יועץ משכנתאות פרטי

מידע חשוב על משכנתא לצעירים


אין דבר שמאחד את כל האנשים בישראל כמו הרצון לקנות דירה, ובמיוחד אם מדובר על אנשים צעירים. אנשים צעירים בדרך כלל נמצאים בשיא המרץ שלהם, וזה אומר שהם משקיעים הרבה מאוד בעבודה, עושים שעות נוספות וגם מצפים שהמצב הכלכלי שלהם ישתפר עם השנים. חלק ממה שמשפיע על המצב הכלכלי שלנו ועל היציבות שאנו חשים זו השאלה האם יש לנו דירה שרשומה על שמנו בטאבו או לא, ולכן ברור למה גם אתם בתור זוג צעיר רוצים לקנות דירה. מצד שני, דווקא לזוגות צעירים זו משימה הרבה יותר קשה כי הם עוד לא עובדים מספיק שנים כדי לחסוך הון מהותי, ולכן ברור שלא מספיק ההון העצמי שלהם וכי הם יזדקקו גם להלוואה מהבנק. זה נשמע לכם מוכר וזה גם המצב שלכם? אם כך, הדבר הראשון שכדאי לדעת זה שאתם לא לבד, כי רוב הזוגות הצעירים בישראל נמצאים במצבכם. הדבר השני שחשוב שתדעו זה שהמדינה נותנת מספר הטבות עבור משכנתא לצעירים, כך שכל מה שאתם צריכים לעשות זה להכיר את האופציות שעומדות מולכם.

האם אתם זכאים למשכנתא לצעירים?

כשמדברים על משכנתאות לצעירים צריך להיות מודעים לכך שלא כולם נכנסים להגדרות של מי שזכאי להקלות האלה, שכן לא כולנו צעירים. מעבר לכך שמה שקובע מבחינת המדינה האם אתם צעירים או לא זו הגיל שלכם, כדאי לדעת שיש עוד כמה גורמים ותנאים שאתם צריכים לעמוד בהם. לדוגמא, אם לא עשיתם שירות צבאי או שירות לאומי סביר להניח שלא תוכלו לקבל את ההקלה הזאת, ואם אתם מגיעים מסיטואציה כלכלית מאוד גבוהה עלול להיות שלא תיהנו מההקלות במשכנתא. לעומת זאת, אם אתם עובדים, נשואים מזה לא הרבה זמן ואם תרמתם למדינה, כנראה שהמדינה תרצה גם לתרום לכם. לא כדאי לוותר על ההקלות שיש במשכנתא לצעירים כי זה יכול לא רק לחסוך לכם כסף אלא גם להפוך את החיים שלכם להרבה יותר נוחים. עבור הרבה אנשים להחזיר את המשכנתא בכל חודש זה לא קל, כך שאם אתם יכולים לזכות להקלות מסוימות בהחלט כדאי לבדוק את הדברים לעומק.

האם כדאי להתייעץ עם המומחים בנוגע למשכנתא לצעירים?

התשובה היא חד משמעית: כן. כל עזרה בתחום המשכנתא תוכל לסייע לכם. אין כל סיבה שבגללה אתם צריכים לקחת משכנתא שלא תתאים לכם, ואם יהיה לכם יועץ שיוכל ללוות אתכם בתהליך הזה תוכלו להיות הרבה יותר רגועים ובטוחים. מעבר לכך, הייעוץ בתחום המשכנתאות גם תמיד עוזר לחסוך כסף וגורם לכך שתהיו מודעים לכל הזכויות והחובות שלכם, ולכן חשוב כל כך לפנות לקבל ייעוץ כזה. לא תמיד זוגות צעירים מודעים לכך שהם נכנסים להגדרה של מי שיכול לקבל הקלות שונות, וזו עוד סיבה טובה לפנות אל יועץ מקצועי. מי שעוסק בתחום הזה ברצינות מזה שנים יידע לענות לכם מייד האם אתם נכנסים להגדרות של קבוצות כאלה ואחרות שיכולות לזכות להקלות משמעותיות לגבי ההלוואה הכי גדולה שהם ייקחו בחיים. זה נכון שאתם צריכים את עזרתו של הבנק כדי לממן את הדירה, אך מי אמר שאתם צריכים לשלם על כך ריביות גבוהות מידי ולא לקבל הקלות שמגיעות לכם?
בעיקר לצעירים, הרבה פעמים נראה שצריך לקבל את הצעת הבנק כמו-שהיא. אך מומחה לייעוץ יסייע לכם לקבל הצעה טובה יותר, משתלמת יותר ומתאימה יותר לתכנון העתיד שלכם.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים