יועץ משכנתאות פרטי

על יועץ מימון ולקיחת משכנתא


כאשר אנחנו לוקחים משכנתא אנחנו חושבים שזה לא מסובך כל כך…. סך הכול אנחנו לוקחים הלוואה ובמקום שנחזיר אותה לאחר כמה חודשים אז אנחנו מחזירים אותה אחרי הרבה שנים. אז זהו שזה לא בדיוק ככה! לקיחת משכנתא היא עסק מורכב מאוד. אם אנחנו לא רוצים להישאר עם משכנתא שיהיה לנו קשה להחזיר אותה במרוצת השנים, אנחנו חייבים להתייעץ עם איש מקצוע מומחה שיעזור לנו לקחת משכנתא בתנאים מיטבים.  חשוב שנבין שגם אם התנאים של המשכנתא שלנו טובים נכון להיום, יכול להיות שמחר אחוז הריבית המשק ישתנה או שנאבד את מקום העבודה שלנו ואז המשכנתא שהיום היא טובה תהיה משכנתא מכבידה ולא טובה בכלל. יועץ מימון שהוא גם יועץ משכנתא יוכל לסייע לנו להבין את נושא המשכנתא ולקחת את ההלוואה בעיניים פקוחות ומתוך מודעות למה אנחנו בדיוק מכניסים את עצמנו.

איך יועץ מימון יוכל לעזור לנו בלקיחת המשכנתא?

אם אנחנו רוצים להיות בטוחים (עד כמה שאפשר להיות בטוחים) שהמשכנתא שלקחנו מתאימה ליכולת ההחזר שלנו ושחסכנו בתנאים שלה כסף, אנחנו חייבים להתייעץ עם יועץ מימון. יועץ משכנתאות ומימון הוא איש כלכלה אשר מבין גם בייעוץ משכנתאות וגם בתחום המימון הפיננסי. יועץ זה יוכל לסייע לנו להבין מהם מקורות המימון שיש לנו. הוא יוכל לסייע לנו לצפות מה יהיו מקורות המימון של בעתיד והוא יוכל גם להעריך מה יהיה המצב במשק בעתיד. ההערכות אלו וניתוח הנתונים הכלכליים שלנו ושל חשבון הבנק שלנו ייסעו ליועץ לבחור ביחד אתנו את תנאי ההלוואה הטובים ביותר. יועץ זה יוכל לעזור לנו לשלם פחות ולקחת תנאים טובים יותר להלוואה שלנו. הוא יוכל לעזור לנו גם במקרה שנרצה למחזר את המשכנתא שלנו. ניתן לומר שכאשר אנחנו לוקחים הלוואה לקניית בית זו היא ההלוואה הרצינית ביותר והמשמעותית ביותר שניקח בחיים שלנו ואנחנו חייבים לעשות זאת בזהירות רבה.

סיכום או למה יועץ מימון הוא האדם הנכון להתייעץ אותו בנוגע למשכנתא שלנו?

לסיכום, ניתן לומר שלא כדאי לנו להתבלבל ולחפש עזרה במקומות הלא נכונים. כאשר אנחנו חושבים לקחת הלוואה לקניית בית או למחזר את התנאים של הלוואה קיימת כדאי לנו להתייעץ עם יועץ מימון. יועץ זה יסייע לנו לעשות סדר במספרים ולהבין בדיוק כמה כסף יש לנו וכמה כסף אנחנו צריכים להחזיר לבנק. היועץ יסייע לנו למצוא את הרגליים ואת הידיים שלנו בבלאגן הפיננסי שיש לנו בחשבון. הוא יעשה זאת על ידי הבנת כלכלת המשפחה שלנו והבנה איפה אנחנו יכולים לחסוך (ולהרוויח) יותר. ללא העזרה של יועץ זה סביר מאוד להניח שנשלם הרבה מאוד לאורך תקופה ארוכה יותר וכך נפסיד כספים רבים שהיינו יכולים להשתמש בהם לאפיקים אחרים. ככל שנקדיש יותר תשומת לב וזמן לבחירת ההלוואה שלנו על הבית ולדרך בה אנחנו יכולים לשפר את התנאים של הלוואה קיימת כך נמנע מעצמנו מצבים לא נעימים של חובות, קנסות והגעה לפשיטת רגל. אם אנחנו רוצים ליהנות משקט נפשי וביטחון פיננסי אנחנו חייבים להתייעץ עם מומחים ולא לשחק לבד בעולם של הגדולים – עולם הפיננסים והמשכנתאות.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים