יועץ משכנתאות פרטי

משכנתא לזוגות צעירים, למענכם!


בימנו, הכלכלה הישראלית לא מאפשרת לצעירים לרכוש דירה ללא סיוע מהמשפחה ובנוסף לכך סיוע מהבנק כגון הלוואה ומשכנתא.

מאחר שזה המצב ואין לאן לברוח, כדאי לחפש את המשכנתא המשתלמת ביותר לפי הכיס האישי שלכם ולהימנע מחיפוש אחר נכס שלא מתאים להכנסות שלכם. שימו לב, כי ככל ששווי הנכס יהיה גדול יותר, כך גם המשכנתא תהיה יקרה יותר וכן תימשך לאורך יותר שנים. מומלץ לציין על הדף את הפרמטרים השונים כגון הכנסות של ראשי הבית, הוצאות, גנים ובתי ספר, הוצאות עתידיות, הרחבת המשפחה, פיצויים, ירושה וכדומה, כך תוכלו לחשב את הסכום בו אתם מסוגלים לעמוד בכל חודש ללא יוצא מין הכלל. במידה ותאחרו את תשלומי המשכנתא, לא תוכלו לבקש הארכה כפי שביקשתם עד היום ממשכיר הדירה, אלא להיקנס בריביות גבוהות.

משכנתא לצעירים בתנאים נוחים

גרוסמן ייעוץ פיננסי מציע לזוגות טריים שזה עתה נישאו לקחת משכנתא לזוגות צעירים עם תנאים נוחים וגמישים. בכדי לבחור את המשכנתא המשתלמת ביותר בשוק, גרוסמן ידריך אתכם במהלך כל התהליך ויהווה עבורם כגב תומך, כך שלא תאלצו לעשות בחירות שגויות ולהיכנע למילותיהן האדיבות של פקידי הבנק. לכל משכנתא יש חוזה רב סעיפים, אותו תאלצו לקרוא בדקדוק רב, אלא שאת רוב הסעיפים לא תוכלו להבין מאחר שהם לא כתובים בשפה פשוטה ומובנת לכל. גרוסמן ייעוץ פיננסי יערוך עמכם פגישה ראשונית היכן שיהיה לכם הכי נוח, אפילו בסלון הבית שלכם, כך שיוכל לערוך מחקר מעמיק בנוגע לכל הפרטים שלכם, שיסייעו לו לבנות תמהיל משכנתא נוח בהתאם למידותיכם האישיות.

מה שונה עם משכנתא לצעירים?

משכנתא לזוגות צעירים מיוחדת בכך שהיא מותאמת עבור צעירים שאין להם הכנסות גבוהות ועדיין לא הספיקו לחסוך הון אישי. המשכנתא מותאמת באופן ספציפי ואיננה כללית, כך שתוכלו להיות בטוחים כי התנאים ייחודיים אך ורק עבורכם. צחי גרוסמן ייעוץ פיננסיוהצוות הבכיר שלו רוצים להכיר אתכם באופן אישי, כך שיהיה נורא חשוב אם תהיו פתוחים ותספרו על כל הוצאה ולו הקטנה ביותר כמו רכישה במכולת השכונתית. האופציות שלכם נמדדות על פי חישוב הוצאות והכנסות, כך שלא תתחילו כל חודש בגירעון ובסופו של דבר תגיעו לאבדון מבחינה כלכלית. גרוסמן יעזור לכם לקום על הרגליים כל חודש באמצעות בניית תמהיל נוח ומתאים, שיאפשר לכם ליהנות מכל העולמות ולהיות בעליו של נכס פרטי. פרט נוסף ומאוד חשוב הוא שאתם בתור לקוחות פרטיים לא תוכלו לנהל את אותו משא ומתן, כפי שהמומחים למשכנתאות יידעו לנהל, מאחר שהם מכירים את הבנקאים ואת ההתנהלות של הבנקים ושל הגופים הפיננסיים השונים. שימו לב כי לעיתים היועצים הפיננסיים ימליצו לכם לבחור בגוף פיננסי פרטי ולאו דווקא בנק ממשלתי, זאת בכדי למצוא את הפתרון המשתלם והנוח ביותר עבורכם, משכנתא לזוגות צעירים למענכם.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

מקצועי, סבלני, ליווי צמוד לאורך כל הדרך ועזרה בכל הקשיים והשאלות!!! תותח (:
sharon katzav
sharon katzav
19:40 19 Mar 20
צחי ובת אל היקרים, אין לי מילים להודות לכם על הסיוע המהיר.. המקצועי והכי חשוב... חסכתם לאימא שלי עשרות אלפי שקלים בריביות של המשכנתא... צחי... אתה פשוט בן אדם שאפשר לסמוך עלייך וזאת ידעתי מהרגע הראשון שפגשתי אותך, יחד עם בת אל אתם צוות מנצח!!!אז אלפי תודות ואני ממליצה עליהם בחום ובעיניים עצומות!!!!
miri dok
miri dok
07:31 15 Mar 20
תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19