יועץ משכנתאות פרטי

על ניהול כלכלת משפחה


כאשר יש לנו משפחה יש לנו אחריות רבה לדאוג לרווחה האישית של הילדים שלנו. לא פעם קורה שקשה לנו לנהל את כלכלת המשפחה שלנו. ניהול כלכלת משפחה דורש ידע פיננסי ויכולת להחליט על סדרי עדיפויות. אנחנו צריכים למשל להחליט איזה הוצאה חשובה יותר חופשה בחוץ לארץ או חוגים לילדים שלנו. כאשר אנחנו נמצאים באופן קבוע במינוס בבנק אנחנו צריכים להתחיל לעשות חושבים ולתקן את הליקויים בניהול הכלכלה המשפחתית שלנו. לרוב האנשים קשה להתחיל לחסוך או לשנות את הרגלי הצריכה שלהם לבד והם זקוקים לייעוץ ועזרה של מישהו מקצועי. יועץ פיננסי יוכל לסייע לנו לדעת מהי הדרך הטובה בשבילנו להקטין את ההוצאות המשפחתיות שלנו ואיך אנחונ יכולים לחסוך.

ניהול כלכלת משפחה – למה כדאי לנו לקבל ייעוץ?

אם אנחנו רוצים להיות בטוחים שניהול כלכלת המשפחה שלנו הוא תקין כדאי לנו לפנות לייעוץ מקצועי של יועץ פיננסי. יועץ פיננסי יוכל לעזור לנו להסתכל בעיניים אובייקטיביות על הדפוסים שבהם אנחנו מוציאים כסף. יועץ זה יעזור לנו להבין על איזה הוצאות אנחנו יכולים לוותר ואיך אנחנו יכולים לחסוך.  תהליך ייעוץ זה הוא חיוני במיוחד למשפחות שמתקשות לסגור את החודש או שנמצאות באופן תמידי במינוס בבנק. היועץ הפיננסי יוכל לעזור לנו להבין איך אנחנו יכולים להקטין את ההוצאות שלנו על מזון ועל תקשורת (חשבון פלאפון, חשבון טלפון, חשבון אינטרנט, חשבון כבלים ולוויין) בצורה של תפגע באופן משמעותי באיכות החיים שלנו.

ניהול כלכלת משפחה – מה זה בעצם כולל?

יש שני סוגים של אנשים: אנשים שמוציאים כסף בלי לתת על כך את תשומת ליבם ואנשים שמוציאים כסף בצורה מחושבת ומושכלת. בשביל שכלכלת המשפחה שלנו וחשבון הבנק שלנו יהיו מאוזנים ובפלוס אנחנו חייבים לתת את הדעת על כל כסף שאנחנו מוציאים. כאשר אנחנו לא שמים לב לכסף שאנחנו מוציאים הכסף שלנו ייגמר מהר מאוד. לכל משפחה יש את התקציב שלה וההוצאות של כל משפחה צריכות להתאים לתקציב האישי שלה. אם אנחנו למשל מרוויחים 10,000 ש”ח בחודש אנחנו לא יכולים שההוצאות שלנו יהיו על סך 12,000 ש”ח, כי אז נהיה במינוס בבנק. יועץ פיננסי יסייע לנו להבין מהו ניהול כלכלת משפחה מושכל ואיך בדיוק עושים זאת.

ניהול כלכלת משפחה – טיפים מעשיים

לסיכום, ניתן לומר שבשביל שניהול כלכלת המשפחה שלנו יהיה מושכל כדאי לנו בשלב ראשון לשים לב לכל הוצאה שלנו. כל הוצאה שאנחנו מוציאים מחמש שקל על חבילת מסטיקים ועד מאות שקלים על חשבון החשמל, היא הוצאה שאנחנו צריכים להיות מודעים אליה. לאחר שנהיה מודעים לסך כל ההוצאות שלנו יהיה לנו קל יותר להחליט על איזה הוצאות אנחנו יכולים לוותר או על מה אנחנו יכולים לחסוך. מודעות זו תאפשר לנו לשלוט בהוצאות הכספיות שלנו ולהתחיל לחסוך למען העתיד שלנו.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים