יועץ משכנתאות פרטי

גרירת משכנתא – אינטרס הבנק ועזרתו בתתהליך


גרירת משכנתא, משמעות ההליך

כאשר מדברים על גרירת משכנתא, לא תמיד מבינים את משמעות המונח אך מבינים את הסיבות והתוצאות לכך. חלק לא קטן מתושבי ישראל מעיד על קשיים בקבלת ההחלטה, האם לקחת משכנתא או האם להמשיך ולהתגורר בשכירות. בעת קבלת ההחלטה ,עולה כי לא מעט אנשים אינם מודעים ליכולות ולתוצאות שבלקיחת משכנתא על פי כל הכללים. במה כרוכה לקיחת המשכנתא? איזו התחייבות היא מביאה עמה? בטרם נפשט את המונח גרירת משכנתא, ראוי לדבר על משמעות לקיחת המשכנתא. כאמור, לקיחת משכנתא משמע לקיחת הלוואה מהבנק אל מול נכס מקרקעין או כל נכס אחר המשמש כביטחון כנגד הלוואה זו. ההלוואה הינה ארוכת טווח והיא אמורה להיות משולמת בתשלומים כמדי חודש בחודשו על פי קביעת תנאים אשר נקבעו מראש מול הבנק.

סיבות ללקיחת משכנתא

רכשתם דירה חדשה? זה הזמן לברך אתכם בדרך צלחה, קנייה של דירה תדרוש מכם הצגה של הון עצמי ראשוני אשר יהווה נקודת התחלה לרצינות לקיחת ההלוואה. גרירת משכנתא הינו השלב השני, אם בחרתם לעבור לנקודה אחרת או להגדיל את הנכס שלכם, תוכלו לגרור את המשכנתא למקום החדש. גם השקעה בנדל”ן הינה השקעה שדרוש מכם לגרור משכנתא או לקחת אחת חדשה, תלוי אם יש לכם כבר אחת כזו.

מעונינים בייעוץ משכנתא מקצועי? צרו קשר ישיר עם צחי גרוסמן

תוכן ההודעה

משמעות גרירת המשכנתא

כאמור, אם יש לכם כבר משכנתא, ניתן לדבר על גרירת משכנתא ביחס לנכס החדש שרכשתם. גרירה מדברת על אפשרות לקבל את אותם התנאים של המשכנתא הישנה גם במעמד הכניסה לנכס החדש שלכם. בנוסף לכך תוכלו לבקש הגדלת או הוספת הלוואה בהתאם. גרירת המשכנתא משמע משיכת המשכנתא הישנה לערבות בנקאית או לפיקדון בבנק, מצבים אלו מתרחשים במידה וקיים קונה לנכס הנוכחי ומאידך, עדיין אין נכס חילופי וצריכים שלב ביניים עד שיתאפשר לגרור את המשכנתא על פי כל השאר. בסיכום דבר, אין זה משנה היכן בחרתם לקחת את המשכנתא שלכם. במסגרת פינת הטיפים שלנו, דאגו לבדוק את המסלולים השונים העומדים בפניכם, כמו כן, וודאו כי אתם אכן בוחרים את התנאים הטובים ביותר. בסופו של דבר, ראוי לזכור כי אתם עומדים להתחייב לתקופה ארוכה ולכן ראוי לדעת את כל הזכויות טרם לקיחת ההלוואה.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים