יועץ משכנתאות פרטי

משכנתא אופטימלית


משכנתא אופטימלית מתייחסת לשילוב בין כמה שיטות ריבית בעת נטילת המשכנתא. כדי לדעת כיצד לבנות משכנתא כזו בדרך הנוחה עבורכם, מומלץ לבצע זאת עם יועץ משכנתאות מוסמך. הוא יידע לייעץ לכם מתי לקבוע את נקודת העוגן לשינוי וכיצד לתכנן משכנתא מהסוג הזה בדרך הטובה עבורכם.

מהי משכנתא אופטימלית?

משכנתא אופטימלית משלבת בין כמה שיטות ומסלולים של ריביות וניתן לעבור בין מסלול בתקופת ההחזר של ההלוואה. המטרה של משכנתא מהסוג הזה היא לשמור על גמישות ולעבור בין המסלולים לפי התנאים של הריביות הרלבנטיות עבורכם לאותה תקופה. השילוב בין כמה המסלולים למעשה מקטין את הסיכונים הקשורים לנטילת ההלוואה:

  • ריבית צמודת מדד או ריבית שאינה צמודה למדד. כמובן שאם המדד עולה ההחזר נשאר אותו הדבר, אך אם המדד יורד הלווים מפסידים. כדי להימנע מכך במידה וההלוואה אינה צמודה למדד, הבנקים קובעים ריבית גבוהה יותר מאשר זו הצמודה למדד, כדי להקטין את הסיכון שיפסידו בטווח הרחוק.
  • הסוג השני הם משכנתא הצמודה לריבית פריים או לא. ריבית הפריים משותפת לכל הבנקים בארץ והיא מושפעת מהריבית שנקבעת על ידי בנק ישראל. ריבית שלא צמודה לפריים קבועה, אך ריבית שצמודה לפריים משתנה והסיכון הוא שאם היא יורדת, הלווים מרוויחים. לעומת זאת אם ריבית הפריים עולה, הלווים משלמים יותר.
  • משכנתא עם החזרים משתנים (משכנתא בלון) – הלווים מתחייבים בעתיד לשלם סכום חד פעמי עם ריבית שנקבעה מראש, כי הם יודעים שבעתיד יעמוד לרשותם סכום כסף גדול. במשכנתא מהסוג הזה אין החזרים חודשיים.

יעוץ משכנתא

כדי לדעת כיצד לשלב בין כל סוגי הריביות ולהגיע למשכנתא אופטימלית, יש ליצור עוגן. במהלך תקופת העוגן אפשר לשנות את מסלול המשכנתא ולעבור, למשל, ממשכנתא צמודת פריים למשכנתא צמודת מדד, או משכנתא קבועה. לחלופין, ניתן להחזיר סכומים כסף בבת אחת לפני סיום המשכנתא ואפשר לעשות זאת גם בתקופת העוגן. מומלץ לבצע את השינויים בתקופות שהוגדרו כעוגן, כדי שהריבית תהיה נמוכה יותר.

אדם מהיישוב מתקשה לדעת כיצד לשלב כהלכה בין המסלולים השונים, לכן מומלץ לקבל ייעוץ מקצועי כדי למקם את נקודות העוגן בתקופות נוחות עבורכם. יש לדעת שאפשר לעבור ממשכנתא רגילה למסלול משכנתא אופטימלית, אך כדאי לעשות זאת בליווי מקצועי כאשר פונים לבנק. המטרה היא קבלת תנאים נוחים והימנעות או הקטנת אגרות וסכומים נלווים שהבנק ידרוש.

נציגי צחי גרוסמן ישמחו לעמוד לרשותכם כדי לייעץ לכם על מסלול של משכנתא אופטימלית. אנא השאירו פרטים באתר או התקשרו ונחזור אליכם עם פרטים מקצועיים נוספים לתיאום ייעוץ והסברים.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19