אפשרות לשלם את המשכנתא במועד, כדאי מאוד להקפיא , גם אם הדבר כרוך במיסים ועמלות אשר מוטלים על כל חודש של הקפאה וזאת משום שהסכום הכולל עדיין יהיה נמוך בהרבה באם יוצר פיגור בתשלומי המשכנתא אשר גוררים קנסות. פיגור בתשלומים משמעותו בדרך כלל שהסכום הכולל לתשלום יהיה גבוה הרבה  יותר.

גרוסמן ייעוץ פיננסי – המומחים למגוון שירותים פיננסיים

אנו בגרוסמן ייעוץ משכנתאות ופיננסים מציעים לכם מגוון רחב של שרותי ייעוץ פיננסי. המשרד, בהובלתו המקצועית של צחי גרוסמן, מתמחה במתן מגוון רחב של שירותים פיננסיים תוך דגש על שני תחומים מרכזיים: ניהול נכון של כלכלת המשפחה ונטילת משכנתא כהשקעה לחיים. צוות המשרד מקפיד להתייחס לכל החלטה כלכלית בראייה הוליסטית, כזו הטומנת בחובה השלכות עמוקות ומרחיקות לכת על מגוון היבטים אשר סובבים את הצעד הכלכלי. בין שירותינו תוכלו למצוא: ייעוץ כלכלי למשפחות; תכנון פנסיוני חכם; ייעוץ משכנתא פרטי וכמובן – הקפאת משכנתא. אנו מומחים בתחום זה ונשמח לסייע לכם להשיג את התנאים האופטימליים ביותר עבורכם.

אנו מאמינים בשלושה עמודי חזון אשר מלווים אותנו לאורך כל הדרך, מול כל לקוח: יחס אישי- אנו נגיע אליכם עד הבית כדי להכיר אתכם טוב יותר; מקצועיות- אנו בקיאים בכל רזי המערכת הבנקאית ורק כך ניתן לנהל משא ומתן אופטימלי; והידיעה – שטובתכם בתור לקוחות עומדת לפני הכול. לכן, נדע להתאים לכם את השירות אשר תפור בדיוק למידותיכם האישיות. אתם מזומנים להתרשם מהמלצות לקוחותינו תחת קטגוריית ההמלצות . צרו עמנו קשר עוד היום  ונשמח לסייע לכם בכל שאלה.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים