יועץ משכנתאות פרטי

תכנון פנסיוני


תכנון הפנסיה לגיל הפרישה

ישנם תחומים ונושאים אשר רבים מאיתנו, במיוחד אלה הצעירים שבנינו, מעדיפים לא להתעמק או לעסוק בהם. הדבר בולט כאשר מעלים בפניהם את נושא ביטוחי החיים או את התכנון הפנסיוני לגיל הפרישה. כפועל יוצא, רבים מאיתנו אינם נותנים את הדעת להתכונן ולתכנן את מהלך חיים וזרם הכנסותיהם ליום פרישתם משוק העבודה. ככל הנראה, גם חוסר ההבנה או הידע בתחום לא תורמים במיוחד לנכונות של רבים לשבת ולקחת אחריות היום, על חייהם כפי שייראו בעוד זמן לא כה רב.
יש להבין כי לא נוכל לעבוד עד סוף חיינו ולהעמיד לעצמינו הכנסות בסדר גודל כפי שאנו עושים כיום. קיצבת הפנסיה שמעמיד לרשותינו המוסד לביטוח לאומי, כאזרחים ותיקים, הנה בטלה בשישים ומהווה שבריר מההכנסה אותה אנו מייצרים כיום, עת אנו עובדים ומשתכרים. החסכון הפנסיוני אותו יש לתכנן מראש, ויפה שעה אחת קודם, יהווה מקור הנחת, הרוגע ורשת הבטחון הכלכלי שלכם מחר על מנת שרמת חייכם תישמר גם בעתיד.

מדוע להשתמש בשירותי יועץ פנסיוני אישי?

רבים יאמרו כי שוחחו עם נציג סוכנות הביטוח בה מתנהלת פוליסת ביטוח המנהלים שלהם או עם יועץ קרן הפנסיה שברשותם, אשר הסביר להם באדיבות ואריכות על האופציות העומדות בפניהם והמליץ להם על מסלולי השקעה שונים בתמהיל החיסכון הפנסיוני. כשלעצמו, טוב שהנכם מודעים לצורך בקרן פנסיה ובהסדרת ההכנסה החודשית ליום בו תגיעו לגיל הפרישה. אך יש לתת את הדעת לעובדה כי אותו יועץ, מקצועי ככל שיהיה, הנו נציג בעל אינטרס אשר מתפרנס גם מעמלות עבור מכירות מוצרים ושירותים. הוא למעשה משווק מומחה מטעם קרן הפנסיה, חברת הביטוח או בית ההשקעות בו מתנהל החיסכון הפנסיוני שלכם. ככזה, האובייקטיביות שלו נתונה בספק היות ועליו לשקלל בראש ובראשונה בשיקוליו ובעצותיו אליכם, את האינטרס של המוסד אותו הוא מייצג.
כאשר פונים ליועץ בלתי תלוי ואובייקטיבי, היועץ ישים לנגד עינכם אך ורק את טובתכם ויוכל באופן אובייקטי להנחות אתכם מהם מסלולי ההשקעה והביטוח המתאימים לכם ולסגנון חייכם, תוך לקיחה בחשבון את התקציב העומד לרשותכם והטבות המס אליהן אתם זכאים. יתרה מכך, באמצעות יועץ אישי, תוכלו להקטין את שעור העמלות ודמי הניהול בתכניות ובמסלולים השונים.

מהיכן מתחילים לארגן את הפנסיה…

בבואנו להסדיר את התכנון הפנסיוני או בפגישתינו מול יועץ פנסיוני, עלינו לשאול ולברר את התשובות לשאלות הבאות: האם אנו חוסכים כיום לגיל הפרישה במסגרת ביטוח מנהלים מטעם המעסיק או מטעמינו? במידה וכן, מה תהיה הקצבה החודשית שיפיק החיסכון הפנסיוני? והאם הסכום מספק ותואם את צרכינו? יתכן כי היום איננו בעלי משפחה עדיין ולכן יש לתת את הדעת ולבדוק, האם הסכום מתאים גם לבעלי משפחה וילדים?
לאחר שהתבררו ונאספו התשובות לשאלות אלה, מומלץ להיוועץ ביועץ פנסיוני אישי מטעמנו ולברר מה נכון יותר? ביטוח מנהלים או אולי קרן פנסיה ומה ההבדלים בניהם, בהרכב, בעליות דמי הניהול?
גם אם הדבר נראה רחוק, גיל הפרישה בישראל נכון לשנת 2014 עומד על 62 לנשים ו 67 לגברים אנו מאחלים לכם כי תגיעו לגיל זה בבריאות ובשלמות, גילאים אלה הם עדיין צעירים ועל פי רוב כוחנו יהיה עדיין במותנינו בהגיענו אליהם. לכן ייטב לנו אם נוכל להנות מחיינו בתקופה שבה נהנה מזמן פנוי ונשתחרר ממחויבות למקום עבודה. היות וכך, כדאי לתת את הדעת כבר היום באיזה אופן ורמת חיים נרצה להגיע לגילאים אלה והאם נוכל לשמר את רמת החיים אליה הורגלנו עד אז. ענו על השאלות שהעלינו והקדימו לתכנן את עתידכם.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19