יועץ משכנתאות פרטי

פתיחת תכנית חיסכון לילדים למטרת רכישת דירה בעתיד


מן הרגע שבו הם יוצאים אל אוויר העולם, ואפילו בתקופה שבה הם ספונים לבטח בבטן של אימם, ילדים לא מפסיקים להיות הדאגה הכי גדולה שיש להורים שלהם כאשר הם טורחים בצורה רבה על מנת להביא אל הילדים האלה שלהם את כל מה שרק אפשר.

עבור כל ילד הורים מוציאים הרבה מאוד כסף, כאשר אחת מן ההוצאות היא עבור חיסכון שהם יוצרים עבורם לכל מה שיביא העתיד בצורה די ידועה. חיסכון עבור בר מצווה, חיסכון עבור לימודים במוסד להשכלה גבוהה, חיסכון לחתונה וחיסכון לרכישת דירה. כי כאשר זה די מצופה לקבל מן ההורים כל סוג של עזרה, ההורים כבר לומדים לתכנן מבעוד מועד את הכסף הזה בצורה שכל אחד יכול להנגיש לכל אחד מהילדים שלו.

הקושי ברכישת דירה עם יוקר המחיה היום

לילדים של היום התקופה היא מאוד קשה. זה נכון שישנם המון פינוקים שלהורים פשוט לא היה, אבל לצד זה מתבסס לו מצב של יוקר מחיה שלא מאפשר לצאת מוקדם ממקום העבודה ומצריך פרנסה של שני אנשים כדי לכלכל משפחה אחת קטנה.

אם לזאת צריכים להוסיף את העובדה כי צריכים לשלם משכנתא ולחסוך עבור דירה, מגלים כי כל עזרה שההורים יכולים להביא אל הצלחת הריקה היא חשובה וזה מתחיל מחיסכון שפותחים ההורים לילדים שלהם בגיל צעיר ואליו הם דואגים להכניס מספיק כסף אשר יספיק כמעט לכל הוצאה גדולה וחשובה.

חוסכים לדירה עתידית בצורה חודשית

תוכנית חיסכון שבה שמים את הכסף בצורה חודשית היא צורה יעילה שבה הורים מחליטים איזה סכום, אפילו הקטן שבקטנים, יכול להיות מועבר אל חיסכון לרכישה של דירה, וכך עם השקעה של כ-500 שקלים מידי חודש יכולים להגיע אל סכומי עתק כאשר חוסכים באופן הזה במשך של עשרים ואחת שנה.

אם לוקחים בחשבון כי לכסף הזה יש גם ריבית גבוהה, אזי מקבלים בסופו של דבר סכום נהדר שיכול בהחלט להיות לעזר לילדים שמבינים כי ללא העזרה הזו של ההורים יהיה להם הרבה יותר קשה להגיע אל דירה בכוחות עצמם. אפילו בלתי אפשרי בכלל.

מצרפים סכומים ארעיים במהלך הדרך

חיסכון יכול להיות גם מאוד יעיל במידה ויכולים לצרף אליו סכומים שהם ארעיים ולא כאלה אשר מגיעים בצורה רציפה מידי חודש בחודשו. זה יכול להיות סכום שנכנס מהפרשים של מס הכנסה, סכום אשר נכנס מקרן השתלמות שהשתחררה, סכום אשר הועבר בתור בונוס גבוה ממקום העבודה ועוד כהנא וכהנא סכומים גדולים שאותם יכולים לצרף לכדי סכום אחד גבוה שלאחר תקופה מאוד ארוכה של כשני עשורים מביא אל הילדים את האפשרות המאוד חשובה לרכוש דירה בצורה נוחה יותר וללא המתנה בתור אל הטבות שאותן מעניקה הממשלה רק על ידי הגרלה.

בוחרים תוכנית חיסכון אפקטיבית ונוחה

הבחירה של תוכנית החיסכון יכולה להשפיע בצורה ניכרת על הסכום אשר יצטבר שם מבחינת ריבית והן מבחינת הנוחות של שינוי סכומי ההפקדה במידה וזו הפקדה חודשי. לכן, יש לברר היטב אילו סוגים של תוכניות חיסכון יכולים להתאים בצורה ספציפית לחיסכון לטווח ארוך למטרה שכזו, כאשר צריכים לבדוק הרבה מעבר לבנק שבו מנהלים את החשבון.

יש מקומות אחרים כמו חברות ביטוח שמציעות תוכניות חיסכון מגוונות לצד בתי השקעות שבהם אפשר להניח סכום שכבר גדל ואותו לכוון את השקעות שבהן הסיכון נמוך יחסית ומביא תשואות נאות. כי בשורה התחתונה, הדרך לחסוך עם תוכנית חיסכון היא ריאלית, ומאפשרת להגיע אל תוצאות ככל שמקדימים את ההשקעה.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19