יועץ משכנתאות פרטי

משכנתאות – הזדמנות לדירה משלנו


החלום הישראלי דומה מאוד לחלום האמריקאי: כמו האמרקאיים גם אנחנו רוצים בית קטן עם גדר לבנה. בשביל אנשים רבים בעלות על דירה היא החלום הגדול ביותר שאפשר להשיג בחיים. בשנים האחרונות החלום של הדירה הולך ומתרחק ובורח להרבה אנשים בין הידיים. יוקר המחייה בארץ הוא מהגבוהים במדינות המערב. אנשים רבים מתפשרים על הדרך להשגת החלום ולא על הגשמתו, הם בוחרים לקנות דירה בעזרת הלוואה משמעותית וגדולה מהבנק. משכנתאות מהוות אמצעי בשביל אנשים רבים לגור בבית החלומות שלהם. משכנתאות אלו מאפשרות לאנשים רבים לשדרג את רמת החיים שלהן ולגור בבית ובסביבת מגורים נעימה ואיכותית יותר. כאשר אנחנו לוקחים הלוואה אנחנו יכולים להרשות לעצמנו לגור במקום טוב יותר שהולם את הצרכים שלנו ואת הציפיות שלנו מהחיים.

נושאים נוספים לקריאה:

משכנתאות ופעולות נוספות – שיהוו את ההזדמנות שלנו לדירה

משכנתאות יכולות לסייע לנו מאוד להיות בעלים של דירה משלנו, אך חוץ מלקיחת הלוואה אנחנו חייבים לנקוט בעוד פעולות אשר יסייעו לנו להגיע לבעלות על נכס פרטי. כך למשל בשביל שבכלל נהיה זכאים לקבלת משכנתא אנחנו צריכים לעמוד בקריטריונים שונים שהבנקים מצבים. בשביל לקבל הלוואה לקניית בית אנחנו צריכים שתהיה לנו משכורת קבועה. אנחנו צריכים שיהיה לנו הון מינימילי שמהווה אחוז משמעותי ממחיר הדירה שלנו. ללא עבודה או הכנסה קבועה וללא הון עצמי לא נוכל לקבל הלוואה גדולה מהבנק כי הוא לא יסכים לקחת את הסיכון ולהעניק לנו אותה – כי פשוט לא יהיה לנו איך להחזיר אותה. לכן, אם אנחנו רוצים להגיע למצב זכאות להלוואה או למשכנתא אנחנו צריכים לחסוך מספר שנים לפני שאנחנו מבקשים את ההלוואה מהבנק. אנחנו גם צריכים שיהיה לנו מקום עבודה מובטח ומקצוע כי אז נוכל להוכיח לבנק שיהיה לנו מקורות הכנסה קבועים בשביל להחזיר את ההלוואה.

סיכום או למה משכנתאות הם קרש הקפיצה שלנו לחיים טובים יותר?

ניתן לומר שרובנו לא מקבלים הרבה הזדמנויות בחיים שלנו לשפר את תנאי המחייה שלנו או את איכות החיים שלנו. קנייה של בית חדש יכולה לאפשר לנו לשפר את התנאים בהם אנחנו חיים ואת התנאים בהם הילדים שלנו יחיו. משכנתאות יכולות להיות קרש הקפיצה שלנו לחיים ברמה גבוהה יותר. כאשר אנחנו לוקחים הלוואה אנחנו יכולים לשפר את מרחב המחיה שלנו ולהפוך אותו ליוקרתי יותר ואיכותי יותר. ההלוואה תוכל למשל לאפשר לנו לגור במרכז שם יש יותר מקומות עבודה ואפשרויות תעסוקה וכך נוכל לשפר את המצב הכספי שלנו. כאשר אנחנו עוברים למקום מגורים חדש אנחנו יכולים גם להתקרב יותר לתחנות של תחבורה ציבורית ולמקומות בילוי. כך נהנה יותר בחיי היומיום שלנו ובסופי השבוע.

לסיכום, ניתן לומר שכדאי לנו לשקול בחיוב לקיחת הלוואה שתשמש אותנו לקנייה של בית או דירה חדשים. קנייה של דירה יכולה להיות גם השקעה כספית שתהווה מקור הכנסה נוסף – כי נשכיר אותה או נמכור אותה במחיר גבוהה יותר. משכנתאות יכולות להיות ההזדמנות שלנו להשיג לעצמנו חיים נעימים ונוחים יותר. הזדמנות זו יקרה מאוד ועלינו לנהל אותה בתבונה. יועץ משכנתאות יוכל לסייע לנו בזאת בדרך דיסקרטית ומותאמת אישית.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים