יועץ משכנתאות פרטי

גרירת משכנתא- נמנעים ממשכנתא שנייה


במידה ואתם עתידים לרכוש את הבית הראשון שלכם, לבטח התוודעתם לכל התהליך הכרוך בחיפוש אחר המשכנתא המשתלמת והטובה ביותר. ברוב המקרים, כאשר רוכשים את הבית הראשון, מגיעים ללא ממון רב אלא אחוז מסוים שעמו יהיה ניתן להתחיל. על כן, כמעט תמיד יש צורך בלקיחת משכנתא. המשכנתא היא הלוואה לטווח ארוך, לכן מאוד חשוב לקחת אותה ממקור אמין ונאמן, שיפגין מקצועיות ויעניק סיוע במקרה שתצרכו במהלך תקופת ההלוואה. מלבד הבנק, ישנם גופים פיננסיים נוספים אשר יאשרו לכם משכנתא, לכן אין צורך להיות מקובעים, אלא לבדוק כמה שיותר אופציות. אין ספק כי המשכנתא כרוכה באינספור מילים מסובכות ומושגים שרובינו לא באמת מבינים, לכן מומלץ לקחת את שרותיו של יועץ משכנתאות, שידריך אתכם בכל הדרך בתהליך ויאפשר לכם לבחור במשכנתא המשתלמת והנוחה ביותר.

גרירת משכנתא משתלמת

יועץ המשכנתא יבקש לדעת מספר פרטים בכדי לבנות תמהיל משכנתא מתאים לסגנון החיים שלכם, בהתאם להכנסות, הוצאות, גיל, מספר ילדים וכדומה. יחד עם זאת, תאלצו לעשות גם ביטוח משכנתא שיכלול ביטוח דירה וביטוח חיים, כך שבמקרה ולא תהיה ביכולתכם להחזיר את תשלום המשכנתא, הגוף הפיננסי יהיה מכוסה מבחינת ההחזר. על כן, יועץ המשכנתא יגבה אתכם בכל צעד ויבחר עמכם את הביטוח הטוב ביותר, שיוכל להעניק לכם את הזכויות המגיעות לכם. בין המושגים השונים המתחלפים בלשון של יועצי המשכנתאות, ישנו מושג הנקרא גרירת משכנתא, משמע העברה של יתרת החוב על הדירה הישנה לדירה חדשה והימנעות מלקיחת משכנתא נוספת. למעשה, אתם מבקשים לגרור את המשכנתא שלכם איך שהיא באותם התנאים לנכס החדש שרכשתם.

האינטרנט ביטל את האותיות הקטנות

גרוסמן ייעוץ פיננסי מעניקים ייעוץ מקצועי כבר במשך יותר מעשור ועוזרים למשפחות לנהל את הכלכלה וליצור יציבות, לקחת משכנתא נוחה ולהתנהל בצורה חכמה. הצוות בעל ידע רב וניסיון בתחום הפיננסי ובתחום המשכנתאות בפרט. יחד הם מסייעים למשפחות רבות לבחור את מסלול המשכנתא הטוב ביותר, לבנות תמהיל יציב ובעל אופציות פתוחות, כך שתהיה אפשרות לבצע גרירת משכנתא, לשנות את המסלול במידה והריבית משתנה לטובתנו וכדומה. כל לקוח מקבל יחס אישי ואדיב ולא עוד תיק ממסופר, אלא ייעוץ אנושי אשר המטרה שלו היא לספק את רצונותיו של הלקוח ולהשיג את המטרות באופן המקצועי ביותר. בשונה ממה שהיה נהוג בעבר, כיום הלקוח הרבה יותר סקרן מאחר שיש לו זכות לדעת ולהשתתף בתהליך. אם בעבר לקיחת המשכנתא מול הבנק הייתה צעד לא ברור, היום המידע הוא יותר זמין והאותיות הקטנות כבר לא משחקות תפקיד. מאז ימי פריחת האינטרנט, הלקוח יודע יותר ונחשף למגוון אופציות שמאפשרות לו ליהנות ממשכנתא נוחה וכן מאופציות מקלות כמו גרירת משכנתא. זו ההזדמנות שלכם לקבל ייעוץ מקצועי, מנוסה ואדיב, גרוסמן ייעוץ פיננסי.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

מקצועי, סבלני, ליווי צמוד לאורך כל הדרך ועזרה בכל הקשיים והשאלות!!! תותח (:
sharon katzav
sharon katzav
19:40 19 Mar 20
צחי ובת אל היקרים, אין לי מילים להודות לכם על הסיוע המהיר.. המקצועי והכי חשוב... חסכתם לאימא שלי עשרות אלפי שקלים בריביות של המשכנתא... צחי... אתה פשוט בן אדם שאפשר לסמוך עלייך וזאת ידעתי מהרגע הראשון שפגשתי אותך, יחד עם בת אל אתם צוות מנצח!!!אז אלפי תודות ואני ממליצה עליהם בחום ובעיניים עצומות!!!!
miri dok
miri dok
07:31 15 Mar 20
תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19