יועץ משכנתאות פרטי

משכנתא לכל מטרה

למה אנחנו זקוקים למשכנתא?

החיים שלנו עמוסים בחוויות ואירועים, לא משנה מה קורה לנו בחיים תמיד מנחם ומרגיע לדעת שאנחנו יכולים לחזור לבית שלנו ולנוח. לא לכולם, אולם, יש את היכולת לבנות בית ולהיות בעלים של בית או דירה פרטיים. בשביל שנוכל להיות בעלים על בית משלנו אנחנו יכולים לקחת משכנתא. משכנתא לכל מטרה יכולה לשמש אותנו גם למטרה של קניית דירה. היתרון של משכנתא לכל מטרה הוא שהיא מאפשרת לנו ליהנות מגמישות ועצמאות בחיי היומיום שלנו. משכנתא לכל מטרה מאפשרת לנו לבנות את העתיד שלנו ולהבטיח את העתיד שלנו ושל הילדים שלנו.

משכנתא לכל מטרה

רבים חושבים שתהליך של לקיחת משכנתא מתייחס אך ורק לרכישת נכס, המילה משכנתא עולה לנו בקשר ישיר במצב של רכישת דירה. האומנם?

ובכן משכנתא

משכנתא לכל מטרה – איך יועץ משכנתא יסייע לנו בניהול נכון של כלכלת המשפחה שלנו?

יועץ משכנתא לכל מטרה יוכל לסייע לנו לשלב את לקיחת המשכנתא אם כלכלת המשפחה שלנו. יועץ משכנתא לכל מטרה יסייע לנו לחשב את הסכום אותו אנחנו יכולים להחזיר בכל חודש לתשלום המשכנתא החודשי מבלי שאיכות החיים שלנו תיפגע. יועץ משכנתא לכל מטרה יסייע לנו גם לקחת בחשבון את הוצאות החשמל, המים והאוכל שיש לנו בכל חודש וגם את ההוצאה שיש לנו על חיסכון הפנסיה החודשית שלנו כאשר אנחנו לוקחים משכנתא. ניתן לומר שלקיחת משכנתא צריכה להיעשות תוך מחשבה על מספר תרחישים אפשריים, כולל תרחישים לא נעימים, כמו מצב בו נאבד את מקום העבודה שלנו או שיהיה משבר כלכלי במשק.

משכנתא לכל מטרה – איך משכנתא תסייע לנו להעלות את איכות החיים שלנו?

משכנתא לכל מטרה תוכל בסופו של דבר לסייע לנו לשפר ולהעלות את איכות החיים שלנו. כאשר אנחנו לוקחים משכנתא לכל מטרה המטרה המרכזית שלנו היא לעבור לבית או דירה גדולים ויפים יותר באזור מגורים טוב יותר. בזכות אותה משכנתא לכל מטרה נוכל להעניק לילדים שלנו חינוך טוב יותר וסביבת חיים טובה יותר. איכות החיים שלנו מושפעת באופן ישיר מהמקום בו אנחנו חיים וגרים. כאשר אנחנו בשכונה טובה אנחנו יכולים להיות בטוחים שהילדים שלנו בטוחים יותר. למעשה כאשר סביבת המגורים שלנו היא יוקרתית האו נחשבת לאיכותית לא רק החינוך טוב יותר אלא גם התעבורה, השכנים, מקומות הבילוי והפנאי וגם האסתטיקה של השכונה עצמה.

לסיכום, ניתן לומר שאם אנחנו רוצים לשפר את איכות החיים שלנו כדאי לנו להתייעץ עם יועץ משכנתא ולבדוק איזה משכנתא אנחנו יכולים להרשות לעצמנו לקחת מבחינה כלכלית. משכנתא זו תהיה קרש המקפצה שלנו לחיים טובים יותר ועשירים יותר.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

מקצועי, סבלני, ליווי צמוד לאורך כל הדרך ועזרה בכל הקשיים והשאלות!!! תותח (:
sharon katzav
sharon katzav
19:40 19 Mar 20
צחי ובת אל היקרים, אין לי מילים להודות לכם על הסיוע המהיר.. המקצועי והכי חשוב... חסכתם לאימא שלי עשרות אלפי שקלים בריביות של המשכנתא... צחי... אתה פשוט בן אדם שאפשר לסמוך עלייך וזאת ידעתי מהרגע הראשון שפגשתי אותך, יחד עם בת אל אתם צוות מנצח!!!אז אלפי תודות ואני ממליצה עליהם בחום ובעיניים עצומות!!!!
miri dok
miri dok
07:31 15 Mar 20
תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19