יועץ משכנתאות פרטי

על ניהול כלכלת משפחה


כאשר יש לנו משפחה יש לנו אחריות רבה לדאוג לרווחה האישית של הילדים שלנו. לא פעם קורה שקשה לנו לנהל את כלכלת המשפחה שלנו. ניהול כלכלת משפחה דורש ידע פיננסי ויכולת להחליט על סדרי עדיפויות. אנחנו צריכים למשל להחליט איזה הוצאה חשובה יותר חופשה בחוץ לארץ או חוגים לילדים שלנו. כאשר אנחנו נמצאים באופן קבוע במינוס בבנק אנחנו צריכים להתחיל לעשות חושבים ולתקן את הליקויים בניהול הכלכלה המשפחתית שלנו. לרוב האנשים קשה להתחיל לחסוך או לשנות את הרגלי הצריכה שלהם לבד והם זקוקים לייעוץ ועזרה של מישהו מקצועי. יועץ פיננסי יוכל לסייע לנו לדעת מהי הדרך הטובה בשבילנו להקטין את ההוצאות המשפחתיות שלנו ואיך אנחונ יכולים לחסוך.

ניהול כלכלת משפחה – למה כדאי לנו לקבל ייעוץ?

אם אנחנו רוצים להיות בטוחים שניהול כלכלת המשפחה שלנו הוא תקין כדאי לנו לפנות לייעוץ מקצועי של יועץ פיננסי. יועץ פיננסי יוכל לעזור לנו להסתכל בעיניים אובייקטיביות על הדפוסים שבהם אנחנו מוציאים כסף. יועץ זה יעזור לנו להבין על איזה הוצאות אנחנו יכולים לוותר ואיך אנחנו יכולים לחסוך.  תהליך ייעוץ זה הוא חיוני במיוחד למשפחות שמתקשות לסגור את החודש או שנמצאות באופן תמידי במינוס בבנק. היועץ הפיננסי יוכל לעזור לנו להבין איך אנחנו יכולים להקטין את ההוצאות שלנו על מזון ועל תקשורת (חשבון פלאפון, חשבון טלפון, חשבון אינטרנט, חשבון כבלים ולוויין) בצורה של תפגע באופן משמעותי באיכות החיים שלנו.

ניהול כלכלת משפחה – מה זה בעצם כולל?

יש שני סוגים של אנשים: אנשים שמוציאים כסף בלי לתת על כך את תשומת ליבם ואנשים שמוציאים כסף בצורה מחושבת ומושכלת. בשביל שכלכלת המשפחה שלנו וחשבון הבנק שלנו יהיו מאוזנים ובפלוס אנחנו חייבים לתת את הדעת על כל כסף שאנחנו מוציאים. כאשר אנחנו לא שמים לב לכסף שאנחנו מוציאים הכסף שלנו ייגמר מהר מאוד. לכל משפחה יש את התקציב שלה וההוצאות של כל משפחה צריכות להתאים לתקציב האישי שלה. אם אנחנו למשל מרוויחים 10,000 ש”ח בחודש אנחנו לא יכולים שההוצאות שלנו יהיו על סך 12,000 ש”ח, כי אז נהיה במינוס בבנק. יועץ פיננסי יסייע לנו להבין מהו ניהול כלכלת משפחה מושכל ואיך בדיוק עושים זאת.

ניהול כלכלת משפחה – טיפים מעשיים

לסיכום, ניתן לומר שבשביל שניהול כלכלת המשפחה שלנו יהיה מושכל כדאי לנו בשלב ראשון לשים לב לכל הוצאה שלנו. כל הוצאה שאנחנו מוציאים מחמש שקל על חבילת מסטיקים ועד מאות שקלים על חשבון החשמל, היא הוצאה שאנחנו צריכים להיות מודעים אליה. לאחר שנהיה מודעים לסך כל ההוצאות שלנו יהיה לנו קל יותר להחליט על איזה הוצאות אנחנו יכולים לוותר או על מה אנחנו יכולים לחסוך. מודעות זו תאפשר לנו לשלוט בהוצאות הכספיות שלנו ולהתחיל לחסוך למען העתיד שלנו.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19