יועץ משכנתאות פרטי

איך נגשים את החלום ונצליח לקנות דירה?


דירה היא צורך בסיסי של כל תושב, אך לרבים מהם קשה מאד לרכוש דירה עקב העלויות הגבוהות של הדירות. לצורך הרכישה על בני הזוג לצבור סכום בן כמה מאות אלפי ₪ שיהיה את הסכום הראשוני שישולם לבעל הנכס אם מדובר בדירת יד שנייה או לחילופין לקבלן אם מדובר בדירה חדשה.

כדאי להתחיל לחסוך כשמתחילים לעבוד או מיד לאחר הנישואין כיוון שעם השנים ועם ההתרחבות המשפחתית הטבעית, יהיה קשה הרבה יותר לחסוך לאור ההוצאות הרבות כמו מטפלות וגני ילדים.

קיימות כמה שיטות לצבור כספים ולחסוך אותם עד ההגעה ליעד:

• פתיחת תכנית חיסכון בנקאית והפרשת סכומים קבועים או משתנים בכל חודש הצוברים ריבית. בחלוף החודשים והשנים יצטבר בתכנית זו סכום נאה.

• לחיות חיים נורמטיביים, לחסוך בכל חודש את הסכום המקסימלי האפשרי.

• אפשר לגור אצל ההורים לתקופת מה, כדי להעביר סכומים גבוהים יותר בכל חודש לתכנית החיסכון וכדי לחסוך בהוצאות שקיימות כששוכרים דירה כמו דמי השכירות, ארנונה, מים, חשמל, הוצאות מזון ועוד. החיסכון העצום בכל חודש יאפשר למשפחות לצבור סכומים גבוהים יותר תוך פרק זמן קצר יחסית וכך יוכלו לקדם מהר יותר את הליך רכישת הדירה. יש במהלך זה בעייתיות של פגיעה בפרטיות וחיים לעתים הרבה פחות נוחים אך אם קיימים יחסים הרמוניים בין המשפחות, כדאי לבצע מהלך זה כדי להגיע למטרה הנכספת.

אפשר לגור אצל ההורים לתקופה

• אם מדובר בזוגות צעירים, ניתוב הכספים שהתקבלו בחתונה לטובת החיסכון.

• אם סך הכספים שנצברו אינם מספיקים לצורך רכישת הדירה, אפשר לשקול לקיחת הלוואה בתנאים טובים כדי לגשר על הפער הכספי בין הסכום שהצטבר בחיסכון לבין הסכום שיש לשלם כסכום ההון העצמי למוכר הנכס. כדאי להתייעץ עם יועץ משכנתאות בנושא.

• כל אדם עוסק במקצוע שבו בחר, רובם יודעים לבחור במקומות עבודה שבהם מקבלים שכר ראוי בגין עבודתם. רבים מהם עובדים גם בעבודות נוספות כדי להרוויח כספים נוספים מדי חודש עבור תכנית החיסכון.

• מי שבקיא בתחום שוק ההון, יכול להפריש סכום מסוים מתוך החיסכון לטובת השקעה בשוק ההון באופן אקטיבי או פסיבי תוך קביעה מראש של הסכום ושל תקופת הימצאותם של הכספים במסלולי שוק ההון. בתום תקופה זו אוספים את הרווחים (בתקווה שלא יהיו הפסדים צורמים) ורוכשים דירה עם ההון העצמי שצמח.

• מי שבקיא בשיווק באינטרנט או בתחומים אחרים, יכול לעבוד מהבית בשעות הפנאי, לתפעל אתרי מכירה באמצעות אמאזון או רשתות מכר אחרות. היתרון של שיטה זו הוא העובדה שאפשר לבצע אותה בשעות היום או הלילה, מתי שנוח למפעיל וכך נוצרת אפשרות לצבירת הון נוסף.

עבודה מהבית לצבירת הון נוסף

• השקעה במיזמי נדל”ן ייחודיים שבהם משקיעים סכומי כסף של כמה מאות אלפי ₪. היזם שמאמין בפרויקט משקיע סכום זהה וכך היזם ולקוחות נוספים צועדים שלובי זרועות אל המטרה. בתום בנית הפרויקט למגורים, למשרדים או למסחר, אפשר להשכיר את הנכס שנרכש במחיר הוגן וכך לזכות בהכנסה פסיבית שתגדיל את סך ההכנסות המשפחתיות בכל חודש.

כל משפחה בוחרת מתוך שלל האפשרויות את הדרך הנכונה ביותר עבורה כדי לצבור את ההון העצמי ובאמצעותו לרכוש את הדירה כשהמגמה היא ליצור סכומי חיסכון גבוהים ככל האפשר כדי שהמשכנתא תהיה נמוכה באופן משמעותי. (ראו תמהיל משכנתא)
בהצלחה!

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

מקצועי, סבלני, ליווי צמוד לאורך כל הדרך ועזרה בכל הקשיים והשאלות!!! תותח (:
sharon katzav
sharon katzav
19:40 19 Mar 20
צחי ובת אל היקרים, אין לי מילים להודות לכם על הסיוע המהיר.. המקצועי והכי חשוב... חסכתם לאימא שלי עשרות אלפי שקלים בריביות של המשכנתא... צחי... אתה פשוט בן אדם שאפשר לסמוך עלייך וזאת ידעתי מהרגע הראשון שפגשתי אותך, יחד עם בת אל אתם צוות מנצח!!!אז אלפי תודות ואני ממליצה עליהם בחום ובעיניים עצומות!!!!
miri dok
miri dok
07:31 15 Mar 20
תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19