יועץ משכנתאות פרטי

יועץ משכנתאות ברחובות


ייעוץ בלקיחת משכנתא הוא אחד השירותים החשובים ביותר שאנשים מן היישוב לא יכולים להרשות לעצמם לוותר עליו. משכנתא היא הלוואה בסכום כסף גדול מאד ויש השלכות רבות לנתונים שקשורים בה. אם ממילא סכום הכסף גדול ומביא איתו שינויים רבים בהתנהלות הכלכלית של הלקוח עם בני המשפחה שלו – הרי שחשוב מאד לפחות שיהיה לצידו איש מקצוע מוסמך ומקצועי שיוודא שהוא אכן מקבל את מסלול ההחזר הטוב והנוח ביותר, המשתלם ביותר וזה שהכי מתאים להכנסות ו/או ההוצאות המשפחתיים שלו. לקיחת משכנתא היא תהליך לא פשוט שכולל לא מעט שלבים ולא מעט גופים ואנשי מקצוע בדרך ועל מנת שהוא יעבור בצורה טובה וחלקה כדאי שלצד הלקוח יעמוד איש מקצוע שמבין בתחום ובקיא בו.

יועץ משכנתאות ברחובות

יש חשיבות גבוהה לבחירת מומחה משכנתאות באזור גאוגרפי מסוים. יועץ משכנתאות ברחובות, למשל, עשוי להכיר את הבנקים והסניפים השונים בעיר, יהיה בקיא בנושאי הנדל"ן, הדירות או הפרויקטים החדשים וכל אלה יסייעו לו להשיג את המשכנתאות הטובות ביותר עבור הלקוחות שלו. הוא יכיר את השוק לעומקו ויוכל לעשות את ההתאמות הנדרשות בין עולם הנדל"ן לעולם הפיננסים, שכן הם קרובים זה לזה ומשפיעים ישירות זה על זה. זו בדיוק הסיבה למה זה הכרחי לשכור את השירות של יועץ משכנתאות – הידע המעמיק, ההבנה הרחבה וראיית התמונה הכוללת. כל אלה ביחד יסייעו להבין מה צריך הלקוח ואיזה סוג של משכנתא הכי תתאים לו.

כששוכרים שירות של יועץ משכנתאות ברחובות הוא יכיר את הלך הרוח של התושבים, את טווחי המחירים של דירות ובתים, יידע מה יכול להיות הערך של פרויקט מגורים שבנייתו עדיין לא הושלמה ויידע נושאים אחרים שאולי קשורים באופן עקיף לבחירת הדירה של הלקוח שלו – נושאי חנייה ועומסי תנועה, כדאיות של שכונה אחת על פני שכונה אחרת ועוד. בנוסף לכך, אם יועץ המשכנתאות והלקוח מתגוררים שניהם ברחובות או שהלקוח עובד ברחובות – יהיה להם קל יותר להיפגש בשל הקרבה הגאוגרפית וכך הם יוכלו להישאר מעודכנים בפרקי זמן קצרים ונוחים.

במקרים בהם יש רצון לרכוש דירה בבניין המיועד לפינוי ובינוי מומלץ להתייעץ גם עם עו"ד פינוי בינוי ולקבל תמונת מצב לגבי האפשרויות העומדות בפני קונה פוטנציאלי במקרים כאלו.

צריכים משכנתא? אל תעשו את זה לבד!

למה לא כדאי לקחת משכנתא לבד? להלן כמה סיבות טובות מאד לכך – 

  • זמן – ללקוח לא תמיד יש את הזמן הנדרש להגעה לפגישות בסניפי הבנקים השונים ובשלבים מסוימים בתהליך היועץ שלו יכול לעשות את זה בשבילו.
  • הבנה והסברים – יש הרבה מה לדעת ולהבין בנושא המשכנתאות והיועץ יוכל להסביר ללקוח לא רק את הפירושים המילוליים אלא את ההשפעה של כל נתון על החזר המשכנתא שלו עצמו.
  • אינטרסים עסקיים – לקוח שלא מבין בעולם המשכנתאות עלול ליפול קורבן להצעות מצד הבנק שלא ייטיבו עימו והוא לא יוכל לדעת זאת.
  • התייחסות רצינית – ההתייחסות כלפי הלקוח תהיה שונה אם יגיע לפגישה עם נציגי הבנק לבדו או אם יגיע איתו יועץ משכנתאות מקצועי ומנוסה.
  • הכרות מקדימה – ייתכן שליועץ משכנתאות ברחובות תהיה הכרות מוקדמת עם נציגי בנקים שונים, הכרות שיכולה לסייע להטיב עם התנאים שיוצעו ללקוחות שלו.

עם תחומים רבים אחרים לא הייתם מתמודדים לבדכם בשל היעדר הידע הנדרש לקבל החלטות נכון? אם כך – אין סיבה שתעשו זאת בעת לקיחת משכנתא, שם היעדר הידע המקצועי החשוב עלול לעלות לכם הרבה מאד כסף! שירותו של יועץ משכנתאות מקצועי יחסוך לכם הרבה מאד כסף בטווח הארוך ותוכלו לדעת שקיבלתם את ההצעות הטובות ביותר!

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19