יועץ משכנתאות פרטי

תמהיל משכנתא מומלץ ובחירת מסלולי הלוואה


לקנות דירה זה אחד מהצעדים הכי מרגשים ומלחיצים בחייו של אדם, כי מי מאיתנו קונה דירה יותר מפעם או פעמיים בחיים? העניין שהופך את הצעד הזה להיות כל כך מלחיץ זו העובדה שמדובר על תחום שהבקיאות שלנו בו קטנה, ויתרה מכך, מדובר על ההוצאה הכלכלית הכי גדולה שעשינו עד היום. זה לא משנה מזה כמה שנים אתם עובדים ועל איזה הון עצמי אתם מדברים, כי בכל מקרה כנראה שגם אתם, כמו רבים אחרים, תצטרכו בסופו של דבר לפנות לבנק כדי לקבל ממנו עזרה. זו הסיבה לכך שתחום המשכנתאות צריך לעניין אתכם, כי זו הדרך היחידה שבה תוכלו לקבל את ההזדמנות לקנות לעצמכם דירה. יש הרבה מונחים בתחום המשכנתאות שבוודאי נשמעים לכם מורכבים, וביניהם גם תמהיל משכנתא מומלץ, כי מה זה בכלל תמהיל משכנתא ואיך יודעים מה מומלץ לכם באופן אישי?

תמהילי משכנתא מומלצים

כשמדברים על תמהיל משכנתא מדברים למעשה על הכדאיות לבחור במסלול משכנתא מסוים, שכן יש הרבה מאוד מסלולים והם שונים אחד מהשני בלא מעט פרטים. בסופו של דבר מה שחשוב במשכנתא זה שתיקחו הלוואה שאתם יכולים לעמוד בה בנוחות בחיי היום יום שלכם, ולכן תמהיל המשכנתא המומלץ יכול להיות תלוי בלא מעט גורמים, כמו לדוגמא:

–          על כמה עומדת ההכנסה החודשית המשותפת שלכם?
–          על כמה עומדת ההלוואה שאתם צריכים לקחת?
–          עם איזה סוג של ריבית אתם רוצים לקחת את המשכנתא שלכם?
–          לכמה שנים אתם רוצים לפרוס אותה?

כל הדברים האלה יכולים להשפיע על השאלה האם תמהיל מסוים יכול להתאים גם לכם או לא, ועל מנת שתוכלו לקבל מושג טוב יותר לגבי הנושא כדאי יהיה לפנות אל המומחים. כמו כן, בתמהיל המשכנתא צריך גם לקחת בחשבון את התוכניות שלכם לעתיד ולא רק את המצב שלכם היום, כי מה עם הגדלת המשפחה וההוצאות שצעד כזה גורר? כל הדברים האלה ישפיעו על היכלות שלכם להחזיר את ההלוואה החודשית לבנק ולכן יש לקחת בחשבון נתונים רבים כשבוחרים את תמהיל המשכנתא המומלץ.

ייעוץ לגבי תמהיל המשכנתא המומלץ לכם

אם לכל אחד יכול להיות תמהיל אחר שיתאים לו יותר ואם לכל אחד מאיתנו יש סיטואציה כלכלית שונה ודרישות אחרות, הרי ברור שאתם צריכים להתייעץ לפני שאתם בוחרים את מה שיתאים לכם. אנשי מקצוע שחיים ונושמים את תחום המשכנתאות וההלוואות בישראל יוכלו לסייע לכם לא מעט להבין איזה סוג של תמהיל למשכנתא יתאים לכם, ולכן לא כדאי לוותר על השירות הזה. אין זה משנה אם אתם רוצים לקחת היום את המשכנתא הראשונה בחיים שלכם או שכבר עשיתם צעד כזה בעבר, כי בכל מקרה איש מקצוע בתחום תמיד יוכל לעזור לכם. ייעוץ בתחום המשכנתאות זה כמובן שירות שצריך לשלם עליו, אך זה שירות שיוכל גם לעזור לכם לחסוך לא מעט כסף כך שזה משתלם. יועצי המשכנתאות מחכים לכם וכל מה שנותר לכם לעשות זה לבחור את היועצים הכי טובים שיש.  יועצים מומחים ומנוסים יסייעו לכם לבחור מסלול משכנתא שיתאים בדיוק לסיטואציה שלכם, כך שזה מומלץ.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19