יועץ משכנתאות פרטי

מחזור משכנתא משתלם


רוצים לקנות בית ולא יודעים מאיפה להתחיל? אין ספק כי מדובר בתהליך לא פשוט שמצריך מידע רב וידע מקצועי. משכנתא זוהי הלוואה לטווח ארוך שתצריך מכם להסתגל מחדש לשגרת חיים חדשה, אשר מתוכננת על פי הוצאות המשכנתא.

צחי גרוסמן יועץ משכנתא פרטי ילווה אתכם באופן אישי בכדי ליצור התאמה אישית, הן על פי עלות הנכס שאתם מעוניינים לרכוש והן על פי המצב הכלכלי שלכם כלה בהכנסות וכלה בהוצאות. בכדי לבנות תמהיל משכנתא שיתאים לכם במהלך כל התקופה לה התחייבתם, מומלץ לכתוב את כל ההכנסות ואת כל ההוצאות שלכם ובאמצעות יועץ משכנתאות לבחור את התמהיל המשתלם ביותר, שיאפשר לכם לחיות אורח חיים נוח וכמה שיותר דומה לשגרת החיים הנוכחית שלכם. אחת האופציות עליהן חשוב שתדעו היא מחזור משכנתא, מה שיאפשר לכם לשנות את תנאי המשכנתא לטובתכם וליהנות מהיתרונות החדשים.

מחזור משכנתא , כדאי?

לעיתים מחזור משכנתא הוא לא צעד חיובי, במקרה והמשכנתא שלקחתם בעבר נוחה ומשתלמת במידה רבה, הרבה יותר מהתנאים החדשים שמציעים לכם. על כן, יחד עם יועץ המשכנתא יש לבדוק את הכדאיות של המחזור ובמידה ואכן זה מומלץ לכם, יש לבדוק את היכולות שלכם ואת הסכום אותו תוכלו להחזיר. בהמשך, יש לבחור את המסלול המתאים עם הריבית הנוחה ביותר. המחזור יכול להיות מאוד מועיל עבורכם במידה וקיבלתם ירושה או שהמצב הכלכלי השתנה לטובה, כך תוכלו לקצר את זמן המשכנתא ולהימנע מצמצומים כלכליים זמן רב משגרת החיים. כמו כן, במידה והמצב במשק השתנה, המחזור משתלם, כגון ירידה משמעותית של הריבית, מה שיאפשר לכם ליהנות ממשכנתא הרבה יותר נוחה ומשתלמת. שימו לב כי לעיתים בעת שינוי מסלול המשכנתא, להלן מחזור משכנתא, תאלצו לשלם קנס, על כן חשוב לבדוק היטב כבר בחתימה על המשכנתא שלכם, האם תצטרכו לשלם עמלת פירעון מוקדם.

להישאר בבנק המקורי?

לא רק על מסלול המשכנתא יש להתייעץ עם יועץ משכנתאות, אלא גם על בחירת הבנק או הגוף הפיננסי. ברחבי הארץ פרוסים בנקים רבים וכמובן גופים פיננסיים שונים שמציעים משכנתא בתנאים שונים. כדאי לבחור את הגוף שמציע את המשכנתא הנוחה ביותר, לתנאים הספציפיים שלכם. במידה ואתם מתלבטים לגבי המחזור, ההמלצה היא לעשות אותו באותו בנק בו עשיתם את המשכנתא המקורית, כך שתחסכו מעצמכם מילוי של טפסים וכן הבאת הוכחות לבנק לגבי היכולות שלכם לשלם בכל חודש את המשכנתא. כמו כן, במידה ואתם חושבים שתקבלו יחס יותר אישי בבנק אחר, תוכלו גם לזכות ביתרון של תמריץ מצדו של הבנק שירצה אתכם כלקוחות חדשים. בכל מקרה, כדאי להתייעץ ולשמוע כמה שיותר בכדי לבחור את מה שהכי טוב עבורכם, כך שלא תצטערו ותאלצו לבקש שינויים שלא תמיד ניתנים, מהבנק או מהגוף הפיננסי בו בחרתם.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19