יועץ משכנתאות פרטי

גרירת משכנתא- נמנעים ממשכנתא שנייה


במידה ואתם עתידים לרכוש את הבית הראשון שלכם, לבטח התוודעתם לכל התהליך הכרוך בחיפוש אחר המשכנתא המשתלמת והטובה ביותר. ברוב המקרים, כאשר רוכשים את הבית הראשון, מגיעים ללא ממון רב אלא אחוז מסוים שעמו יהיה ניתן להתחיל. על כן, כמעט תמיד יש צורך בלקיחת משכנתא. המשכנתא היא הלוואה לטווח ארוך, לכן מאוד חשוב לקחת אותה ממקור אמין ונאמן, שיפגין מקצועיות ויעניק סיוע במקרה שתצרכו במהלך תקופת ההלוואה. מלבד הבנק, ישנם גופים פיננסיים נוספים אשר יאשרו לכם משכנתא, לכן אין צורך להיות מקובעים, אלא לבדוק כמה שיותר אופציות. אין ספק כי המשכנתא כרוכה באינספור מילים מסובכות ומושגים שרובינו לא באמת מבינים, לכן מומלץ לקחת את שרותיו של יועץ משכנתאות, שידריך אתכם בכל הדרך בתהליך ויאפשר לכם לבחור במשכנתא המשתלמת והנוחה ביותר.

גרירת משכנתא משתלמת

יועץ המשכנתא יבקש לדעת מספר פרטים בכדי לבנות תמהיל משכנתא מתאים לסגנון החיים שלכם, בהתאם להכנסות, הוצאות, גיל, מספר ילדים וכדומה. יחד עם זאת, תאלצו לעשות גם ביטוח משכנתא שיכלול ביטוח דירה וביטוח חיים, כך שבמקרה ולא תהיה ביכולתכם להחזיר את תשלום המשכנתא, הגוף הפיננסי יהיה מכוסה מבחינת ההחזר. על כן, יועץ המשכנתא יגבה אתכם בכל צעד ויבחר עמכם את הביטוח הטוב ביותר, שיוכל להעניק לכם את הזכויות המגיעות לכם. בין המושגים השונים המתחלפים בלשון של יועצי המשכנתאות, ישנו מושג הנקרא גרירת משכנתא, משמע העברה של יתרת החוב על הדירה הישנה לדירה חדשה והימנעות מלקיחת משכנתא נוספת. למעשה, אתם מבקשים לגרור את המשכנתא שלכם איך שהיא באותם התנאים לנכס החדש שרכשתם.

האינטרנט ביטל את האותיות הקטנות

גרוסמן ייעוץ פיננסי מעניקים ייעוץ מקצועי כבר במשך יותר מעשור ועוזרים למשפחות לנהל את הכלכלה וליצור יציבות, לקחת משכנתא נוחה ולהתנהל בצורה חכמה. הצוות בעל ידע רב וניסיון בתחום הפיננסי ובתחום המשכנתאות בפרט. יחד הם מסייעים למשפחות רבות לבחור את מסלול המשכנתא הטוב ביותר, לבנות תמהיל יציב ובעל אופציות פתוחות, כך שתהיה אפשרות לבצע גרירת משכנתא, לשנות את המסלול במידה והריבית משתנה לטובתנו וכדומה. כל לקוח מקבל יחס אישי ואדיב ולא עוד תיק ממסופר, אלא ייעוץ אנושי אשר המטרה שלו היא לספק את רצונותיו של הלקוח ולהשיג את המטרות באופן המקצועי ביותר. בשונה ממה שהיה נהוג בעבר, כיום הלקוח הרבה יותר סקרן מאחר שיש לו זכות לדעת ולהשתתף בתהליך. אם בעבר לקיחת המשכנתא מול הבנק הייתה צעד לא ברור, היום המידע הוא יותר זמין והאותיות הקטנות כבר לא משחקות תפקיד. מאז ימי פריחת האינטרנט, הלקוח יודע יותר ונחשף למגוון אופציות שמאפשרות לו ליהנות ממשכנתא נוחה וכן מאופציות מקלות כמו גרירת משכנתא. זו ההזדמנות שלכם לקבל ייעוץ מקצועי, מנוסה ואדיב, גרוסמן ייעוץ פיננסי.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים