יועץ משכנתאות פרטי

משכנתאות – הזדמנות לדירה משלנו


החלום הישראלי דומה מאוד לחלום האמריקאי: כמו האמרקאיים גם אנחנו רוצים בית קטן עם גדר לבנה. בשביל אנשים רבים בעלות על דירה היא החלום הגדול ביותר שאפשר להשיג בחיים. בשנים האחרונות החלום של הדירה הולך ומתרחק ובורח להרבה אנשים בין הידיים. יוקר המחייה בארץ הוא מהגבוהים במדינות המערב. אנשים רבים מתפשרים על הדרך להשגת החלום ולא על הגשמתו, הם בוחרים לקנות דירה בעזרת הלוואה משמעותית וגדולה מהבנק. משכנתאות מהוות אמצעי בשביל אנשים רבים לגור בבית החלומות שלהם. משכנתאות אלו מאפשרות לאנשים רבים לשדרג את רמת החיים שלהן ולגור בבית ובסביבת מגורים נעימה ואיכותית יותר. כאשר אנחנו לוקחים הלוואה אנחנו יכולים להרשות לעצמנו לגור במקום טוב יותר שהולם את הצרכים שלנו ואת הציפיות שלנו מהחיים.

נושאים נוספים לקריאה:

משכנתאות ופעולות נוספות – שיהוו את ההזדמנות שלנו לדירה

משכנתאות יכולות לסייע לנו מאוד להיות בעלים של דירה משלנו, אך חוץ מלקיחת הלוואה אנחנו חייבים לנקוט בעוד פעולות אשר יסייעו לנו להגיע לבעלות על נכס פרטי. כך למשל בשביל שבכלל נהיה זכאים לקבלת משכנתא אנחנו צריכים לעמוד בקריטריונים שונים שהבנקים מצבים. בשביל לקבל הלוואה לקניית בית אנחנו צריכים שתהיה לנו משכורת קבועה. אנחנו צריכים שיהיה לנו הון מינימילי שמהווה אחוז משמעותי ממחיר הדירה שלנו. ללא עבודה או הכנסה קבועה וללא הון עצמי לא נוכל לקבל הלוואה גדולה מהבנק כי הוא לא יסכים לקחת את הסיכון ולהעניק לנו אותה – כי פשוט לא יהיה לנו איך להחזיר אותה. לכן, אם אנחנו רוצים להגיע למצב זכאות להלוואה או למשכנתא אנחנו צריכים לחסוך מספר שנים לפני שאנחנו מבקשים את ההלוואה מהבנק. אנחנו גם צריכים שיהיה לנו מקום עבודה מובטח ומקצוע כי אז נוכל להוכיח לבנק שיהיה לנו מקורות הכנסה קבועים בשביל להחזיר את ההלוואה.

סיכום או למה משכנתאות הם קרש הקפיצה שלנו לחיים טובים יותר?

ניתן לומר שרובנו לא מקבלים הרבה הזדמנויות בחיים שלנו לשפר את תנאי המחייה שלנו או את איכות החיים שלנו. קנייה של בית חדש יכולה לאפשר לנו לשפר את התנאים בהם אנחנו חיים ואת התנאים בהם הילדים שלנו יחיו. משכנתאות יכולות להיות קרש הקפיצה שלנו לחיים ברמה גבוהה יותר. כאשר אנחנו לוקחים הלוואה אנחנו יכולים לשפר את מרחב המחיה שלנו ולהפוך אותו ליוקרתי יותר ואיכותי יותר. ההלוואה תוכל למשל לאפשר לנו לגור במרכז שם יש יותר מקומות עבודה ואפשרויות תעסוקה וכך נוכל לשפר את המצב הכספי שלנו. כאשר אנחנו עוברים למקום מגורים חדש אנחנו יכולים גם להתקרב יותר לתחנות של תחבורה ציבורית ולמקומות בילוי. כך נהנה יותר בחיי היומיום שלנו ובסופי השבוע.

לסיכום, ניתן לומר שכדאי לנו לשקול בחיוב לקיחת הלוואה שתשמש אותנו לקנייה של בית או דירה חדשים. קנייה של דירה יכולה להיות גם השקעה כספית שתהווה מקור הכנסה נוסף – כי נשכיר אותה או נמכור אותה במחיר גבוהה יותר. משכנתאות יכולות להיות ההזדמנות שלנו להשיג לעצמנו חיים נעימים ונוחים יותר. הזדמנות זו יקרה מאוד ועלינו לנהל אותה בתבונה. יועץ משכנתאות יוכל לסייע לנו בזאת בדרך דיסקרטית ומותאמת אישית.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

מקצועי, סבלני, ליווי צמוד לאורך כל הדרך ועזרה בכל הקשיים והשאלות!!! תותח (:
sharon katzav
sharon katzav
19:40 19 Mar 20
צחי ובת אל היקרים, אין לי מילים להודות לכם על הסיוע המהיר.. המקצועי והכי חשוב... חסכתם לאימא שלי עשרות אלפי שקלים בריביות של המשכנתא... צחי... אתה פשוט בן אדם שאפשר לסמוך עלייך וזאת ידעתי מהרגע הראשון שפגשתי אותך, יחד עם בת אל אתם צוות מנצח!!!אז אלפי תודות ואני ממליצה עליהם בחום ובעיניים עצומות!!!!
miri dok
miri dok
07:31 15 Mar 20
תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19