יועץ משכנתאות פרטי

מספר דברים אשר חשוב לדעת על הקפאת משכנתא


שינוי בחיים גורר השפעה על תשלומי המשכנתא שלכם

לפני עשר שנים עברתם לבית שלכם. אז, התנאים היו אופטימליים, גם מבחינת שכר, גם מבחינת עלויות יוקר המחייה. הבאתם עוד ילד לעולם, עוד שמחה ואור בבית ובמקביל עלויות כספיות לא מבוטלות. והנה, הודיעו לך בעבודה שעקב קיצוצים היקף המשרה ירד בחצי. ובמקרה שלך, את בכלל חושבת להחליף מקום עבודה. משמעות הדבר הינה מרחיקת לכת מבחינת תשלומי המשכנתא שנהגתם לשלם. האם, לאור השינוי הזה, תמשיכו לשלם באותו האופן? אנשים רבים אשר לווים משכנתא מכירים רק שני מושגים: הלוואה והחזר משכנתא. אולם, לאור מצבים כמו שלכם, ישנה אופציית ביניים והיא הקפאת משכנתא.

מהי הקפאת משכנתא, ממה היא נובעת ומדוע כדאי דווקא להקפיא?

הקפאת משכנתא משמעותה עצירת התשלומים לפרק זמן מסוים , בדרך כלל לאור שינוי אשר גרר השלכות כלכליות על תשלומי המשכנתא הסדירים. זה יכול להיות קיצוץ במשרה, פיטורים או בעיות כלכליות שונות הנובעות מכל מיני סיבות. גם במקרה שרוצים למכור את הבית, ניתן לעצור את תשלומי המשכנתא עד למכירה ואז ניתן לשוב לשלם כרגיל. חשוב לציין שאם אין אפשרות לשלם את המשכנתא במועד, כדאי מאוד להקפיא , גם אם הדבר כרוך במיסים ועמלות אשר מוטלים על כל חודש של הקפאה וזאת משום שהסכום הכולל עדיין יהיה נמוך בהרבה באם יוצר פיגור בתשלומי המשכנתא אשר גוררים קנסות. פיגור בתשלומים משמעותו בדרך כלל שהסכום הכולל לתשלום יהיה גבוה הרבה  יותר.

גרוסמן ייעוץ פיננסי – המומחים למגוון שירותים פיננסיים

אנו בגרוסמן ייעוץ משכנתאות ופיננסים מציעים לכם מגוון רחב של שרותי ייעוץ פיננסי. המשרד, בהובלתו המקצועית של צחי גרוסמן, מתמחה במתן מגוון רחב של שירותים פיננסיים תוך דגש על שני תחומים מרכזיים: ניהול נכון של כלכלת המשפחה ונטילת משכנתא כהשקעה לחיים. צוות המשרד מקפיד להתייחס לכל החלטה כלכלית בראייה הוליסטית, כזו הטומנת בחובה השלכות עמוקות ומרחיקות לכת על מגוון היבטים אשר סובבים את הצעד הכלכלי. בין שירותינו תוכלו למצוא: ייעוץ כלכלי למשפחות; תכנון פנסיוני חכם; ייעוץ משכנתא פרטי וכמובן – הקפאת משכנתא. אנו מומחים בתחום זה ונשמח לסייע לכם להשיג את התנאים האופטימליים ביותר עבורכם.

אנו מאמינים בשלושה עמודי חזון אשר מלווים אותנו לאורך כל הדרך, מול כל לקוח: יחס אישי- אנו נגיע אליכם עד הבית כדי להכיר אתכם טוב יותר; מקצועיות- אנו בקיאים בכל רזי המערכת הבנקאית ורק כך ניתן לנהל משא ומתן אופטימלי; והידיעה – שטובתכם בתור לקוחות עומדת לפני הכול. לכן, נדע להתאים לכם את השירות אשר תפור בדיוק למידותיכם האישיות. אתם מזומנים להתרשם מהמלצות לקוחותינו תחת קטגוריית ההמלצות . צרו עמנו קשר עוד היום  ונשמח לסייע לכם בכל שאלה.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

מקצועי, סבלני, ליווי צמוד לאורך כל הדרך ועזרה בכל הקשיים והשאלות!!! תותח (:
sharon katzav
sharon katzav
19:40 19 Mar 20
צחי ובת אל היקרים, אין לי מילים להודות לכם על הסיוע המהיר.. המקצועי והכי חשוב... חסכתם לאימא שלי עשרות אלפי שקלים בריביות של המשכנתא... צחי... אתה פשוט בן אדם שאפשר לסמוך עלייך וזאת ידעתי מהרגע הראשון שפגשתי אותך, יחד עם בת אל אתם צוות מנצח!!!אז אלפי תודות ואני ממליצה עליהם בחום ובעיניים עצומות!!!!
miri dok
miri dok
07:31 15 Mar 20
תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19