יועץ משכנתאות פרטי

מיחזור משכנתא למוגבלים


גם אם חשבון הבנק שלכם הוגבל מסיבה מסוימת, אתם יכולים לקבל משכנתא כדי להגשים את החלום לנכס משלכם ואף למחזר את המשכנתא. כדאי לקבל ייעוץ ממומחה משכנתאות בהליך של מיחזור משכנתא למוגבלים, כדי לברר את כל האפשרויות הפתוחות בפניכם.

מיחזור משכנתא למוגבלים

מיחזור משכנתא למוגבלים
על מיחזור משכנתא למוגבלים

מחזור משכנתא למוגבלים קיים בתנאים מסוימים וכדאי לברר כיצד לבצעו. ככלל,מחזור משכנתא היא סגירת משכנתא קיימת ונטילת משכנתא חדשה במקום הישנה, בתנאים אף טובים יותר. אפשר לבצע את מחזור המשכנתא בכל בנק, כלומר גם אם קיבלתם משכנתא מבנק מסוים, תוכלו למחזר אותה בבנק אחר. ייתכן ותחויבו בעמלת פירעון מוקדם שגובהה תלוי בפרמטרים אחדים.

אדם יכול למצוא עצמו מוגבל בבנק מכל מיני סיבות – אם חזרו 10 צ’קים, אם יש תיק הוצאה לפועל ומסיבות אחרות. בדרך זו הבנקים לא ששים לתת או למחזר משכנתא, אולם הדבר אפשרי. דעו כי המידע על החשבון המוגבל שלכם יכול לעבור מהבנק שבו החשבון שלכם מוגבל לבנק אחרים, ולכן כדאי לבצע הכל בדרך מסודרת וגלויה.

כיצד מבצעים מיחזור משכנתא למוגבלים

היום הריביות והמדד בשוק הפיננסי נמוכים יחסית, ולכן חלק מבעלי הדירות שיש להם משכנתא מתעניינים בהליך של מחזור משכנתא. הם יכולים לקבל משכנתא בתנאים טובים יותר. התנאים המשופרים באים לידי ביטוי בהקטנת הריבית, הקטנת ההחזר החודשי וקיצור אורך השנים שעליהם התחייבתם להחזיר את הסכום. 

היתרונות הם שיפור המצב הפיננסי כתוצאה מהחזרים חודשיים נוחים יותר. וכך אדם שיש לו בעיות כלכליות, משפר למעשה את מצבו ואף יכול להתחיל להחזיר חובות אם יש לו. נוסף על כך אפשר להגדיל את סכום המשכנתא החדשה ובכך להחזיר חובות מהכסף החדש שמתקבל.

כמובן שיש לבצע הליך של מיחזור משכנתא למוגבלים בזהירות רבה. צריך לחשב את הסכומים שאתם חייבים, את המשכנתא שעליכם לשלם, לברר מדוע החשבון שלכם מוגבל ומהי ההתחייבות החדשה שאתם יכולים לקחת על עצמיכם.

צחי גרוסמן הוא יועץ משכנתאות מוסמך ובעלי ניסיון רב. אנו מכירים את כל מסלולי ההלוואות במשק, הן מטעם הבנקים והן מטעם גופים פיננסים מורשים אחרים. אנו מסייעים למאות זוגות להגשים את חלומם לדירה ועוזרים להם לקבל משכנתאות בתנאים טובים ולמחזר משכנתאות קיימות.

נשמח לספק לכם פרטים נוספים על מחזור משכנתא, גם אם חשבון הבנק שלכם מוגבל. התקשרו אלינו או השאירו פרטים באתר.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים