יועץ משכנתאות פרטי

משכנתא לזוגות צעירים, למענכם!


בימנו, הכלכלה הישראלית לא מאפשרת לצעירים לרכוש דירה ללא סיוע מהמשפחה ובנוסף לכך סיוע מהבנק כגון הלוואה ומשכנתא.

מאחר שזה המצב ואין לאן לברוח, כדאי לחפש את המשכנתא המשתלמת ביותר לפי הכיס האישי שלכם ולהימנע מחיפוש אחר נכס שלא מתאים להכנסות שלכם. שימו לב, כי ככל ששווי הנכס יהיה גדול יותר, כך גם המשכנתא תהיה יקרה יותר וכן תימשך לאורך יותר שנים. מומלץ לציין על הדף את הפרמטרים השונים כגון הכנסות של ראשי הבית, הוצאות, גנים ובתי ספר, הוצאות עתידיות, הרחבת המשפחה, פיצויים, ירושה וכדומה, כך תוכלו לחשב את הסכום בו אתם מסוגלים לעמוד בכל חודש ללא יוצא מין הכלל. במידה ותאחרו את תשלומי המשכנתא, לא תוכלו לבקש הארכה כפי שביקשתם עד היום ממשכיר הדירה, אלא להיקנס בריביות גבוהות.

משכנתא לצעירים בתנאים נוחים

גרוסמן ייעוץ פיננסי מציע לזוגות טריים שזה עתה נישאו לקחת משכנתא לזוגות צעירים עם תנאים נוחים וגמישים. בכדי לבחור את המשכנתא המשתלמת ביותר בשוק, גרוסמן ידריך אתכם במהלך כל התהליך ויהווה עבורם כגב תומך, כך שלא תאלצו לעשות בחירות שגויות ולהיכנע למילותיהן האדיבות של פקידי הבנק. לכל משכנתא יש חוזה רב סעיפים, אותו תאלצו לקרוא בדקדוק רב, אלא שאת רוב הסעיפים לא תוכלו להבין מאחר שהם לא כתובים בשפה פשוטה ומובנת לכל. גרוסמן ייעוץ פיננסי יערוך עמכם פגישה ראשונית היכן שיהיה לכם הכי נוח, אפילו בסלון הבית שלכם, כך שיוכל לערוך מחקר מעמיק בנוגע לכל הפרטים שלכם, שיסייעו לו לבנות תמהיל משכנתא נוח בהתאם למידותיכם האישיות.

מה שונה עם משכנתא לצעירים?

משכנתא לזוגות צעירים מיוחדת בכך שהיא מותאמת עבור צעירים שאין להם הכנסות גבוהות ועדיין לא הספיקו לחסוך הון אישי. המשכנתא מותאמת באופן ספציפי ואיננה כללית, כך שתוכלו להיות בטוחים כי התנאים ייחודיים אך ורק עבורכם. צחי גרוסמן ייעוץ פיננסיוהצוות הבכיר שלו רוצים להכיר אתכם באופן אישי, כך שיהיה נורא חשוב אם תהיו פתוחים ותספרו על כל הוצאה ולו הקטנה ביותר כמו רכישה במכולת השכונתית. האופציות שלכם נמדדות על פי חישוב הוצאות והכנסות, כך שלא תתחילו כל חודש בגירעון ובסופו של דבר תגיעו לאבדון מבחינה כלכלית. גרוסמן יעזור לכם לקום על הרגליים כל חודש באמצעות בניית תמהיל נוח ומתאים, שיאפשר לכם ליהנות מכל העולמות ולהיות בעליו של נכס פרטי. פרט נוסף ומאוד חשוב הוא שאתם בתור לקוחות פרטיים לא תוכלו לנהל את אותו משא ומתן, כפי שהמומחים למשכנתאות יידעו לנהל, מאחר שהם מכירים את הבנקאים ואת ההתנהלות של הבנקים ושל הגופים הפיננסיים השונים. שימו לב כי לעיתים היועצים הפיננסיים ימליצו לכם לבחור בגוף פיננסי פרטי ולאו דווקא בנק ממשלתי, זאת בכדי למצוא את הפתרון המשתלם והנוח ביותר עבורכם, משכנתא לזוגות צעירים למענכם.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים