יועץ משכנתאות פרטי

האפשרות של גרירת משכנתא


חלק גדול מהאוכלוסיה בישראל נתקל בשלב בחייו מול הבחירה האם לקחת משכנתא או לא. במידה והוחלט כי כן צריך לקחת משכנתא יש המון אנשים אשר לא יודעים מה כרוך בהחלטה הזאת ומה הם האפשרויות שעומדות בפניהם. אז בראש ובראשונה חשוב להסביר מה היא בכלל המשכנתא ומה כרוך בהתחייבות הזאת. משכנתא היא בעצם לקיחת הלוואה מהבנק אל מול נכס מקרקעין או נכס אחר אשר משמש כביטחון מול ההלוואה שהאדם לוקח מהבנק. המשכנתא הינה הלוואה גדולה וארוכת טווח אשר משולמת בתשלומים כל חודש בתנאים אשר נקבעו מראש מול הבנק. בדרך כלל בבנקים יהיו מחלקות אשר מתמחות בנתינת משכנתא ולכל בנק יש תנאים שונים ומדדים אחרים להסדר התשלומים לאורך השנים. במידה ויש באפשרותכם לשלם את כל הסכום שהלוואתם מהבנק ניתן לפרוע את המשכנתא בכל שלב. בדרך כלל אדם ייקח משכנתא על מנת לרכוש קרקע או בית למגורים אך לא תמיד זה המצב. ניתן לקחת משכנתא בנסיבות שונות.

אפשרויות ללקיחת משכנתא

  1. קניית דירה ראשונה- בקניית דירה ראשונה עליכם להשיג לפני ההגעה לבנק הון עצמי אשר יהווה את נקודת ההתחלה שלכם להלוואה. ברוב המקרים אין באפשרות רוב האנשים לאסוף את כל הסכום לקניית דירה או בית ראשונים ולכן הם פונים לבנק.
  2. מעבר לבית או דירה טובים יותר- במידה יש ברשותכם נכס אך אתם מעוניינים לעבור לנכס העולה יותר יש באפשרותכם לקחת משכנתא מול אחד הנכסים השונים.
  3. בנייה או שיפוץ של מקום קיים- ניתן לקחת משכנתא כנגד הנכס גם אם ברצונכם רק להרחיב או לשפץ את הבית שבבעלותכם.
  4. השקעה בנדל”ן- במידה ואתם מעוניינים לרכוש נכס שישמש כהשקעה יש לכם את האפשרות לעשות זאת גם אם יש לכם כבר נכס שלכם. אתם לא חייבים להתגורר בנכס על מנת לקבל עבורו משכנתא ותוכלו להשכיר את הנכס לצד שלישי על מנת לקיים את התשלומים השונים.
  5. משכנתא לכל מטרה- משכנתא היא בכללי הלוואה עם תנאים מטיבים לאורך זמן, גם אם ברצונכם לא לרכוש דירה אלא להשתמש בתנאים של ההלוואה למטרות אחרות קיימת בפניכם האפשרות.

האפשרות של גרירת משכנתא

במידה ויש לכם משכנתא על נכס קיים אך אתם מעוניינים לעבור לנכס חדש קיימת האפשרות של “גרירת משכנתא“. גרירת משכנתא בעצם מאפשרת לכם לקבל את אותם התנאים של המשכנתא שקיבלתם על נכס אחר. בנוסף תוכלו לבקש משכנתא נוספת במידה ויש צורך בכך בנכס החדש. עוד אפשרות שיש בפניכם בגרירת משכנתא היא “לגרור” את המשכנתא הישנה לערבות בנקאית או לפיקדון בבנק שלכם. מצב זה קורה במידה ויש לכם כבר קונה לדירה הקיימת אבל עוד אין לכם דירה חדשה ואתם צריכים “שלב ביניים” עד שתוכלו לגרור את המשכנתא כפי שציינו קודם לכן.

לא משנה איפה החלטתם לקחת משכנתא חשוב שתדאגו לבדוק מה הם המסלולים השונים שעומדים בפניכם ומה הם התנאים הטובים ביותר שניתן לתת לכם. משכנתא היא התחייבות לתקופה ארוכה מאוד וחשוב שתדעו לפני לקיחתה מה הם הזכויות והחובות שלכם.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19