יועץ משכנתאות פרטי

איך פותחים תיק השקעות?


לאחר שצברת סכום כסף מסוים, הכסף לא חייב להמשיך לשכב בחשבון העו”ש שלך, למעשה זהו בדיוק הזמן לפתוח תיק השקעות שינוהל על ידי בית השקעות. אמנם לרב האנשים אין ממש זמן להתעסק בחסכונות ובדרך כלל גם חסר ידע בנושא על מנת לבצע זאת בכוחות עצמינו.

מאידך בשנים האחרונות כסף שמוחזק בבנק צובר ריבית נמוכה מאוד ולא משתלם להחזיק אותו שם. אפילו הפקדה של הכסף בחיסכון סגור למשך מספר שנים כבר לא ממש משתלמת, ואחת הדרכים הטובות ביותר היא השקעה על ידי תיק השקעות מסודר. אם שפר עליכם המזל, לא נשארתם עם הרבה משכנתא ואתם מחפשם איפה להשקיע – תיק השקעות מנוהל יכול להיות אופציה נהדרת. ברוב המקרים, התשואה על ההשקעה תהיה עדיפה על פני הריבית על המשכנתא.

ניהול של תיק השקעות הוא בעצם מתן גושפנקא למנהל השקעות מוסמך לעשות ולבצע פעולות בחשבון שלכם אשר קשורות למסחר, לשוק ההון ולעוד דברים. המטרה של מנהל ההשקעות הינה להביא את התיק למקסימום רווח לאורך זמן.

מה יכול לכלול תיק השקעות ראשוני

ככל שמדובר על תיק השקעות הוא יכול לכלול מוצרים פיננסיים שונים, ניירות ערך, אגרות חוב, מניות ועוד. התיק ינוהל תמיד על פי המדיניות שלכם ורק אתם תחליטו מה תהיה רמת הסיכון, וכל מאפיין אחר בתיק. המנהל יבחן את כל הנכסים שיש לכם אשר כוללים ניירות ערך, נכסים ועוד השקעות וביחד עם המטרות והאופי שלכם הוא ישקלל את כל הנתונים. בסופו של דבר תיק ההשקעות אמור להתאים לכם באופן מושלם ותוכלו לצאת לדרך ולהתחיל להרוויח.

בבנק זקוק היועץ שלכם לאישור כל אימת שהוא ירצה לבצע פעולות. הכוונה היא שהאחריות על הניהול של התיק היא שלכם בלבד. לעומת זאת בתיק השקעות יש למנהל ההשקעות שיקול דעת והוא יכול לבצע מהלכים טובים גם ללא אישור שלכם. מי שאינו מבין בשוק ההון ולא ממש מעוניין להתחיל לנקוב בשמות של ניירות ערך, ייהנה מאוד מהשיטה הזו שמורידה ממנו את העול.

מי מנהל את הכסף

כאשר ישנו מישהו מקצועי ומנוסה שמטפל בכסף שלכם ועוקב אחרי התיק, תוכלו להיות רגועים ולהתעסק בדברים אחרים בזמן שהתיק שלכם עושה כסף. כמובן שיש מחיר לכל דבר, ובעבור ניהול תיק השקעות יגבו ממכם דמי ניהול מסוימים בשיעור כל שהוא מהערך של התיק שלכם. אך גביית דמי ניהול מקובלת גם בבנקים ובכל מקום שעוסק בניהול כספים.

לאחר שכבר בחרתם בית השקעות, כדאי ליצור עמו קשר ולקבוע פגישה שבה תוכלו להכיר את מנהל הלקוחות. במהלך הפגישה תקבלו הסבר על פתיחת תיק ותגבשו את הכללים שמתאימים למדיניות ההשקעה שלכם.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19