יועץ משכנתאות פרטי

פתיחת תכנית חיסכון לילדים למטרת רכישת דירה בעתיד


מן הרגע שבו הם יוצאים אל אוויר העולם, ואפילו בתקופה שבה הם ספונים לבטח בבטן של אימם, ילדים לא מפסיקים להיות הדאגה הכי גדולה שיש להורים שלהם כאשר הם טורחים בצורה רבה על מנת להביא אל הילדים האלה שלהם את כל מה שרק אפשר.

עבור כל ילד הורים מוציאים הרבה מאוד כסף, כאשר אחת מן ההוצאות היא עבור חיסכון שהם יוצרים עבורם לכל מה שיביא העתיד בצורה די ידועה. חיסכון עבור בר מצווה, חיסכון עבור לימודים במוסד להשכלה גבוהה, חיסכון לחתונה וחיסכון לרכישת דירה. כי כאשר זה די מצופה לקבל מן ההורים כל סוג של עזרה, ההורים כבר לומדים לתכנן מבעוד מועד את הכסף הזה בצורה שכל אחד יכול להנגיש לכל אחד מהילדים שלו.

הקושי ברכישת דירה עם יוקר המחיה היום

לילדים של היום התקופה היא מאוד קשה. זה נכון שישנם המון פינוקים שלהורים פשוט לא היה, אבל לצד זה מתבסס לו מצב של יוקר מחיה שלא מאפשר לצאת מוקדם ממקום העבודה ומצריך פרנסה של שני אנשים כדי לכלכל משפחה אחת קטנה.

אם לזאת צריכים להוסיף את העובדה כי צריכים לשלם משכנתא ולחסוך עבור דירה, מגלים כי כל עזרה שההורים יכולים להביא אל הצלחת הריקה היא חשובה וזה מתחיל מחיסכון שפותחים ההורים לילדים שלהם בגיל צעיר ואליו הם דואגים להכניס מספיק כסף אשר יספיק כמעט לכל הוצאה גדולה וחשובה.

חוסכים לדירה עתידית בצורה חודשית

תוכנית חיסכון שבה שמים את הכסף בצורה חודשית היא צורה יעילה שבה הורים מחליטים איזה סכום, אפילו הקטן שבקטנים, יכול להיות מועבר אל חיסכון לרכישה של דירה, וכך עם השקעה של כ-500 שקלים מידי חודש יכולים להגיע אל סכומי עתק כאשר חוסכים באופן הזה במשך של עשרים ואחת שנה.

אם לוקחים בחשבון כי לכסף הזה יש גם ריבית גבוהה, אזי מקבלים בסופו של דבר סכום נהדר שיכול בהחלט להיות לעזר לילדים שמבינים כי ללא העזרה הזו של ההורים יהיה להם הרבה יותר קשה להגיע אל דירה בכוחות עצמם. אפילו בלתי אפשרי בכלל.

מצרפים סכומים ארעיים במהלך הדרך

חיסכון יכול להיות גם מאוד יעיל במידה ויכולים לצרף אליו סכומים שהם ארעיים ולא כאלה אשר מגיעים בצורה רציפה מידי חודש בחודשו. זה יכול להיות סכום שנכנס מהפרשים של מס הכנסה, סכום אשר נכנס מקרן השתלמות שהשתחררה, סכום אשר הועבר בתור בונוס גבוה ממקום העבודה ועוד כהנא וכהנא סכומים גדולים שאותם יכולים לצרף לכדי סכום אחד גבוה שלאחר תקופה מאוד ארוכה של כשני עשורים מביא אל הילדים את האפשרות המאוד חשובה לרכוש דירה בצורה נוחה יותר וללא המתנה בתור אל הטבות שאותן מעניקה הממשלה רק על ידי הגרלה.

בוחרים תוכנית חיסכון אפקטיבית ונוחה

הבחירה של תוכנית החיסכון יכולה להשפיע בצורה ניכרת על הסכום אשר יצטבר שם מבחינת ריבית והן מבחינת הנוחות של שינוי סכומי ההפקדה במידה וזו הפקדה חודשי. לכן, יש לברר היטב אילו סוגים של תוכניות חיסכון יכולים להתאים בצורה ספציפית לחיסכון לטווח ארוך למטרה שכזו, כאשר צריכים לבדוק הרבה מעבר לבנק שבו מנהלים את החשבון.

יש מקומות אחרים כמו חברות ביטוח שמציעות תוכניות חיסכון מגוונות לצד בתי השקעות שבהם אפשר להניח סכום שכבר גדל ואותו לכוון את השקעות שבהן הסיכון נמוך יחסית ומביא תשואות נאות. כי בשורה התחתונה, הדרך לחסוך עם תוכנית חיסכון היא ריאלית, ומאפשרת להגיע אל תוצאות ככל שמקדימים את ההשקעה.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים