יועץ משכנתאות פרטי

על קניית בית בעזרת הלוואה


הבית שלנו הוא המקום שלנו בעולם. כאשר יש לנו בית משלנו אנחנו מרגישים בטוח יותר. הבית שלנו מהווה את הבסיס שלנו, את מקור הכוח שלנו ואת המקום אליו אנחנו הולכים בשביל לנוח ולמצוא נחמה. לא פלא אם כן, שאנשים רבים רוצים להיות הבעלים של הבית שלהם. רובנו לא רוצים לשכור בית אלא שהבית יהיה רשום על שמנו בטאבו. הבעיה היא שקניית בית בישראל בשנת 2014 היא עסק לא פשוט ומאוד יקר. בשביל שיהיה לנו בית או דירה בבעלות פרטית אנחנו צריכים כספים רבים, כספים אשר לרובנו אין. הרצון שלנו לא קטן רק בגלל המכשול הכספי ורובנו מחפשים דרכים למצוא מקורות מימון נוספים למען המטרה של קניית בית. בסופו של דבר רוב האנשים בוחרים לקחת הלוואה גדולה מאוד מהבנק בשביל לקנות בית או דירה. הלוואה זאת ידועה גם כ”משכנתא” והיא מאפשרת לאנשים רבים להגשים את החלום של בית או דירה בבעלות פרטית.

הלוואה לבית – סיכון או סיכוי?

השאלה האם לקיחת הלוואה מהבנק בשביל לממן בית היא סיכון לחיים שלנו ולעתיד שלנו או מתן סיכוי לכך שיהיה לנו עתיד טוב יותר? התשובה לכך היא כמובן מורכבת והיא משתנה מאדם לאדם וממשפחה למשפחה. תמיד כאשר אנחנו לוקחים הלוואה ובמיוחד הלוואה גדולה כל כך כמו הלוואה בשביל קנייה של בית אנחנו לוקחים סיכון. אנחנו לא יכולים לדעת עם בעתיד עדיין יהיה לנו אותו כושר עבודה או בכלל אם תהיה לנו עבודה. אנחנו לא יכולים לדעת לאיזה הוצאות כספיות החיים יגררו אותנו והאם נוכל גם בעוד 10 שנים או 15 שנה להחזיר את ההלוואה שלנו. מצד שני כאשר אנחנו לוקחים הלוואה לקניית בית חדש אנחנו משפרים את תנאי החיים שלנו ואת איכות החיים שלנו. באמצעות הלוואה זו אנחנו יכולים לשפר את המקום בו אנחנו חיים ולגור בשכונה טובה יותר ואז הילדים שלנו יגדלו בסביבה טובה יותר. בכל מקרה לפני שאנחנו לוקחים הלוואה לקניית דירה או בית אנחנו חייבים לחשוב על זה טוב מאוד ולהתייעץ אם אנשי מקצוע, רק כך נוכל לקבל החלטה הגיונית מתוך שיקול דעת ומודעות.

הלוואה לקניית דירה – האם כל אחד יכול לקבל אותה?

למרבה הצער לא כל מי שמבקש הלוואה מהבנק בשביל לקנות דירה יכול לקבל את מבוקשו. בשביל שנקבל מהבנק הלוואה לקניית דירה או נכס כל שהוא אנחנו צריכים שיהיה לנו מקור מימון התחלתי. מקור מימון זה יאפשר לבנק לסמוך עלינו שיהיה לנו מאיפה להחזיר את ההלוואה. ללא סכום מינימלי של חיסכון שיהיה לנו בבנק וללא אחוז הכנסה טוב לא נוכל לקחת משכנתא ולקנות בית. כמובן, שככל שההכנסה שלנו והחסכונות שלנו קטנים יותר כך נקבל הלוואה קטנה יותר מהבנק. הבעיה נעוצה בכך שהמשכורות במשק הישראלי הן לא גבוהות מאוד בעוד שמחירי הדירות והבתים מרקיעי שקעים. בעיה זו מותירה אנשים רבים עם חוסר יכולת לקנות בית או דירה או במצב בו הם לוקחים את ההלוואה וקונים את הבית רק בסוף שנות השלושים או תחילת שנות הארבעים שלהם.

לסיכום, ניתן לומר שאנחנו מאוד אנושיים ונורמליים אם אנחנו רוצים שתהיה לנו בעלות פרטית על בית או דירה. בדרך לרכישה של הבית או הדירה שלנו אנחנו צריכים לעבור הרבה מכשולים. הדבר החכם ביותר לעשות כאשר אנחנו מתחילים את תהליך מציאת המימון וקבלת ההלוואה הוא להתייעץ עם מומחה בתחום הפיננסיים והמימון. מומחה זה יוכל להעניק לנו ליווי אישי ולומר לנו בזמן אמת עם ההצעה שהבנק מציע לנו היא הצעה שנוכל לעמוד בה.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

מקצועי, סבלני, ליווי צמוד לאורך כל הדרך ועזרה בכל הקשיים והשאלות!!! תותח (:
sharon katzav
sharon katzav
19:40 19 Mar 20
צחי ובת אל היקרים, אין לי מילים להודות לכם על הסיוע המהיר.. המקצועי והכי חשוב... חסכתם לאימא שלי עשרות אלפי שקלים בריביות של המשכנתא... צחי... אתה פשוט בן אדם שאפשר לסמוך עלייך וזאת ידעתי מהרגע הראשון שפגשתי אותך, יחד עם בת אל אתם צוות מנצח!!!אז אלפי תודות ואני ממליצה עליהם בחום ובעיניים עצומות!!!!
miri dok
miri dok
07:31 15 Mar 20
תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19