יועץ משכנתאות פרטי

מחזור משכנתא משתלם


רוצים לקנות בית ולא יודעים מאיפה להתחיל? אין ספק כי מדובר בתהליך לא פשוט שמצריך מידע רב וידע מקצועי. משכנתא זוהי הלוואה לטווח ארוך שתצריך מכם להסתגל מחדש לשגרת חיים חדשה, אשר מתוכננת על פי הוצאות המשכנתא.

צחי גרוסמן יועץ משכנתא פרטי ילווה אתכם באופן אישי בכדי ליצור התאמה אישית, הן על פי עלות הנכס שאתם מעוניינים לרכוש והן על פי המצב הכלכלי שלכם כלה בהכנסות וכלה בהוצאות. בכדי לבנות תמהיל משכנתא שיתאים לכם במהלך כל התקופה לה התחייבתם, מומלץ לכתוב את כל ההכנסות ואת כל ההוצאות שלכם ובאמצעות יועץ משכנתאות לבחור את התמהיל המשתלם ביותר, שיאפשר לכם לחיות אורח חיים נוח וכמה שיותר דומה לשגרת החיים הנוכחית שלכם. אחת האופציות עליהן חשוב שתדעו היא מחזור משכנתא, מה שיאפשר לכם לשנות את תנאי המשכנתא לטובתכם וליהנות מהיתרונות החדשים.

מחזור משכנתא , כדאי?

לעיתים מחזור משכנתא הוא לא צעד חיובי, במקרה והמשכנתא שלקחתם בעבר נוחה ומשתלמת במידה רבה, הרבה יותר מהתנאים החדשים שמציעים לכם. על כן, יחד עם יועץ המשכנתא יש לבדוק את הכדאיות של המחזור ובמידה ואכן זה מומלץ לכם, יש לבדוק את היכולות שלכם ואת הסכום אותו תוכלו להחזיר. בהמשך, יש לבחור את המסלול המתאים עם הריבית הנוחה ביותר. המחזור יכול להיות מאוד מועיל עבורכם במידה וקיבלתם ירושה או שהמצב הכלכלי השתנה לטובה, כך תוכלו לקצר את זמן המשכנתא ולהימנע מצמצומים כלכליים זמן רב משגרת החיים. כמו כן, במידה והמצב במשק השתנה, המחזור משתלם, כגון ירידה משמעותית של הריבית, מה שיאפשר לכם ליהנות ממשכנתא הרבה יותר נוחה ומשתלמת. שימו לב כי לעיתים בעת שינוי מסלול המשכנתא, להלן מחזור משכנתא, תאלצו לשלם קנס, על כן חשוב לבדוק היטב כבר בחתימה על המשכנתא שלכם, האם תצטרכו לשלם עמלת פירעון מוקדם.

להישאר בבנק המקורי?

לא רק על מסלול המשכנתא יש להתייעץ עם יועץ משכנתאות, אלא גם על בחירת הבנק או הגוף הפיננסי. ברחבי הארץ פרוסים בנקים רבים וכמובן גופים פיננסיים שונים שמציעים משכנתא בתנאים שונים. כדאי לבחור את הגוף שמציע את המשכנתא הנוחה ביותר, לתנאים הספציפיים שלכם. במידה ואתם מתלבטים לגבי המחזור, ההמלצה היא לעשות אותו באותו בנק בו עשיתם את המשכנתא המקורית, כך שתחסכו מעצמכם מילוי של טפסים וכן הבאת הוכחות לבנק לגבי היכולות שלכם לשלם בכל חודש את המשכנתא. כמו כן, במידה ואתם חושבים שתקבלו יחס יותר אישי בבנק אחר, תוכלו גם לזכות ביתרון של תמריץ מצדו של הבנק שירצה אתכם כלקוחות חדשים. בכל מקרה, כדאי להתייעץ ולשמוע כמה שיותר בכדי לבחור את מה שהכי טוב עבורכם, כך שלא תצטערו ותאלצו לבקש שינויים שלא תמיד ניתנים, מהבנק או מהגוף הפיננסי בו בחרתם.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים