יועץ משכנתאות פרטי

הקפאת משכנתא- מסייעת להתמודד עם המשכנתא


משכנתא מהווה את אחד הצעדים הגדולים ביותר, במיוחד כשהיא נלקחת על ידי זוג צעיר שזה עתה התחיל את חייו המשותפים. משכנתא היא למעשה הלוואה ארוכת טווח, בהתאם לתקופה הרצויה על ידי הלקוח וכמובן בהתאם להון העצמי שיש בידו.

לקיחת משכנתא זה תהליך מורכב שיש לעשות באופן מושכל, לכן מומלץ לבחור תמהיל משכנתא יחד עם יועץ משכנתאות מומחה, בעל ניסיון ובעל קשרים עם הגופים הפיננסיים השונים. גרוסמן ייעוץ משכנתאות ופיננסי יחסוך מכם את הטרחה, את חיפוש המושגים במילון ואת הבחירות הגורליות שללא ספק ישפיעו על החיים שלכם בעתיד. הייעוץ האישי של גרוסמן לא מסתיים בחוות דעת לגבי בחירת המשכנתא, אלא כולל מיפוי של השטח ואיסוף הנתונים של הלקוחות, בכדי להתאים עבורם את המשכנתא המתאימה ביותר.

הקפאת משכנתא מהי?

אחת מהאופציות, לגביה שואלים לקוחות היא הקפאת משכנתא, שניתנת במקרים בהם הלווה זקוק להקפאה זמנית לצורך התמודדות עם קשיים כלכליים זמניים או במקרה שהלווה מוכר את דירתו ורוכש דירה אחרת, מה שמצריך ממנו למכור את המשכנתא לבנק ולהתחיל במשכנתא חדשה. אומנם מדובר באופציה מאוד מושכת מבחינת היתרונות שלה, אך חשוב לוודא מראש מהי הריבית המוצעת וכן מה הן העמלות שהלווה יצטרך לשלם במקרה זה. לצערנו אין בידנו אפשרות בכל זמן נתון להתמודד עם הנטל הכלכלי הן של פרנוס המשפחה והן של המשכנתא, מה שגורר את הצורך באופציית הקפאת משכנתא. בכדי לוודא כי אתם בוחרים במסלול המשכנתא הכדאי ביותר, כך שיתאפשר לכן להקפיא את המשכנתא בעת הצורך, חשוב להתייעץ עם יועץ משכנתאות, שידריך אתכם כיצד לפעול ויבנה עבורכם תמהיל משכנתא משתלם.

להתמודד עם המשכנתא

בנוסף להקפאה זמנית, ניתן לבקש דחייה מלאה של מועד התשלום, משכנתא גרייס, כלומר בחודש קבוע ההחזר החודשי נדחה והלווה זוכה לאתנחתא מסוימת שמעניקה לו מעט אוויר לנשימה. אם תבחרו דחייה חלקית, תאלצו לשלם רק על הריבית עם הצמדה ואת היתרה של המשכנתא תחזירו יחד עם פירעון הקרן בפריסה לתשלומים. בנוסף, ישנה אפשרות למשכנתא בלון חלקי או מלא, מה שלמעשה מאפשר ללווה ליהנות מסכום כסף גדול עבור פרק זמן, למשל במקרה של קניית דירה חדשה. ישנן אינספור הצעות לגיוון המשכנתא, אך כל מסלול יכול להתאים לאנשים מסוימים. גרוסמן ייעוץ פיננסי עורך חקירה מדוקדקת בכדי לוודא מהו אורח החיים שלכם וכיצד תוכלו להתמודד עם המשכנתא. חשוב לדעת כי מאחר שהמשכנתא נלקחת למספר שנים, אורח החיים עלול להשתנות, אם כתוצאה מהרחבת המשפחה או אם כתוצאה מפירוק המשפחה או אובדן כושר עבודה וכדומה. בכל המקרים, חשוב לעשות ביטוח משכנתא, בכדי להגן על עצמכם ועל הבנק ממנו לוויתם את הכסף. הקפאת משכנתא או מחזור משכנתא הן אופציות שיסייעו לכם להתמודד עם המשכנתא.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19