יועץ משכנתאות פרטי

הקפאת משכנתא- מסייעת להתמודד עם המשכנתא


משכנתא מהווה את אחד הצעדים הגדולים ביותר, במיוחד כשהיא נלקחת על ידי זוג צעיר שזה עתה התחיל את חייו המשותפים. משכנתא היא למעשה הלוואה ארוכת טווח, בהתאם לתקופה הרצויה על ידי הלקוח וכמובן בהתאם להון העצמי שיש בידו.

לקיחת משכנתא זה תהליך מורכב שיש לעשות באופן מושכל, לכן מומלץ לבחור תמהיל משכנתא יחד עם יועץ משכנתאות מומחה, בעל ניסיון ובעל קשרים עם הגופים הפיננסיים השונים. גרוסמן ייעוץ משכנתאות ופיננסי יחסוך מכם את הטרחה, את חיפוש המושגים במילון ואת הבחירות הגורליות שללא ספק ישפיעו על החיים שלכם בעתיד. הייעוץ האישי של גרוסמן לא מסתיים בחוות דעת לגבי בחירת המשכנתא, אלא כולל מיפוי של השטח ואיסוף הנתונים של הלקוחות, בכדי להתאים עבורם את המשכנתא המתאימה ביותר.

הקפאת משכנתא מהי?

אחת מהאופציות, לגביה שואלים לקוחות היא הקפאת משכנתא, שניתנת במקרים בהם הלווה זקוק להקפאה זמנית לצורך התמודדות עם קשיים כלכליים זמניים או במקרה שהלווה מוכר את דירתו ורוכש דירה אחרת, מה שמצריך ממנו למכור את המשכנתא לבנק ולהתחיל במשכנתא חדשה. אומנם מדובר באופציה מאוד מושכת מבחינת היתרונות שלה, אך חשוב לוודא מראש מהי הריבית המוצעת וכן מה הן העמלות שהלווה יצטרך לשלם במקרה זה. לצערנו אין בידנו אפשרות בכל זמן נתון להתמודד עם הנטל הכלכלי הן של פרנוס המשפחה והן של המשכנתא, מה שגורר את הצורך באופציית הקפאת משכנתא. בכדי לוודא כי אתם בוחרים במסלול המשכנתא הכדאי ביותר, כך שיתאפשר לכן להקפיא את המשכנתא בעת הצורך, חשוב להתייעץ עם יועץ משכנתאות, שידריך אתכם כיצד לפעול ויבנה עבורכם תמהיל משכנתא משתלם.

להתמודד עם המשכנתא

בנוסף להקפאה זמנית, ניתן לבקש דחייה מלאה של מועד התשלום, משכנתא גרייס, כלומר בחודש קבוע ההחזר החודשי נדחה והלווה זוכה לאתנחתא מסוימת שמעניקה לו מעט אוויר לנשימה. אם תבחרו דחייה חלקית, תאלצו לשלם רק על הריבית עם הצמדה ואת היתרה של המשכנתא תחזירו יחד עם פירעון הקרן בפריסה לתשלומים. בנוסף, ישנה אפשרות למשכנתא בלון חלקי או מלא, מה שלמעשה מאפשר ללווה ליהנות מסכום כסף גדול עבור פרק זמן, למשל במקרה של קניית דירה חדשה. ישנן אינספור הצעות לגיוון המשכנתא, אך כל מסלול יכול להתאים לאנשים מסוימים. גרוסמן ייעוץ פיננסי עורך חקירה מדוקדקת בכדי לוודא מהו אורח החיים שלכם וכיצד תוכלו להתמודד עם המשכנתא. חשוב לדעת כי מאחר שהמשכנתא נלקחת למספר שנים, אורח החיים עלול להשתנות, אם כתוצאה מהרחבת המשפחה או אם כתוצאה מפירוק המשפחה או אובדן כושר עבודה וכדומה. בכל המקרים, חשוב לעשות ביטוח משכנתא, בכדי להגן על עצמכם ועל הבנק ממנו לוויתם את הכסף. הקפאת משכנתא או מחזור משכנתא הן אופציות שיסייעו לכם להתמודד עם המשכנתא.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים