יועץ משכנתאות פרטי

יש לך משכנתא, מתי כדאי לבדוק אפשרות לשפר את התנאים שלה?


לקיחת משכנתא היא ללא צל של ספק אחת מהפעולות החשובות ביותר שאתם הולכים לעשות במהלך חייכם. אך מה קורה כאשר אתם רוצים לשנות את תנאי המשכנתא? לא מעט סיבות יכולות לגרום לכך שתצטרכו לבצע את המהלך הזה, ולכן אתם צריכים לדעת בדיוק מהו הזמן האידיאלי עבורכם לעשות זאת. ככל הנראה כבר הבנתם כי כל החלטה לא נכונה שקשורה למשכנתא שלכם עלולה להוביל אתכם להפסד כספי משמעותי. אז מה יהיה הכי נכון עבורכם? המאמר הבא יענה לכם על כל השאלות, כך שבסופו של יום תוכלו לדעת בדיוק איזה בחירה היא הנכונה עבורכם.

 

מהן הסיבות שבגינן תרצו לשפר את תנאי המשכנתא?

ככל הנראה ביום שבו לקחת את המשכנתא שלכם הבנתם כי קיימים לא מעט מסלולים שלכל אחד מהם יתרונות וחסרונות משלו. מהסיבה הזאת לא מעט אנשים מבינים כי לאחר תקופת זמן מסוימת יכולה להיות להם הזדמנות לשפר את תנאי המשכנתא ולקבל תנאים הרבה יותר משתלמים.

בנוסף ישנם מצבים שבהם לא תוכלו לעמוד עוד בתשלום החודשי שאותו אתם משלמים כרגע, ומכאן תצטרכו לשנות את תוכנית המשכנתא על מנת שתתאים למצב החדש ותאפשר לכם להמשיך לעמוד בתשלומי המשכנתא כמו שעשיתם עד כה.

 

מתי כדאי לבדוק אפשרות לשפר את תנאי המשכנתא?

למען האמת אין תקופת זמן ספציפית שבה אתם חייבים לבדוק את האפשרות לשפר את תנאי המשכנתא שלכם. בסופו של יום, כל עוד אתם מסוגלים לעמוד בתנאי המשכנתא הנוכחית מוטב כי תשאירו אותה מכיוון שהיא כבר קיימת ואתם מסתדרים איתה.

רק במקרה שבו אתם מרגישים כי מצד אחד אתם יכולים לשלם יותר וכך לכסות את המשכנתא מהר יותר. או בסיטואציה הפוכה שבה אתם מרגישים כי התשלום הנוכחי פשוט חונק אתכם, תצטרכו לבדוק אפשרות להתאים את המשכנתא הישנה לתנאים החדשים שנוצרו על ידי לקיחת משכנתא חדשה. בהגה המקצועית קוראים למהלך הזה מחזור של משכנתא.

אם יש לכם איזה שהיא דילמה, תוכלו להתייעץ עם איש מקצוע אשר יסביר לכם בדיוק מה נכון לעשות במצב שלכם. בסופו של יום אין לכם את הידע המתאים על מנת לקבל את ההחלטה החשובה לבדכם, והחלטה לא נכונה יכולה להוביל גם ללא מעט השלכות אחרות שעשויות לפגוע בכם.

לכן הבחירה הטובה ביותר שלכם תהיה לבדוק את המצב הקיים ואם אתם רואים סיבה שבגינה תהיו חייבים לשנות את המסלול הנוכחי – אז כמובן תעשו זאת. כמובן שאם יש לכם קמצוץ קטן של ספק, ישר תפנו לאיש מקצוע אשר מתמחה בנושא של משכנתא על מנת שיסביר לכם בדיוק איזה החלטה תהיה ההחלטה הנכונה ביותר עבורכם.

 

איך לבחור איש מקצוע שיעזור לכם לשפר את תנאי המשכנתא?

כיום תוכלו למצוא לא מעט אנשי מקצוע אשר יציעו לכם את השירותים שלהם על מנת לשפר עבורכם את תנאי המשכנתא הנוכחית שלכם. חשוב שתבינו כי לא תמיד ההחלטה הזאת תהיה נכונה עבורכם, ומוטב כי תחליטו בהתאם לסיבות עליהן פרטנו בתחילת המאמר כי זה הזמן הנכון למחזר את המשכנתא.

כעת תצטרכו לבחור איש מקצוע שילווה אתכם. הבחירה הנכונה ביותר שלכם תהיה באיש מקצוע מיומן, כזה שמביא איתו ניסיון רב בתחום – וכזה שיוכל להסביר לכם בדיוק איך תוכלו לפעול עם מינימום סיכונים. הסכנות כאשר אתם משנים תוכנית למשכנתא הן סכנות קריטיות בדיוק כמו שתיקחו משכנתא חדשה ועל כך אתם כמובן צריכים לתת את הדעת.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19